Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Tak 100 tisíc dneska 100% dají. Takže se o těch 200 tisíc dalších do 28 dnů opravdu nebojím. *14*

    (Vymazáno ASI, aby se majklovi neurvaly oči - což by ale mohla být zajímavá životní zkušenost). *1*
    • Je tam těch 100 000
    • je to tam:)
    • asi 100% daji... netrpis schizofrenii?
      • Blue.Shark
        100% = stoprocentně/ 100 % = sto procent. Just sayin'
        • co ma typografie spolecnyho se slovnim spojenim 'asi stoprocentne'?
          • Magister_Peditum
            Opravdu musíš řešit tohle? Mám to vymazat, abys byl spokojenej?
            • ano prosim, vyber si 100% nebo asi ale dohromady mi to rve oci.
    • To daj jak nic *5* Ale ja dam penizky az za hotovy produkt.
    • Radioaktivni_surikata
      Levou zadní. První den končí totiž zejtra kolem poledne *3*
    • Že by druhý Star Citizen? :) 95 tisíc liber, dobrej nástup:)
      • starcitizen měl za první den 95k $ Tohle už má 100k £ a den ještě neskončil..
  • Já se jen divím, že tak málo lidí zakoupilo SOLDIER (physical), to se musí platit poštovný i v Česku a na Slovensku? A nebo je pro lidi jen lákavější ten early acces u knighta, který stojí stejně?
    • Veskoslav
      US a Eu to má zdarma. Ostatní musejí připlatit 10 Liber navíc. Si to přečti, je to tam napsané:)A když už kupovat, tak buď Knight nebo Baron. Soldier je nic defacto.
    • V EU je to bez postovneho,pokud dobre ctu. Mozna je to ale i tim,ze krabice se hrou dojdou domu pozdeji nez si clovek hru stahne. A lidi jsou nedockavi. A pak taky mozna fakt,ze v krabicich uz davno nebyvaji krasne manualy jako kdysi drive, a jsou to jen obaly s cd.
  • Vyzera to super a drzim palce. Trochu na stve to rozdelenie na 3 akty a este aj ta cena za ne. Skor mohli dat zakladnu cenu vyssie, ostatne aj ta pozadovana cela suma je docela nizka vzhladom na to kolko Vavra tvrdil ze do toho vrazili a kolko casu este potrebuju k vydaniu.
    Ale tak som im nieco poslal :-)
    Ale neodpustim si jedno rypnutie do Vavru, to boli huste reci ako zname osobnosti z herneho businessu lezu na Kickstarter a somruju tam peniaze. Ja by som povedal ze je to vzdy relativny pohlad. Ano pre Molyneuxa je mozno par sto tisic nic a mohol by to zaplatit pri svojich hrach aj z vlastneho vrecka ale jednak sa asi poucil a potom zasa asi miliony nema. To je to iste ako z pohladu maleho indie studia je Vavrov Warhorse s KC mega projekt s velkym rozpoctom.
  • "And nothing other than Free To Play MMO for iPads will sell."
    :D lawl
  • Do dneška jsem úspěšně odolával. Ale nyní se jdu na ten Kickstarter zaregistrovat....

    Btw, 1/3 za několik hodin. Proč mám pocit, že to vyberou na pohodu jahodu. Zajímavý spíš bude o kolik vyberou navíc.
    • Přeju jim aby nakopali zadek EA a jim podobným.
  • Vypadá to parádně , ale vyhnu se tomu, jelikož moc nemusím pohled z první osoby. Hodně zdaru Vávro!
    • Taky mám radši pohled ze třetí osoby, ale záleží na provedení hry. Třeba Fallout 3 se hrál ze třetí osoby v pohodě.
      • Celou dobu sledovat ty nejhorší animace postav v herní historii, musela být opravdu zábava
    • C-BEAM
      to musí byť blbé tak žiť *1*
    • wenceslaus
      Tenhle důvod nikdy nepochopím. Taky mi pohled 3. osoby přijde pohodlnější, ale propást kvůli tomu celou hru?
      • Možná to bude znít divně, ale mě je třeba hraní z pohledu první osoby fyzicky nepříjemné - po určité době hraní se mi z toho dělá blbě. Při pohledu třetí osoby tenhle problém nemám. Takže naprosto chápu.
        • To se může stát, mně se ze začátku dělalo špatně u Fable I., je sice z pohledu 3. osoby, ale ta kamera tam tak nějak divně poletovala a dělalo se mi zle, ale zvyknul jsem si. Zkus nastavit FOV a zkoušej různé hry - každá je udělaná jinak a třeba ti některé vadit nebudou.
        • Mně se dělá zle, když čtu ty vaše bláboly *1*
        • To bude tím, že máš moc naleštěný monitor a celou dobu tam sleduješ svůj odraz.
        • ucho
          a zkoušel jsi to u her řešit pomocí nastavení FOV? mně se třeba nedělalo příliš dobře u hraní halflifa 2...
          • To ne, to můžu zkusit. Když mě spíš vadí celkově ten "plovoucí" pohyb kamery (nevím přesně jak to popsat).
            • nemuze to bejt treba i monitorem? resp. obnovovaci frekvenci?
              je ale zvlastni ze mas blbej pocit jenom z prvni a ze treti pohoda
  • ucho
    pokud si chcete trailer vychutnat v plné kvalitě, tak zde: http://bit.ly/1ezZn7g
    je to celkem rozdíl oproti těm webovým variantám...
    • Díky, je někde i to kickstarter video v plné kvalitě?
    • Díky moc, už jsem to tu chtěl napsat *7*
  • Já jsem zvědavej jestli ve hře bude i nějaké vědší město třeba Praha nebo Český Krumlov.
    • Hlavně, aby tam byli Adamité :-)
      • Kdepak, všichni Adamité byli změněni na kleštěnce..
    • Vávral psal, že druhý akt bude ve větší městské oblasti.
      • Karviná!
      • Magister_Peditum
        Kouřim. *15*
  • už 2 POPE investoři ?! R-E-S-P-E-K-T !!!
    • Aby to ale nebyl Vávra sám :-D
  • Tushan
    držím palce. nečekal jsem že to bude až taková paráda *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit