Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové ja vím, že to je vydláckej nezajímavej a blbej dotaz teď. Myslíte, že české RPG s českou historii bude kompletně česky ? (Ono v tom moc nedoufam když jsou na tom finančně špatně zadarmo to určitě není...)
    • smejki
      Dan už někde říkal, že by rád. Ale dabing je drahý jak prase a ČR je příliš malý trh, takže to nejspíš neutáhne. Když ale svět vyklopí na stůl 30 mega jako u Star Citizen, tak ty náklady asi nikoho moc trápit nebudou.
      • neverim ze by se toho v cz prodalo tak malo aby to nezaplatilo cesky dabing, ale je mi jasne ze se toho proda dost i bez dabingu. neudelat ho je proste takova vycuranost...
        • smejki
          Pokud je definice vyčůranosti "neprodělat peníze na konverzi pro trh", pak ano, je to vyčůrané.

          Dabing stojí jednotky milionů (Kč) a průměrné hry se tu prodá pár jednotek tisíc kusů. Kdyby se podařilo zopakovat české prodeje Mafie, tak by to možná šlo. A to i přesto, že Mafie je z hlediska dabingu mnohem menší projekt. Vše záleží na možnostech.
        • Radioaktivni_surikata
          To ti nevim. Já myslím, že je lepší kvalitní anglickej dabing, než třeba Bethesdí model 15 dabérů pro 20 důležitejch postav, a pak 3 dabéři pro zbylý stovky míň důležitejch nebo absolutně nedůležitejch NPC. Pokud bys chtěl kvalitní dabing, tak by to bylo fakt dost chechtáků navíc.
      • Ronox
        Že by stretch goal jen pro CZ? *4*
        • smejki
          needz moar infoz!
    • Bude záležet na Bakalovi jestli to zacáluje *1*
    • To, že si to budou vydávat sami, tomu určitě nahrává.
    • DeDy
      Mně by se spíš líbilo, kdyby se to celé mluvilo staročeštinou + titulky EN, DE, atd. *1* A samo Němci by šprechtili. Vím je to nereálné.
      • to by byla bomba
        • To by byla, ale potřeboval bych titulky i na tu staročeštinu...
          • to aj nemci na tu stredoveku nemcinu:)
    • Já věřím, že určitě bude.
      • no to bych taky rád věřil ale Dan evidentně moje prašule nechce když se k tomu nikjak nevyjadřuje!
        • taky bych je od tebe nechtěl, vypadá to, žes IQ moc nepobral a cíl se vybere i bez tvého příspěvku *5*
    • Myslím si, že by Vávra byl nadšený, kdyby mohl do hry dát i autentický jazyk a mluvu. Jen by tomu asi nikdo moc nerozuměl :D
  • Už teď se očekává že se vybere 218% a to se USA teprve probudí..

    viz http://www.kicktraq.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance/
    • XXDarthVaderXX
      O hru bych se nebál. Dan to myslím v šem řekl srozumitelně...Give me your money! *5*
      • To jsem se docela divil, že to tam nechali, aby to někoho neurazilo... ale je to fakt povedený, taková upřímnost! *1*
        • XXDarthVaderXX
          Jo jo takovej hodnej strejda :-D
          Dnes by mohl být v podcastu :-)))
    • DeDy
      Tahle hra to dá s přehledem přes jedno mega.
      Video má super atmosféru a navíc ukazuje propracovanost hry. Zde není pochyb.
    • Ze začátku to jde vždycky pomaleji...většina lidí začne přispívat až v momentě kdy uvidí, že se cíl splní...a taky o tom KS hodně lidí neví, jakmile se to rozjede tak očekávám mnohem větší sumu než těch 218%.
  • Vzhledem k tomu, že se jedná o realistické RPG - rarita na herní scéně, tak si myslím že částku Ł300,000 to překoná během týdne...celkově odhaduju tak Ł1,7-1,9m.

    Držím palce :)
  • asi jsem byl naivni co se vybyranych penez na kickstartu tyce jsem si nejak myslel, ze to ze nekdo zasponzoruje vyvoj drive nez je produkt dokoncen, da penize dopredu tak bude platit mnohem mene nez 650,- za tu nejlevnejsi osekanou variantu ajeste rozdelanou na tri dily vzdyt za takovou cenu se prodavaji HOTOVE hry *8*
    • Za cca 450Kč dostaneš ACT I s cca 30ti hodinami hraní...co víc bys chtěl? v dnešní době se kolikrát prodávají hry za 1000Kč a má to sotva 20hod...( někdy sotva 10 )...
      • i takovej DA2 ma 30h hrani a nedal bych za to ani 30,- kc! Tohle bude mozna dobry, mozna bude, mozna nebude, KAZDOPADNE TED TO JESTE NENI a chtit prachy na drevo mozna "jen" rok predem hmm
        • ucho
          zřejmě nechápeš smysl kickstarteru, hmm :)
      • Někdy jen 6 až 7 hodin...
        • Takových her se ale zase musím zastat, většinou jsou hlavně multiplayerové ;-)
    • však už se na tom zhruba 30 milionů Kč utratilo, říká se to ve videu... a převážně asi z Bakalovy kapsy
  • výbornej trailer. Typická Batman Begins Hans Zimmer hudba a do toho rusák s kšiltovkou žvatlající něco nějakou hatmatilkou. Já fakt s*ru smíchy, výborný :D

    Nejlepší vývojářskej tým v ČR jsou SCS. A bez Kickšitu
    • Co je to SCS?
      • SCS je firma co dělá ETS.
      • walltar
        Lidi co dělají Euro Truck Simulator.

        http://www.scssoft.com/
  • Ale když to hodně shrnu, tak je to jen Mount and Blade s lepší grafikou a příběhem *1*
    • nekromant33
      což je moje vysněná hra
      • *4*
  • 20 000 za tak krátkou dobu? To je super! Snad to tedy vyjde. Zatím se to dobře vyvíjí. Držím palce.
  • nekromant33
    Svoboda ve stylu Skyrimu, vyprávění ve stylu Witchera, prostředí ve stylu Mount and Blade. Za posledních takovejch 6 let spolu se Star CItizenem hra, kterou opravdu chci hrát a těším se na ní. Celý to video je pěkně udělaný, procházení lokací s krásnou českou přírodou, srozumitelná angličtina a nijak závratně velká částka na to, že je to nejlíp vypadající a asi nejambicióznější hra na Kickstarteru up to date - jestli se tohle nezaplatí, tak už nevím co.
  • Na Kickstarteru se teď nešťastně objevil celkem podobný projekt - CRADLE, dokonce i s podobnou cílovou částkou.. tak aby se tyto 2 hry navzájem nepřipravovaly o backery *4*
    • Vávra má výhodu, že nedělá fantasy.
    • Cradle moc nevěřím, zatím prakticky ukázali, že mají šikovného koncept artistu, zbytek na mě nepůsobí nějak unikátně. WH už aspoň mají část hry hotovou
      • No pak tam jsou ještě věci jako PANTHEON, UNSUNG STORY nebo TO THE DEATH ale ty startovaly většinou už dřív..
        • To jo, ale tyto hry nemají zdaleka takovou publicitu jako Kingdom Come... Zároveň se spuštěním Kickstarteru se totiž o této hře objevily velké články na populárních zahraničních webech.
          • tak ten UNSUNG STORY to už má defacto jisté (http://www.kicktraq.com/projects/482445197/unsung-story-tale-of-the-guardians/)

            CRADLE to bude mít těžký a PANTHEON to spíš dá
  • Od dnešního dne se stává sledování Kickstarteru národním sportem. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit