Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvni projekt, ktery podporim na kickstarteru. Uz hodne dlouho me zadne video ze hry takto nenadchlo a ze to delaji Cesi je pro me osobne velky bonus. *3*
  • Paulcz
    Nářez, určitě tento projekt podpořím. Prostředí je opravdu nádherné, je úžasné vidět, že si někdo dá práci s tím, aby hra nevypadala jako pohádkové kulisy ochotnického divadla a navíc dodrží historické reálie. Všichni mluví o nextgen a pak ukážou jen nějaké zmatené practicle efekty nebo vlající vlasy na Laře, přičemž zbytek hry je to co jsme tu viděli pět let zpátky + přepálené shader efekty. Tohle opravdu nextgen je :)
  • Tak co? Kolik myslíte, že ta hra vybere na Kickstarteru? Já tipuju tak 1 200 000
    • ja si bohuzel myslim, ze to nabere tak 100 - 150 000 od ceskych fanousku, znamych, par lidi co to sleduji v zahranici a vyvojaru samotnych v prnich par dnech, pak se to sekne ... ale snad ne
    • Já čecháčky taky určitě podpořím ;) chtěl bych postavu pojmenovanou po mě :D :D
      • No to by mohl byt problem. Preci jen z historickeho hlediska tam nemuzou dat jakekoliv jmeno. Teba takovy Lakatoš by tam asi byt nemohl.
        • Pěkný vtip :D naštěstí mám historicky celkem přijatelné jméno ;)
          • MikeiXX
            Jestli je to Čajíček, tak je to super! *2*
    • eStar
      Já odhaduji 380 000.
    • dolarů....
  • zdeeneek
    Dungeon & No dragons *1*
    • takhle by se to mělo jmenovat *4*
  • C-BEAM
    tak k tomu kickstarter traileru - verím že pár ľuďom sa zvierali prdelky keď videli čo sa dá vytvoriť za peniaze za ktoré by si iné štúdiá ani neškrtli. Hra vyzerá naprosto fantasticky a nepochybujem o úspechu na KS.
    • Vybrané to má za hodinu...
  • 0:37 sáhne si pak pro ten pytel ? *1*
  • Kozy
    Wow, vypadá to nádherně, úplně mám husí kůži.
    Myslim že to vyberou, i když je otázka jak lidi, zejména v USA uslyšej na RPG bez magie.
    • Ronox
      Podle mě budou mít největší podíl evropani a doufám, že ČR hráči budou štědří!
      • a Japonci, ti si striknou do textilu :D
  • dilinja
    Kam mam poslat ty prachy omg *1*
    • walltar
      Mohl tam Vávra dát na konec adresu ... bych mu to poslal složenkou abych nemusel tak dlouho čekat, než to spustí.
      • Ronox
        No a nebo na rychlo zpytlíkovat paypal účet a donate button na jejich stránkách.
        • walltar
          Dost kampaní na KS má i paypal účty, ale je blbost jim přes něj posílat peníze, protože se to potom nezapočítá do částky, kterou vyberou přes KS. Takže paypal můžou udělat, jak si budou jistí, že jim to výjde.
          • Ronox
            PayPal můžou pak vybrat a frknout si to sami na KS účet plus počítadlo na stránkách.
        • ucho
          paypal účet není se začínající kickstarterovou kampaní slučitelný...
  • Zajimave, jak nekdo z drobneho problemu (informace o hre, ktera ma vyjit nekdy za dva roky se o jeden az dva dny zpozdi) dela katastroficky nafouknutou bublinu.
  • martin.mares.984
    Uvodem rikam, ze Warhorse bych pral uspech, aby hru dokoncili a nebyl to propadak po komercni strance, ale... po precteni clanku v Levelu o Kigndom Come to na me pusobi jako kazdy dalsi typicky clanek o nove pripravovane hre, ktera bude zarucene lepsi, bez chyb a dokonalejsi nez konkurence apod. Zacal jsem hrat hry v polovine 90. let a tohle uz jsem zazil mockrat - Romero s Daikatanou, Molyneux s Black and White, Fable... Carmack s Doom 3 nebo Rage... Remedy s Alan Wake... nespocetnekrat Bioware atd. Mnohem vetsi jmena s vetsim kapitalem a podporou nez Vavra. Na papire ten soubojovy system a dalsi mechaniky hry jako realne chovani NPC, 8 slotu na vrstveni obleceni vypada uzasne a neco takoveho jsem si vzdycky v RPG pral, ale takovehe sliby uz tu byly milionkrat a nakonec se tyhle systemy vyslednem produktu hodne osekali a realita byla jina. Nasprosto nechapu neustale srovnavani Skyrim x Kingdom Come - podle toho jak je Kingdom Come popisovana tak toho s Elder Scrolls nebude mit moc spolecneho krome open-worldu, protoze Kingdom Come je prezentovana jako realisticka historicka hra, coz Skyrim neni a nikdy ani byt nemel a pokud vim tak se o tohle pojeti nikdy Bethseda ani Todd Howard nesnazili a kdo zna serii Elder Scrolls od pocatku z dob Arena nebo Dagerfall tak vi co cem mluvim. Proto mi taky pripada zbytecne proc porad Vavra "vypichuje" nedostatky ( z jeho pohledu a vuci jeho nove pripravovane her) smerem ke Skyrimu. Jeho poznamky jsou urcite mnohdy k veci a opodstatnene, ale postradaji vyznam v sirsim kontextu nez jako ucel k tomu aby v kontrastu Skyrimu a jistych jeho slabin vyzdvihnul dle jeho nazoru silne stranky Kingdom Come - totalni realismus v soubojich? Ok, tak at ho v Kingdom Come ma a ja budu prvni kdo to privita s otevrenou naruci, ale nema cenu to vytykat Skyrimu, kdyz se nikdo z Bethsedy nevyjadroval a netvrdil, ze Skyrim ma mit super-realisticky soubojovy system a a nebylo to zamerem serie Elder Scrolls nikdy. To je stejne jakoby nekdo kdo miluje hluboke pribehove hodinove cutsceny ala Metal Gear Solid, hry od Bioware nebo Final Fantasy vycital Bethsede ze ve Skyrimu nejsou... urcite je lide z Bethsedy umi udelat, ale proste to do sve hry davat nechteji. Na druhou stranu ma pravo se k tomu vyjadrit Vavra stejne jako kazdy jiny a tak nechapu ty nektere nenavistne komentare jenom proto, ze nema rad Skyrim a kritzuje ho. Ja jsem ve Skyrimu stravil vcetne DLC pres 120 hodin a spis bych se ztotozil s nazorem a recenzi treba Lukase Grygara tady na Games nez s Vavrou. Nevim pak proc fanboyum Skyrimu vadi kritika od Vavry, kdyz v globalnim meritku to ze Dan Vavra krizizuje Skyrim ma asi srovnatelnou vahu jako kdyz hrac z ceske fotbalove ligy treba ze Sparty bude kritizovat Real Madrid nebo Barcelonu. Navic ta hra je predevsim take jeho produkt ktery se bude prodavat a propto by asi bylo postavene na hlavu, kdyby vychvaloval tituly od konkurence. Obecne me ale prijde docela nestastna ta cela PR kampan pro Kingdom Come za coz Vavra zrejme nemuze - nejdrive to bylo prezentovano jako velka bomba - Warhorse delaji na next-gen RPG, potom zminky o CryEngine, podpora Bakaly a nejak tak prizozene ta hra dostala punc "AAA nex-gen hra od ceksych vyvojaru" - pak dlouho nic, nasledne zpravy o trnite ceste hledani publishera, potom prvni zminky o epizodickem vydavani hry a dne tu mame kampan na Kickstarteru... myslim, ze lidem co sleduji herni scenu uz delsi dobu je jasne, ze at se vsichni sanzi tvarit, ze je to vlastne normalni vyvoj situace, tak podle meho nazoru tam jsou problemy a bude uspech kdyz se hru podari nejak slusne vydat, coz bych si rozhodne pral, protoze jsem na ten projekt docela zvedavy a preju Warhorse aby to nakonec nejak dali dohromady.
    • Odulin
      Dobrý, souhlas asi se vsim.
    • walltar
      tl;dr
    • Tvoje myšlenky jsou fakt velké *7*
    • to číst nebudu, to je moc dlouhý
    • kontrolní otázka - chodíš do práce nebo do školy? Lebo takhle dlouhej příspěvek (kterej teda fakt číst nebudu) plnej slov Skyrim a bla bla bla prostě otřepaný fáze může napsat jen člověk, co má s prominutím hov*o co na práci....
      • Zato tvůj příspěvek má svědčit o tom, jak jsi v práci přetížený a nemáš na nic jiného čas? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit