Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    To je hrozný, to čekání na to, až budu moci odevzdat své peňauze na další projekt na kicstarteru. To myslím vážně, ještě jsem se nikdy necítil tak natěšený na odevzdávání peněz, jako v případě Kingsdome Come.
    • Strašně nerad to říkám, ale mám obavu, že se u tohoto kickstarteru zapotíme. Československý rybník je malý a zahraniční konkurence velká.

      A hlavně - Warhorse nestačí vybrat 500 000$ s odřenýma ušima. Oni potřebují mnohem víc, tipuji tak 1mega$ minimálně.
      • No tak nejhorsi je, ze to takhle pos*ali jeste driv nez zacli. Jako sory, ale mesic jim jede pocitadlo, a pak to nejsou schopni nahodit ani s 8 hodinovym zpozdenim? To se opravdu dere na jazyk ta hnusna veta, ze se nelze divit ze nesehnali investora, jestli takhle delali vsechno. Tedka maji posledni sanci, opet shani investora, tentorat vsak mezi vsema fanouskama, a projistotu je nastvou hnedka ze zacatku, aby nahodou nekoho nenapadlo dat jim penize. Nemluve o tom, ze to zrejme vypada na uplne hloupou chybu - nevim co by to mohlo byt jineho, nez ze si neosefovali zpusob, jakym se na kickstarteru zadavaji projekty, a az kdyz to chteli spustit, tak zjistili, ze aby to bylo zverejnene, musi jim to nekdo z kickstarteru nejdriv schvalit.
      • Já to pochopil tak, že ani nejde o vybrání těch peněz jako spíš důkaz pro Bakalu, že ten trh tady je, tudíž bude návratnost investice. On je podnikatel, kapitál má, a podle mě pokud Warhorse vybere těch 500k, Bakala vývoj dofinancuje. Pokud bude kampaň úspěšná, je to objektivní zhodnocení toho, že má smysl do projektu nasypat další peníze a vývoj dokončit.
    • ucho
      njn, ale dokážeš odhadnout, kolik takových lidí v ČR bude? můj odhad je tak 200 a zbytek bude muset zatáhnout zahraničí... můj střízlivý odhad :)
  • Tak kdo ještě čeká ? *1*
    • ucho
      tady. hlásím, že ve 4 hodiny ráno stále nic :D
    • Já, ale je to spíše zkouškovou nespavostí *3*
  • Vtipne kolko je tu neprajnickych zavistlivych vyplodov..a aj tak nic neovlyvnia:-) typicka sedlač co nikdy nic nespravila:-)
    • Akoze nie - ved trolluju na forach. *1*
  • dejte si to na ČT1 aby vám uteklo čekání *6*
    • "Když nikdo nic neví, nemá si na co stěžovat" D. Vávra

      Tuto větu z FC 73 jsem docenil až dnes, kdy všichni bažíme po nových informacích. Dejme jim čas. Má peněženka čeká na kampaň.
  • Omg, to jsem se zase dočetl, že husité = národní hrdinové. Byli to vrazi a násilníci, není důvod je oslavovat. Byli to stejní náboženští fanatici jako radikální muslimové nyní. Nicméně jsem se chtěl vlastně zeptat, co z toho budu mít, když nyní podpořím vývojáře na KS?

    Dále se tu někdo ptal na tu kapuci. No, nosili to jen chlapi a prošla si samostatným vývojem, kdy v pozdější době (snad od 14. st.) se stává módním doplňkem a různě se upravuje. A k těm zbraním, meče byly drahé, byla to záležitost šlechty, běžný voják v poli si samozřejmě meč dovolit nemohl, ten měl např. pouze upravené zemědělské nástroje pro potřebu války, nebo nějaké dlouhé nože, sekery, kopí a tak (např. v bitvě u Kresčaku, tam na anglická omladina vyběhla s těmito noži a dorážela ještě přeživší frantíky). To je zhruba tak všechno na co si teď vzpomenu, musel bych si zase nastudovat literaturu a ten středověk je hrozně nudnej...
    • Dohajzlu...takovej pičulínek a všechny nás tu vyautuje svými znalostmi historie! *8*
      • Já bych vám mohl postnout fotku svýho ptáka - to by vás vyoutovalo všechny...
  • Hej Vousáči, zmáčkni už ten Enter, konec srandy
  • jindra.veliky
    to schvalne zdrzuje, aby kazdej netrpelive cekal

    ovce mu to basti *7*
  • Tak co bude :) Mám jít spát nebo co? Warhorse už leží v posteli a miliony lidí v ČR ponocuje :D
    • Jj, bylo by slušný aspoň napsat na facebook co jako bude nebo nebude.
  • Ty vole já jsem asi jedinej, kdo o tyhle hře slyšel dneska poprvý
  • KONEČNĚ!!! Trailer je venku!! http://www.youtube.com/watch?v=sk9cnG_Og7U
    • Asharak
      Takové napětí ty hodíš špatný odkaz :D
      https://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0
      • Ty voe!! Lukáš Grygar je taky zpěvák?
        • http://www.youtube.com/watch?v=5wYjbmavRCc
      • walltar
        No konečně ... na tenhle trailer sem čekal už u prvního.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit