Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hehe to je dobry vtip...internetovy portal informuje o tom, ze informace je dostupna v elektronicke verzi casopisu
  • Hele voskenujte sem někdo to preview z Levelu, nějaká dobrá duše :)
    • frantisek_nejezchleba
      tak jsem se hecnul. Tady to máš: http://tinyurl.com/bwysqsn
      Enjoy. *4*
      • Dík! Zajímavej článek! Ale pirátit se nemá, tak jsem tam místo toho dal překvapení. *3*
    • Nechovej se jak cikán a padej si to koupit
    • Ronox
      Co takhle si za smsku to číslo pořídit elektronicky?
  • Tak nevim. Dostanu za to asi minuska, ale tohle pusobi proste nespolehlive... nejdriv v 6, pak zpozdeni, pak few hours...
    • Malleth
      Myslim že byla chyba dopředu ohlašovat přesnej čas spuštění.
    • Muže nás dost štvát že tu čekáme, ale mějte na paměti že Vávru a jeho tým to štve určitě víc, ať už je náš vztek jakkoli velký. A nyní všichni vypněme internety aby měl warhorse volnou a rychlejší komunikaci s Kickstarterem :)
    • Čekají, až se admini na Kickstarteru uráčí pustit jejich dílo do éteru. To, jak dlouho se bude čekat, nemůžou borci z WH (warhorse, nikoliv wehrmacht) vědět.
      • Takovyhle veci de daji naplanovat. Ostatni projekty to zvladly v pohode. Ale je to jedno, uvidime vecer. Nechci tu rozmichavat nejakej hate.
      • Měli měsíc na přípravu a takovou důležitou věc zjístili až včera při spouštění?
        • Vávrovy museli zbělat už i chlupy na pr*eli, když to zjistil.
  • Few hours... Pochybuji, že to spustí ráno když jsou v USA cca. 2 hodiny ráno. Vypadá to spíš na 5, nebo 6 navečer jako včera.
  • Mě by zajímalo co přesně se posralo. Znáte někdo ten schvalovací proces Kickstarteru? To přece nemusí bejt tak velkej problém tam odstartovat projekt ne?
    • DeDy
      Na KS se objevil tento projekt kde chtějí $800.000. Ups
      http://www.kickstarter.com/projects/1588672538/pantheon-rise-of-the-fallen
      • Nebude to špatné, kus týmu z původního EQ. Návrat ke kořenům žánru, tohle teplej WoWkař nepochopí.
      • Moc pěkně to teda nevypadá nic co by mohlo nadchnout je to MMORPG a vypadá to něco jako Lineage II,Tera Online či Nevewinter a podobné...a to ještě v horší grafice, nic moc postavy(v zhled zbroje...) a má to bejt jako novinka?.
        Úspěch v tom rozhodně nevidim, myslim že to nenabídne nic co bychom už v MMORPG neměli.
      • s prominutím.. ale tohle vypadá tak otřesně..
        Dokonce i mě bylo za něj trapně jak jsem se na to video díval *13*
      • takových volovin tam je...
        • DeDy
          Ano volovin. Ale kačáky se jim sypou.
  • Lidi nemaj Vávru rádi, protože napsal pravdivý článek o tom, jaká je Skyrim totální pyčovina a oni teď musí žít s vědomím, že strávili stovky hodin u špatné hry. Než aby si přiznali, že jsou debilové, když tráví čas u takového paskvilu, tak raději budou nadávat na Vávru. Klasika.
    • Je fakt, že článek ve spoustě věcí pravdivý byl, jenže kdybych ke všemu měl přistupovat jako Vávra ke Skyrimu, nezahrál bych si ani tu jeho Mafii, protože věř, že bys podobných 100 bodů dokázal vypotit i k ní a k H&D a nejen to.
      Ve světle jeho dokonalosti pak působí problémy z Kickstarterem o to víc jako pořádný trapas.
    • ... až pan Vávra předvede něco lepšího, pak ať klidně kritizuje. Nemyslím si ale, že to, že se kdysi dávno podílel na jedné dobré hře mu dává doživotní patent na rozum.

      Abychom si rozumněli - na jeho počin se těším... zvlášť po jeho kritice Skyrimu. Protože se bude muset setskra ohánět, aby neměl z ostudy kabát. Jistě se (nás) najde dost takových, které mu každý jednotlivý bod kritiky rádi připomenou *2*
      • bobsh
        Ale no tak. Přece nemusíš hned udělat něco lepšího abys poznal, že je něco špatně. Podle týhle logiky by drtivá většina recenzentů vůbec nemohla psát, protože neudělali žádnou hru a tudíž by neměli právo kritizovat ani tu nejnepovedenější blbost.

        Samozřejmě mu můžem vytýkat přehnaný hnidopišství, ale musíš uznat, že spousta věcí co říká je prostě pravda a vážně jsou udělaný špatně.
    • eStar
      Teda ty to schytáš od místních fanboys (stejně jako já teď). To je jako kdyby sis dovolil napsat že Arma je zabugovaná, to už by nejspíš došlo i na lynčování. Jinak ke Skyrimu, nemyslím si že by to byla hra vysloveně špatná ovšem na druhé straně to nebylo ani nic z čeho bych se musel posadit na zadek. Většina těch výtek co Vávra napsal je bohužel pravdivých, například uživatelské rozhraní, něco tak příšerného jsem u RPG snad ještě neviděl i 15 let staré hry na tom byly často lépe atd. Na druhé straně celkem dobře udělaný otevřený svět který mě dokázal na pár desítek hodin zabavit. Osobně bych té hře dal tak 7/10 (s patchy), prostě nadprůměr.
    • yenda1
      Skyrim mne bavil a hodně. Vávra je zajímavej člověk s názorem. A jejich nová hra se zatím jeví svěže a každý hráč si takové hry přát musí, jinak by byl proti sobě.
    • Mě se Skyrim moc líbil a to že na něj Vávra nadával mě nenaštvalo, spíš jsem se začal těšit že od něj možná vyjde i něco lepšího
    • Já si zas myslim, že vývojář by měl vytvářet hru. A ne psát blogísky, natáčet dokumenty, věnovat čas psaní eseje "jak nenávidim skyrim" atd. Prostě držet hubu, zavřít se do sklepa a makat na hře, tak jak se to dělalo dřív. Koukej jak dopad Phil Fish...
      • nekdo to PR musi delat
      • budu hadat .. nikdy jsi nepracoval na vetsim projektu (ne nutne software) v teamu citajicim vic nez 2 lidi ..
      • wenceslaus
        Ty jsi případ. Nechceš vývojáře rovnou přikovat řetězama? To co popisuješ nejde vydržet dlouho. Je to vyčerpávající, sebedestruktivní a ve svém důsledku i kontraproduktivní.
        Ať si se svým časem nakládá jak chce, když nakonec ukáže dobrou hru.
        Tohle "kdyby raději" je hrozně drzý... a omezený.
    • maros.goc
      ano je to neskutocny paskvil ...hrozny ....neskutocne hrozny ...ze to ludia vobec nazyvaju RPG ...neda sa to hrat ...nic horsieho som nevidel ani nehral a ani som nevidel niekoho to hrat..hruza
    • nevim že by SKyrim byl špatný ?Špatné je myšleni hráče co od toho čekal něco jiného.Ta hra je jen hra ta z a nic nemůže.Forbes je tak jen hra a když nechci taky ji nehraju. *3*
  • pan Vávra kteremu nestacilo 80 mega na udelani hry? pardon ale tomudle megalomanovy kerej ve vysledku ani neumi hospodarit s penezi nic neposlu. Vysledek stejne nebude stat za nic poněvadž tydle velkohuby hrdinove se nakonec na něco vymluvi. Jak jim nepral osud,penize,bohove atd.
    • A kazdy neumetel, ktery neumi ani cesky, si do nej s chuti kopne :-)
    • 80 mega na AAA hru je jen zlomek. Kdybys uměl počítat, tak bys věděl, jak moc to pokrývá / nepokrývá náklady. Jen licence enginu tě výjde na milion dolarů. Podívej se kolik vybral Wasteland 2 a jaký paskvil za ty prachy udělali...
  • To je zajímavé, že vždycky když je tu článek o Vávrovi, tak se tady nahrne kupa noliferů, kteří mají potřebu prezentovat svou demenci vykřikováním o tom, jak bude ta hra špatná atd. A potom, až úspěšně výjde, tak stejně budou jako první sedět u torrentů, aby si to konečně zahráli... Ty vaše blbé pindy stejně realitu nezmění. Až tady bude článek o tom, že hra uspěla na KS, tak asi budete vzteky bušit do stolu *3*
  • Smutná zpráva pro fanoušky. Doufejme, že pád Kingdom Come zastaví kickstarter a projekt se nepropadne až někam na úroveň schafer/indie/early access/fez2. Epizodická forma bohužel nevěstí nic dobrého - vydání kompletní hry se ztrácí v nedohlednu.

    Kickstarter ale každopádně podpořím.
    • A to mě ta epizodická forma přijde fajn kvůli tomu že je šance, že první část si zahrajeme už letos, a 30 hodin hraní je dnes nadprůměrná doba, a navíc lepší něco než nic
  • a stejně si myslím, že kdyby se oholil, trochu slušnějc oblékl a nepřišel tak v keckách, tak u těch vydavatelů dopadne jinak .. takhle na ně musel působit jako neoholená opice odněkud ze zapadákova a proto mu nezbývá nic jinýho než KS

    ,,to je moje nejlepší tričko, mám na něm pouze dva fleky od kari"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit