Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k tomuhle se chce říct jen: Tak určitě..

    "Přece nebudem dělat jen AA hru, když můžem dělat AAA hru. Já dělám jen AAA hry."
    "Ale Dane na to nejsou peníze a ta husitská idea asi nebude na západě moc úspěšná."
    "Mlčet. Ještě je tu KICKSTARTER!"
    "Neříkals, že Kickstarter je pro neschopný vývojář.."
    "Mlčet."

    Je ho žeru. Jak v pomocný škole.
    • Jj, moc dobre si vzpominam, jak si votiral hubu o Shaffera. A ted bude jeste prstickem hrabat, aby mu ten trapny Shaffer retweetoval link na jeho kickstarter.
  • Běžte někdo vzbudit Vávru, ať si namaže chleba s marmeládou a zavolá do Kickstarteru..
  • Jezis to je zase fiasko. Jako sorry ale tohle uz je moc.
    --- Kickstarster se da spustit nezavisle na tom vasem podelanem vebu at se uz s nim stalo cokoli.
    Informace pro dulezite game veby se daj zaslat nezavisle na tom vasem podelanem vebu. Jesli je samotnej problem zapnout kickstarter tak to potom sorry ale na reseni tohohle ste meli mesic.
    Videa se daj zverejnovat prez ten vas youtube kanal, nezavisle na tom vasem podelanem vebu.
    Komunikovat se da prez ty vase twitery, fejsbuky pripadne zalozit subreddit, nezavisle na tom vasem podelanem vebu. Poskytovat rozhovory pro veby se da taky nezavisle na tom vasem podelanem vebu.
    --- Tohle pusobi tak nehorazne amatersky az to pekne neni. Kdyz tam je mesic nakej podelanej odpocet kerej si tam dal, tak to do boha spln. Kdyz si takovej amater ze neco takoveho splnit nedokazes tak tam ten odpocet radsi nedam ne? Napises tam coming soon nebo nekdy tenhle mesic nebo neco bez konkretizace. Ale ono ne, tam to musi pocitat 20 dni nebo kolik a i po tak dlouhe dobe to proste neumej zaridit.
    --- Jestli je to neco mimo vasi kotnrolu je mne sprominutim uprdele. Uz v nedavnem fightclubu se stezoval na to jak po-rali ten odpocet a ze to nejak nemohli fixnout či co. No tak vole asi se priste zaridim jinak. A vubec proc mate ten vas podelanej veb nekde v americe? To u nas neexistuje dobrej provozovatel? A neni snad jasne ze stranka zazije napor jak svina tak se nato pripravit? Jestli zacneme precet ze to je drahe, tak udelat komplet shot stranky (strasny problem napsat do konzole prohlizece screenshot --fullpage), textoveho infa a videji a pak je hazet na veby ktere nespadnou (redditm, facebook,twiter, youtube a pod) tak to nestoji ani korunu akorat staci zapojit mozek. Prihodit k tomu omluvu ze nez se rozbehne stranka pod velkym naporem tak se muzeme dozvedet neco tady a mrd 5 odkazu.
    --- Proste amaterizmus. Jestli takhle pristupjete k celemu vyvoji a prezentaci hry u vydavatelu tak se ani nedivim ze vas kazdej poslal nekam.
    Mne nevadi ze to nejde, mne vadi ze tam date odpocet a pak ste z toho tak vykutaleny ze nedokazete splnit svuj slib, kterej vam tam nikdo nenarizoval slibovat.
    --- A na zaver. Tak teda koukam ze si muzu koupit elektronickou verzi levelu. Nakou drm flash sracku? Zapomen. Paypal a link na pdf nevidim, si to muzete strcit vite kam.
    • No je pravda že ten web vypadá spíš jak domácí úkol středoškoláka, jež jako profesionální práce
    • paradni koment:D
      U me mas teda 8/10
    • bobsh
      Takže je tady vlastně obviňuješ z amatérismu a pak navrhuješ uplácat provizorní řešení, trailer hodit jenom na youtube, odkaz teda jakože na facebůček a třeba si k tomu ještě založit thread na redditu místo toho, aby to představili s plnou parádou a v plánovanym rozsahu, jenom s malym časovym zpožděním, na který si stejně za chvilku nikdo nevzpomene. Chápu.

      Pokud je vážně problém v čase spuštění Kickstarteru (za což WH vážně nemůžou), tak plně chápu, proč kvůli tomu pozdržej i to ostatní. Kdybych viděl trailer na boží hru, tak asi chci přispět hned, ne muset ještě čekat, než bude KS, to je pak slušná šance, že bych se na to vysral. Fanoušek si to najde, ale oni potřebujou víc, než jenom podporu od pár zapálených fans.
    • proboha nebrec... *7*
    • ucho
      web jim jede, na facebooku psali důvod zdržení. tak kde je problém, že sem píšeš takový sloh? jsi grafoman? :)
      • Jo? Jakej je důvod zdržení? Myslím toho Kickstarteru. Já to tam nenašel. Jen nějaké mlžení o "překážce".
        • ucho
          nejdřív čti, na co reaguju, pak se ptej.
          • Právě, že jsem to četl. Kolega se nepodivuje tomu, proč jim nejede web. Umí číst stejně jako ty. Kolega se podivuje tomu, proč je zdrženej Kickstarter. Tak jsem si bláhově myslel, že o tom víš něco víc... Tak nic, no.
            • ucho
              tobě uniklo, že neřeším zdržení na samotném kickstarteru. reagoval jsem na člověka, který doporučoval zveřejnění veškerého infa o hře všude možně na internetu, kdy nechápe to, že ty informace zjevně nechtějí vyhodit, dokud nejede ten kickstarter. takže znovu, čti, dávej si věci do souvislostí a pak se ptej. pak mi zbytečně podsouváš něco do úst a stáčíš diskuzi jiným směrem. ve tvé profesi právníka se ti to asi hodí, ale v mých očích tím tady ze sebe děláš idiota. důvody zdržení vydání na kickstarteru tady nikdo neřešil a vlastně nejsou vůbec důležité, s tím jsi přišel ty...
            • ucho: Já chápu to, že o tom zdržení nevíš nic. Omlouvám se, že jsem si myslel, že máš něco zajímavého, čím chceš přispět do diskuse. *3*
            • ucho
              tak čti znovu, máš problém s chápáním souvislostí. btw trailer na Kingdom Come je venku.
      • On na to čekal celou noc, tak mu z toho hráblo. To ho částečně omlouvá.
    • Tomuto příspěvku dávám hodnocení 2/10 a můj verdikt je: Ani nemá cenu ho číst.
  • prudislav
    Nakej Kingdom Come - tohle je lepší http://www.kickstarter.com/projects/phoenixistudios/video-game-bible-chronicles-the-call-of-abraham *12*
    • jo tohle funguje nad tim drzi ochranou ruku ten nejvissi
  • Jeste jedna vec. Myslim, ze Games by mohli uz nechat ty nonstop reklamy Levelu. Byly tu proklamace, jak jsou to uplne oddeleny veci atd. Ze zacatku jsem to samozrejme bral, ale ted tu na me v pomalu kazdym druhym clanku kouka "vice se doctete v Levelu". To ani nemluvim, jak ubylo recenzi atd...
    • vice se dozvite na TN.cz
  • je hrozně "zajímavý" sledovat, jak na eurogejmru téměř každej druhej příspěvek je hate na Dana a tady je to spíš naopak...čecháčkovství v praxi, aspoň dvakrát (po prvý to je v hokeji) bychom měli držet pohromadě a tu hru na kickstarteru podpořit - holt mají kluci smůlu a technické potíže, ale víte co se říká - per aspera ad astra - já Danovi věřim a projekt podpořim, už proto,že to je českej produkt a může potenciálně nakopat pr*el spoustu věcem z venku. Nechápu, proč tady a na EG furt někdo řeší Skyrim - Skyrim je s prominutím fantasy sra*ka (mám nahráno 72hodin), kdežto tohle je projekt z období našich dějin, dělanej našim předním vývojářem - už proto bychom to měli podpořit a ne hatovat jak malý děti.........
    • Podpořit? Proč ne, otázkou je ovšem cena.
    • Když jsi u toho trávil 70 hodin (ty dvě hodiny, kdy jsi byl na záchodě a měl tam pauzu nepočítejme), tak to zas taková s.... nebude.
    • Twk to muzeme jit hromadne koupi podpořit kluky co delaj Eurotruck simulator. Taky Cesi.
      • ucho
        a ty jsi je snad nepodpořil? já jo :D
        • Tenhle typ simulatoru me nebavi
          Ale teoreticky bych mel protoze u nich znam programatora.
    • Jestli chceš hru, u které strávíš 72 hodin, definovat jako sra.ku, tak prosím, aby vycházelo co nejvíc sra.ek. *4*
      • hele neřikám, mě to bavilo, ale když to porovnám s tim, že můžu mít hru z dějin, s do určitý míry reálnou simulací boje, s parádním enginem, z našich končin......tak to tak beru. Pošlu klidně nick na steam, můžeš si ověřit :-)
        • Tak když tě to bavilo, tak to asi tak hrozná sra.ka nebyla, ne? *4* Že můžou bejt i lepší hry je jasný. Nick na Steam nepotřebuju, věřím ti...
  • Hlavně byl fail psát, že bude "launch". Úplně mi bylo stydno, když jsem viděl ty zmatené cizince na Facebooku ptát se, jestli se otevírá beta nebo se dokonce hra začíná prodávat...
  • Píšete českého RPG, ale když kliknu na odkaz je tam jen nějaký blog s pár odstavcema a vše v aj *10*, ikonku na změnu jazyka tam nikde nevidím, když nestojí o české krajany nemůžou čekat, že jim přispějí....
    • I český krajan může být vzdělaný...
      • ovládám perfektně 4 jazyky, ale jsem nevzdělaný protože neumím perfektně aj *3*
        • Tak co proboha řešíš? Myslíš, že to WH vydá jen v angličtině? Pokud ovšem umíš jen češtinu, původní austrálštinu, jazyk kmene Hopi a esperanto, tak budeš mít asi vážně problém *1*
        • Já ovládám perfektně jen jeden jazyk, a to ten svůj. A zatím jsem se ze všech problémů v životě vylízal!
          • tak hlavne ze byly spokojene
          • To já si zase ty problémy radši pěkně vyžeru, než někomu lízat prdelky... *1*
            • O prdelkách jsem nic nepsal. O:-)
  • tady je slusnej slet mozku :-D
    jsem zvedav...hra ma vyjit za dva roky,nejake zpozdeni na KS je uplne ukradeny...
    kdo chce,tak mu penize da...kdo nechce,nejaky (debilni) duvod si vzdy najde...
  • Hra to bude určitě skvělá, pan Vávra vždy dělal dobré hry. Věřím mu. Jen se mi zdá malá částka kterou chtějí vybrat, jen 500k USD? Když jim nestačilo 80 mega od Bakaly, tak 10 mil to je nic ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit