Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1:47 Pavel Dobrovský v brnění *1*
  • rozdelit 70h hru na 3 casti... poliaci ktori vedia zarobit aj na 15 rocnych falloutoch sa mozu chytat za hlavu. Ked to uspeje tak sa ohlasenych 36 koncov Witchera 3 asi coskoro presunie do Witchera 5 *1*
  • No do prdele, tak to bylo po dlouhé době, co jsem měl u traileru husinu :D tohle je pecka
  • Teda. Tři po sobě jdoucí články o jediné hře, to jsem tu dlouho neviděl. Pokud vůbec. Ze začátku sem byl k projektu poněkud skeptický, ale před pěti minutami jsem na Kickstarteru přisypal za 125 liber. Co vy :-)?
    • Chtel jsem dat 125 za Duka, ale nakonec mi to nedalo a backnul sem za 300, cemu jinymu uz to dat nez tomuhle ze.
      • Tak to bych se měl jít schovat do kouta na hanbu *1*. Že bych ještě přidal? Už tam vidím téměř 14.500 liber, to je za tak krátkou dobu úžasné.
        • Jo je to skvely, porad to sleduju, sem zvedavej kolik tam bude, az dnes vecer prijdu z roboty:D .Hm, ze by sestimistny cislicko?:O:D
          • Já se dnes z práce vrátím asi v jedenáct v noci, takže taky celkem napjatě očekávám, jak to bude vypadat. Ale jak někdo píše o něco výš: Ze začátku je to obrovský boom, ale po čase nadšení opadne. Snad se ale těch požadovaných 300.000 liber do měsíce složí.
            • Taky se vracim v 11:D Mno mozna sem to trochu prehnal, ale uvidime.) Tak zatim cus. Jdu si jeste naposled pustit trailer... *1*
  • Vite co me potesilo nejvic ? Ze famy o cry engine portu na linux diki Robertsovi (crytek tahy ledal nato programatory) sou pravdive, protoze kingdom ma vsecky tri pc platformy :)
    Jupí. V dobe kdy tahle hra vyjde budou steam machines v plnem proudu.
  • Tak moje penize uz maji. Ted jen zbyva drzet palce, protoze to, co predvedli vypada zatracene dobre!
  • seprah
    tak za mě tam klukům přistálo 65 liber... doufám, že to dopadne tak dobře, jak to vypadá *4*
  • MikeiXX
    10 000 £ za pár minut? Fantazie! Projekt táhne a je to jedině dobře! Věřím, že to tempo neopadne!
    • Má pravdu, časovej posun je sviňa a to ještě nepočítám japonce, kteří jsou na tenhle styl ujetý maximálně. Zatím přispívá evropa, která není tak ospalá. :)
    • Tak na tohle ale vůbec nehleď - každej start je většinou vysokej a pak přijde takový to období "sucha".

      Vyhrané to není z daleka...
      • MikeiXX
        O tom žádná, souhlas. Ale vem si, že USA ještě spí. Jasně, je to spíš pro evropské hráče, ale věřím, že i v USA se najde hodně backerů, kteří do toho investují. Mám z toho radost a vážně jim přeji úspěch.
    • V 'murice se myslím ještě chrápe, tak snad pak nějaké dobré duše taky přispějí
  • Tahle hra není žádný hype, to je čisté umění a hlavně tak se mají dělat hry ! :)
  • Tilwaen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit