Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
    Sice nezmyselna, ale ajtak pekna predpoved 1387% :)
    • Pulka_lahve
      Kdyby se tahle předpověď vyplnila, tak dá Fargo sklesle Alt+Tab na tu svojí retro hříčku co si tam šudlá s kámošema a Vávra si dá v křesle na Florenci vítěznej doutník jako boss herního průmyslu, kterej zrovna revolučně zvítězil nad přizdisráčskejma herníma producentama.
  • zmetpismen
    Presto ze hry uz moc nehraji a kupuji vetsinou jen hundle bundle a zanrem rpg jsem celkem nepoliben tak zde jsem velice rad prispel. Hodne stesti Warhorse *3*
  • Poslusne hlasim ze jsem taky prispel svou troskou do mlyna. Drzim palce kuci! Nalapnuto mate zatim skvele!
    • Taky jim držim palce, ale přispívat troskou do mlýna? To nemůže dopadnout dobře.
      • Já bych přispěl Troškou. Ten má s mlýnem zkušenosti. *4*
        • Nechte bejt. Troska je umelec narodnich rozmeru ktery natocil nejnavstevovanejsi cesky film minuleho roku :D
  • Toš koupil sem digitálního BARONa za 25 liber. Snad jim to vyjde i s investorama :)
    • Veskoslav
      Zdravím Barona von Okes, tady Baron von Veskoslav, chtěla Vás já pozvat na moje panství, tak za půl roka, ja!
      • wenceslaus
        Výborně! To si zrova prijdu pro daně... :-D

        hrabě (Earl) Wenceslaus
        • a cestou pálit, znásilňovat a drancovat, jinak by to nebyla pořádná husitská návštěva
          • Veskoslav
            V I. aktu ještě mají Husiti chvíli čas:)To je spíše povstání šlechty.
        • Veskoslav
          Vedlejší državy, spadám pod Němce:-D
          • Zrádče! :D
  • 40% so far... hezke na prvni den, snad to dolizou. Problem vidim v tom, ze jak rikaji, chteji 500k jako 10% jejich rozpoctu aby presvedcili vydavatele. To je horky zelezo za prdeli. Jinak ten KS projekt je hezky udelanej, dobre se to cte, ma to hezkou anglictinu a da se z toho vycist par veci, ktere by si mozna zaslouzili i clanek? Co sleeplessi?
  • Skutečné HD video:
    http://www.gamersyde.com/download_kingdom_come_deliverance_kickstarter_video-31379_en.html

    Sorry, jestli už někdo postoval link. Číst 1000 příspěvků se mi fakt nechce.
    • Keyz
      Klidně to postuj pravidelně, zde vše lehce zapadne :)

      Jakmile to video člověk zkoumá vypadá to opravu pokročile. Jak během velkého boje jednotky postupují v zástupech a neběží v těžkém brnění jak je často vidět jinde. Taky drobnosti jako šišky na zemi v lese apod...
  • Veskoslav
    Jinak Replay má v sobotu také menší speciál k Warhorse:)
    • PravyMonty
      Škoda, že replay je totální blbost plná reklam a stupidního humoru alá score.
      • Veskoslav
        Já se na to podívám rád. Score nečtu, nikdy jsem ho defacto nečetl a ani nehodlám. Mikoláše znám ještě z dřívější doby, občas je tam něco, co mi uniklo a 20 minut času není nic jednou za týden. A ne není mi 14 a nehraji CoD:) Většinou se navíc dívám se spolubydlícím.
      • promitac
        Ich cielovka je naky 14 rocny pubelescent hrajuci CoD. Preto je to nepozeratelne.
  • Llour
    tak i britský eurogamer si všiml *4*
  • Pulka_lahve
    Pánové, jsem na vás právem pyšnej. Od první chvíle jsem byl přesvědčenej o vašem úspěchu a neznejistěl jsem ani po teaseru, přestože se lišil od mých představ a z prvního oznámení se dalo vytěžit daleko víc. A dneska koukám na epický trailer a profesionálně provedený Kickstarter projekt s neuvěřitelným startem. Prezentace někde mezi sebevědomím AAA studia a skromností Indie vývojářů, myslím že jste to pro celosvětové publikum, které vás nemusí znát, prezentovali jak nejlíp to šlo.

    Při střelbě z praků, "bring me their head" scéně následované výjezdem vojska z lesa nebo při lezení po žebříku mi běhal mráz po zádech. Taky mě dostal moment, kdy hrdina jen tak lehce brnkne protivníkovi o meč aby si uvolnil prostor pro útok. Nebo když vidim jak propracovaný je jenom broušení meče, a to jde zatím o nějakou pre-nic verzi. Rozhodně nejlíp ale vypadá scéna upalování a kradení měšce, doufám že to řezání se provádí tahem myši a při nešikovnosti můžu okradeného říznout do stehna. Celý je to prostě dál než kterejkoliv AAA titul co mě teď napadá, je hodně znát že se přemýšlí nad každým detailem.

    Teď koukám že tam máte 40%, vy blázni to dáte ještě dneska. Musim říct, že jsem dlouho neměl takovou radost z cizího úspěchu a věřim, že vyberete vysoko nad 200% a budete mít všechny prostředky k tomu, abyste nemuseli dělat žádné ústupky.
    • Za chvilu budeš mít tolik +, co má Veskoslav - když tu má svý favority.
    • Hanzales
      dávám virtuální multi-plus ;o) kliknout šlo bohužel jen jednou ;o)
  • Llour
    Může mi někdo vysvětlit, proč kickstarter neumožňuje placení přes paypal?
    • ucho
      protože dokud se projekt nezafinancuje, nestrhávají se žádné peníze. u paypalu posíláš peníze hned, a pak by se ty peníze musely vracet. možnost paypalu se tedy často objevuje až po zafinancování projektu...
      edit: napsal jsem to nepřesně, peníze se strhnou až na konci kampaně. ale dokud se neví, jestli bude kampaň úspěšná, tak se paypal nedává (i když výjimka tuším u nějaký hry byla)
      • Llour
        Díky, tak tedy počkám a pošlu jim ty peníze na konci *4*
    • ztejme jim (ks) z toho tolik nekapne - proto se vetsinou PP moznost pridava az uplne na konec
      • Llour
        škoda, tahle hra by za to stála *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit