Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká škoda, že kickstarter-trailer je venku tímto způsobem... ale JE NAPROSTO FANTASTICKEJ!!!
  • Podle videa níže musím naprosto nezaujatě konstatovat paráda,vypadá to naprosto úžasně. Doufám, že to na kickstratru bude mít velký úspěch a dokáže těm ignorantským vydavatelstvím, že o takovou hru mají lidi zájem!!
  • slyšel jsem dobře že řikal a viděl pouze first person pohled? to snad nééé já čekal že tam bude obojí jak první tak pohled ze třetí osoby. *9* *9* *9*
  • walltar
    Ok po shlédnutí traileru ... Shut up Vávra and take my money!
    • Napiš mi adresu, ať si pro ně můžu autobusem přijet.
      • Pozor, je to fejk, Vávra na autobus nemá. Ale prý spustí nějakou kampaň na Kickstarteru...
        • Do you have any change?
          • Sure, buddy. You'll get it as soon as the kingdom comes.
            • Oh, my deliverance...
        • walltar
          Tak třeba by mu na autobus dal investor ... když si jede pro ty peníze. *4*
  • myslim,že po shlídnutí toho traileru musí 3/4 haterů zavřít hubu. Tohle je prostě maso a kdo tvrdí že ne, je buď slepej, blbej nebo je zaslepenej hatem na člověka úspěšnějšího, než on sám.
    • Vypadá to naprosto fantasticky a kdo říká, že ne, tak to nemůže snad ani myslet vážně.
  • Ty kráávo v zahraničí chtěj všichni backovat ale nemají kde... to je pruuser..
    • na Gamespotu jsou očividně naprostí debilové
      • Ve Warhorse, jsou naprostí debilové, protože si nebyli schopní nachystat kampaň. Embargo pro Gamespot dnes padlo, tak proč by článek nevypustili?
        • Protože zdravej rozum?
      • Podle mě na to bylo embargo do určitýho časovýho termínu a počítalo se s tim že do tý doby KS pojede..
    • No, jestli to spustěj během dneška, tak to zas takovej průšvih nebude... Snad.
  • septicflesh
    Neřeším zákulisí s Bakalou ani osobnost Dana Vávry. Z hlediska hráče je to pro mě prostě nepodstatné. Ten projekt se mi líbí, tak ho podpořím i kdyby se měl Kickstarter rozjet o týden později. Žije se mi líp, když se nad některé věci dokážu povznést. Myslím, že jsem normální.
  • Omlouvám se, ale neříkali, že včera okolo 11 hodiny, že brzy spustí nový trailer a poskytnou nové informace a stále nic nevidím?

    P.Z To není dobrý začátek snad bude vykompenzován
  • ucho
    no to nevím, jestli bylo podle plánu, že ten trailer už je na youtube
    http://youtu.be/nyfmd9ZMyIw
  • Neďakujte chalani - http://www.gamespot.com/articles/the-medieval-unmagic-of-kingdom-come-deliverance/1100-6417236/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit