Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ale chtelo by to nejaky update (myslim od Warhorse na kickstarteru), prece jenom 100k uz padlo a porad se tam nic nehybe. Urcite maji radost jak rychle se lidi chytli, tak at jim to daji vedet.
    • Stačí se podívat do diskuze na KS, děkujou tam za 100 000 *3*
      • Jo, ale diskuze ma skoro 600 prispevku a dekovacka je uz hodne dole. Staci kdyby ji rozsirili o dve vety a dali to jako update, netreba nic vetsiho. No je to jejich boj, ja jim muzu jenom drzet palce ;-)
    • Paulcz
      Přijde mi, že už toho vypustili dost, ani jsem to všechno ještě nestačil shlédnout. Akorát možná nějaký fešný screenshot by se hodil :)
  • Ronox
    Poslouchám Fight Club a akorát jsem v pasáži o oblíkání a jak tak slyším tak apeluji na Dana, aby pinďour měl vlastní PhysX script!!!!
  • Veskoslav
    105880 Liber:-D
    • Tak se z toho zase nepocurej *7* .. A ano, fandim tomu projektu taky a to docela objektivne, nepatriotsky.
      • Veskoslav
        Co to zase meleš proboha. Informoval jsem jenom o tom, že to přesáhlo hranici..... *7*
        • Juuuu dekuji. Sami by jsme to nenasli, tu f5 na klavesnici, ktera ani neni potreba na kickstarteru. *7*
  • Dotaz, co v tech dungeonech bude, kdyz nebudou zadny priserky ? Doufam, ze tam nebudu pobijet prasata a mysky *1*
    • Rumcajs a dostaneš od něho do kebule.
    • Zmutovana kadibudky ze Skyrimu, co ho strasi po nocich...
    • promitac
      postavi sa proti tebe preslaveny kriminalnik co ma na konte mnoho zabitych strazi a zachrana krasne slecny navrch... to mi staci
    • walltar
      V dungeonech budou milovníci Sadismu a masochismu ... KC bude taky sexuálně osvětová hra. *1*
      • Keyz
        Tak z FC víme, že "Je tam" tak to by taky šlo *15*
    • Tak třeba medvěd by tam mohl být.
    • Keyz
      Na jejich webu píšou, že tohle tam nechtějí.

      Asi tam budou lidi možná nějaké větší zvíře. To by odpovídalo.
      Případně nějaký vochlasta co tam spadl.
      • Ono prave s tou zveri asi nebudou mit moc moznosti - max. snad nejakej medved nebo vlci, jinak me nenapada, co by se tam mohlo schovavat :)
      • Veskoslav
        Takový jeskynní medvěd by byl dost velký pr*ser *1*
  • A šup s tím na FB, třeba se ještě někdo chytne:)
  • Ten trailer me nadchnul, pak me ale zklamala rozloha pouhych 9km2. Coz znamena, ze na koni prejedete z jednoho konce na druhy cca za 5 minut.
    • Mnoo tak podme na to matematicky :D... Jednak ratas tu kratsiu stranu 9km2.. na uhlopriecku to ma 12.7 km, ale ok, dajme tomu,ze clovek pojde na konovi presne vzusnou ciarou po tej najkratsej "hrane" mapy...

      Povedal si, ze 9km prejde kon za 5 minut.... (polopate :D ) , cize za 10 minut prejde 2x tolko, cize 18km za 10 minut. Za 60 minut teda prejde 6 x 18 = 108... cize kon podla Teba ide rychlostou 108 km/h :D... No az ma nahodou niekedy na dialnici bude predbiehat kon spomeniem si na Teba :D...

      V terene je rychlost kona max tak 30km/h... Kedze je ale nepravdepodobne, ze by siel az tak rychlo celu dobu, ratajme cca 22km/h a keby chcel prejst tu mapu na uhlopriecku, cize tych 12.7km, cize na konovi vzusnou ciarou by to bolo za cca 35 minut. No a si zober, ze mas quest "prines mi z druheho konca mapy toaletak" (pretoze v tejto hre sa na sranie proste nesmie zabudnut) tak hned mas viac ako hodinu gameplayu fuc :D..... Suma sumarum to sedi s tym RDR.
      • tak si radsej zopakuj matematiku 2 ročnika zakladnej skoly a nerob tu hanbu
      • x_ander
        Já ti nevím, ale podle mě 9 km2 (berme čtverec) nemá uhlopříčku 12.7 km a hranu 9 km.
        • Hosi co ste mali z matiky? :D.... Obycajna pytagorova veta.... 8)
          • x_ander
            Tak mě oprav jestli se pletu... 9 km2, pokud by to byl čtverec, tak hrana má 3 km a uhlopříčka je tak nějaké 4,2 km.
            • Ponizene sa ospravedlnujem bratom Cechom :D:D... Mali ste pravdu. Som debil, no clovek sa uci cely zivot :). Este raz, prijmite prosim moju ponizenu omluvu :). Jaaaj to tak dopada ked clovek zacne poucat ... :D ale dik vazne ;)
            • Však ho nechte, vždyť je to pojebanej maďar *11*
            • OK, začínám si myslet, že trolluješ. Takže naposledy:

              1 x 1 km = 1 km2
              3 x 3 km = 9 km2
              9 x 9 km = 81 km2

              Jestli to z tohohle nepobereš, tak je to úmysl nebo taková úrověň blbosti, že k tomu nemám co dodat. Můžeš si to zkusit nakrelit na papír. Třeba ti to pak dojde.
            • :D:D:D:D Cechi...zeme zasniiibeba...zeme kde kone behaj na daalnici 108km/h a 1m2 ma hranu o dlzke 10 cm :D... proste Czechie :D....
            • ted koukam na ten odkaz co posilal a dalsi omluva muze byt to, ze jim tam wikipedii upravuje nejakej poloredardovanej madar.
            • omluvme ho horsi dostupnosti zakladniho vzdelani na slovensku.
            • :D:D:D .... pani... http://sk.wikipedia.org/wiki/%C5%A0tvorcov%C3%BD_meter

              Ja fakt nevim, mozno to naozaj v cechach mate daaako inaaac :D:D Obcas by mozno bodlo sa namiest hrania aj sem tam nieco ucit do skoly :D
            • Grimm samozřejmě plácá nesmysly. 9 km2 je ctverec 3 x 3 km s úlopříčkou 4,25 km.

              Na druhou stranu slováci mají spoustu divných věcí, možná mají divnou i matematiku.
            • Grimme, ta tvoje matika teda na poucovace nic moc.. Sampzrejme je to jak pise xander 3x3 km
            • No presne :D .... 9km2 ma naozaj obsah 81 :D... ciiize 9 x 9 presne ako vravis :) cize kratsia hrana je 9, uhlopriecka 12.7 :D... ale neviem, mozno to v Cechach mate nejak inak.... :D
            • x_ander
              Čtverec o hraně 9 km má obsah 81 km2. Možná to na Slovensku máte jinak, co já vím.
            • Neee... 9Km2 je preto "stvorcove" lebo sa mysli stvorec o rozlohe 9 x 9 :).. preto 9km "stvorcove", to neni rovno spocitane kolko je tam kilometrov, 1m stvorcovi je proste meter x meter :D ne 25x25 cm :)
    • x_ander
      Já ti nevím, ale pro porovnání třeba svět v Red Dead Redemption je z jednoho konce na druhý na koni 7 minut. A to je ten svět podle mě kurefsky velký. A když si uvědomíš, že většina z toho je jen poušt, narozdíl od prostředí v Kingdom come....
    • To mas sakra rychleho kone. 9 minut je ralnejsi cas a prijde mi to jako dost dlouha doba. Za 9 minut prejedes celou Skyrim mapu
    • promitac
      vzdusnou carou

      co ak to tam bude tak cik cak, hory, lesy atd ze ti to bude trvat omnoho dlhsie a este sa tri krat pritom stratis
    • podle me je 5 minut kurevsky dlouha doba kdyz sedis u kompu a drzis W, navic jsi to predpokladam pocital leteckou drahu bez kopcu a prekazek. ja bych se toho nebal.
    • No záleží, jestli si udrží tempo výběru tak budou mít prachy na celou Evropu :D
  • Gratuluju WarHorse a přeju ať se hra podaří tak jak zamýšlejí, zítra jdu pravděpodobně do Knighta, ty dvě stovky rozdílu od Soldiera se myslim vyplatěj za early beta access
  • Už jim zas nejedou stránky? To byl nějaký update nebo co ?
  • uz mají 100 k husty
    • Tak to by dneska mohli dát alespoň 150, aby měli polovinu a zítra pak tu druhou. Je to fakt super.
  • x_ander
    Takže 100k za nějakých 7 hodin? Já myslím, že Vávra a spol. můžou bouchat šampus, tohle půjde někam k milionu...
    • Mart9
      Je to sice pěkný, ale zbývá ještě hrozně moc.
      • Magister_Peditum
        A taky hrozně moc času. Mají na to nějakých 29 dní, a jen za pár hodin utržili 1/3 sumy... Takže pokud se nestane nějaká pohroma, tak to zmáknou s přehledem.
        • Mart9
          No jen aby si každý neřekl, že se to zaplatí a nakonec nikdo nic neposlal *3*
          • Magister_Peditum
            Už mají 111 tisíc, a to neuplynul ještě ani první den...
          • ucho
            pár takových lidí bude, ale v tom množství lidí se to ztratí...
    • Veskoslav
      Bouchal bych ho až při 300 000:) Nikdy nevíš, co se může stát.
      • x_ander
        To jistě, ale nevím jestli tohle tempo někdo čekal. Já třeba ne, a jsem strašně rád, že jsem byl vedle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit