Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NumberFiveAlive
    btw proc je na to kickstarter? ja myslel ze to financuje nejakej bohac :D
    EDIT: pustil jsem si to video, uz me nemusite "trestat" ;)
    • Malleth
      Jen taková malá nápověda. Možná by bylo dobrý si pustit to video
      • NumberFiveAlive
        nj kouknul jsem, dik za ster :DDD
  • Nemam moc casu vse procitat :) existuje nejaka moznost, aby ta hra vysla kompletni a nerozdelena do aktu, pokud by se vybralo dost penez?
    • ucho
      počítám že ne. řekl bych, že kvůli kickstarteru se musí snažit urychlit vydání v rozumnějším čase a to znamená tu hru zkrátit (rozdělit)... lidi by asi nezkousli přispět na něco, co by mělo vyjít nejdřív za tři roky... takhle na to snadněji přispějí.
      • hlavne takhle budou prizpivat hnedle 3x ze *1*
        • ucho
          to je samozřejmě nesmysl...
    • Pochybuju, protože už za 15 liber máš na kickstarteru přístup do Actu I. Kdyby to udělali jako jeden celek, tak ti co dali 15 liber budou mít odemčenou jenom první třetinu hry?
  • Kdo se těší na glosu? *15* *15*
    • Ronox
      Už to vidím *1* "Jak jsme jim v naší glose radili, tak kluci z Warhorse nás poslechli a šli s Kingdom Come na Kickstarter. - JayDeeCZ (pán všech moří a galaxií)"
  • hateři zalezli do kouta se vyplakat *2*
  • ucho
    trochu se bojím, že si většina lidí bude myslet, že se v té hře odehrávají neustále nějaké velké bitvy a dobývají se tam pořád nějaké hrady... to bude tím trailerem zaměřeným na wow efekty. taky by bylo fajn lépe vysvětlit, jak to bude s těmi epizodami. zde v článku je naznačeno, že půjde o víceméně samostatné tituly. z videa na kickstarteru mi přišlo, že dojde k jakémusi rozšíření hry a tedy utvoření většího celku. ale tak to byl jen pocit. samozřejmě je fajn, že se myslí na tvorbu herního obsahu komunitou.
    • smejki
      každý akt bude separátní velká mapa (zdroj: Rock Paper Shotgun)
  • Mart9
    Dane, je to božské!
  • u tech katapultu si budu honit jeste dlouho
    • nekecéj, sem si tě tam nevšim , du to skouknout ještě jednou.
      • no jó fakt *4*
    • To jsou vahadla.
      • Není to vahadlo. Pouze pracuje na jeho principu. Je to trebuchet
  • ringmancz
    takže kompletní hru můžu mít nejlevněji za 300 liber?
    • ucho
      zjevně se nesnaží teď hned nabídnout všechny akty najednou a berou to jako podporu. základ je teď udělat ten první akt, pak můžou řešit, co dál... a tam jsou ceny stanoveny řekl bych víc než dobře, pokud tam opravdu bude alespoň 15-20hodinový gameplay...
      • ringmancz
        je mi jasný, že chtějí mít jistou aspoň tu první část, ale já bych raději měl všechno, než přístup do bety/alfy a sběratelský předměty
      • vic nez bobre? takze puvodni hru rozdelaili na tri casti (mozna budou delsi OK) ovsem chtit plnou cenu za to ze zasponzoruju prachy na vyvoj dam jim je dopredu aniz by to jeste meli hotove *8* jako ta nejlevnejsi varianta vychazi na 650,- za to se prodavaji HOTOVE hry! *11* *10*
        • ucho
          nejlevnější varianta stojí 15 liber a to rozhodně není 650,- ...
          btw nikdo tě nenutí jim dávat peníze dopředu, nikdo tě nenutí ten vývoj podpořit. vše je dobrovolné. když ti nevyhovuje cena nebo nechceš hru podpořit, prostě ji ignoruj...
    • celoush
      zatím... pochopitelně je teď pro ně prioritnější teď vybrat spíše na první část...
    • Myslíš 3x 30-ti hodinovou hru?
  • Musím se přiznat, že když jsem to prvně viděl, tak má čelist udeřila podlahu... *8* *8* *8*

    Tak detailní hru jsem v životě neviděl! To, že tam je pomalejší souboj se stejně ve finále pořeší protože v konečném důsledku ta hra není ani v alfě..
  • Ronox
    Chce to ještě masáž. Kicktraq zatím vypočítal, že vyberou 90% .. za týden už ty čísla budou spolehlivější, ale většinou u dobrých projektů to na začátku vyletí na 600% klidně a pak to padá.
    • Spustilo se to ve 12h, normální lidi něco dělají a v USA chrápou.
    • Zatím se vzbudila Česká republika a část Evropy, ta nějvětší vlna teprve přijde. :)
    • ringmancz
      na západě teprve vstávají a na východě už jdou zase spát, tak za pár hodin to bude přesnější ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit