Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už to nevydržím, jdu spát, stejně mi to neuteče
  • Odulin
    Já to prostě musím říct. Peníze jim rozhodně nepošlu, i když bych mohl a asi měl. Nemůžu se prostě přenést přes p.Vávru. Neměl hubovat Skyrimu a kór né v době, kdy mě nejvíc bavil.:) Je to hloupé, dětské, ale nemůžu si pomoci.:) Odpustím mu, až když si zahraju jejich rpg a bude se mi líbit. *3*
    • ODULIN: Ber to tak, že se můžeš podívat, jak to Dan Vávra "Betešdě" svým RPG nandal :-) Samozřejmě na článek a hate na Skyrim se nesmí zapomínat, ale přijít kvůli tomu o Kingdom Come by mi přišla škoda.
      • Odulin
        Jasný. Žádný strachy, jestli vyjde tak o něj určitě nepřijdu. Ale neudělám nic pro to, abych jim pomohl... viz. Kickstarter.
    • Skyrim zas takový zázrak není. Questy jsou pořád stejné, craft úplně zbytečný a RPG prvky nevyvážené. Umělá inteligence v podstatě neexistuje. Např pokus o opuštění frakce skončil vyvražděním celého hradu až na "krále", protože ten je samozřejmě nesmrtelný a autoři jaksi nepočítali s tím, že by hráč chtěl nějakou svobodu rozhodování. Nejsmutnější na tom bylo, že po těch jatkách se mnou mluvil, jako by se nic nestalo.
      • Odulin
        Nemyslim si, ze je Skyrim zazrak. Sam jako zkuseny hrac chybi vidim, ale stve me jakym zpusobem se do nej Vávra obul (a nejen do nej). Ta arogance, ta nepokora..tohle proste nevystojim ikdyby takovouhle spinu hazel na sebe horsi hru. ;)
    • me se*ete s timdle.. skyrim doopravdy za moc nestoji. sam sem mu na spoustu hodin (radove 100, max 150) propadl, ale zpetne vidim spoustu nedostatku. soubojovy system kolosalne na picu, ai pruhledna na tri kroky dopredu, questy nezajimave a leckdy az na facepalm. generovane dungeony jsou po desate uz nuda, po padesate otrava. kdyz se na skyrim zpetne podivam, tak jsem vlastne hral prochazku lesem s obcasnym zpestrenim. neznamena to ze me to nebavilo. ale priznejme si ze poradny kus toho hnoje ktery Dan na gayrim nakydal je pravda.
      s tema resoursama co betesda ma to mela byt mnohem mnohem lepsi hra
      • Odulin
        :D hral jsi 150 hodin a za moc nestoji? Tak to si svyho casu asi moc necenis. Nerikam, že je to genialni bezchybna hra, ale rozhodne dokaze zabavit a mam ni pekne vzpominky. Me stvou obecne lidi co hazi spinu na praci jinych, kor kdyz sam nic podobnyho neudelal.

        Ale dam jim sanci az to vyjde. Stahnu to samozrejme, vyzkousim a pak se uvidi. *4*
      • Vidíš si vůbec do pusy? Propadneš hře na 150 hodin a pak na ní nadáváš na fóru? Nemyslíš, že v tom je nějaký vnitřní rozpor? Já jsem se Skyrimem spokojený a hrál jsem ho asi 140 hodin. Jak to, že jsi ho hrál o 10 hodin déle, než já, když je tak "kolosalne na picu"? Co jsi tam teda těch 100-150 hodin dělal?
        • samozrejme ze si vidim do pusy. to mas jako s osmnactiletou blondynou: take jsem schopen si s ni uzit spoustu hodin cisteho casu i prestoze uvnitr vim ze je blba jak klacik na michani pomeji a hlas ma ze by s nim sla krajet skala ;)

          a vytrhavas z kontextu, napsal sem ze soubojovej system je kolosalne na picu, ne celej skyrim... napr. aby se to vubec dalo hrat stealth musi clovek nainstalovat tri hromady modu, jako aby treba sipy vubec opisovaly parabolu, nebo vypnout cerveny napisy "pozor nepritel!" ve forme hud/kompasu.
        • 140 hodin ve Skyrimu? Kdybys raději kopal kanály, mělo by to aspoň užitek
          • Kopani kanalu je jednak uzitecne a navic slouzi k pochopeni "vyssi fyziky", treba casoprostoru.

            To takhle v pondeli v sest rano nastoupis s krumpacem a mistr ti rekne: "Budes kopat vodsad - az do patku" :-)
          • V tom případě by sme měli kanály kopat všichni a to myslim že mnohem déle než nějakej 140 hodin který jsou jako nic *1*
    • Nejhorsi je, ze ho zname jen my, tady v CR. Je mi fakt lito tech lidi ze zahranici, kteri nic nevedi o tom, jak si nekolik let cinta na pentli a nic nedela. Lidi, kteri nebudou vedet nic o neschopnosti bezproblemu spustit kickstarter, posledni sanci na ziskani penez na hru a prispeji mu. Ale mozna se ukaze i pred nimi v pravem svetle. Neuspech jeho cest, na kterych rozkopaval dvere velkym vydavatelum a snazil se je presvedcit, ze ta jeho hra je k*rva to nejlepsi na svete nasvedcuje, ze Danecek se asi neumi pretvarovat moc dlouho a lidi ho nakonec precejen prokouknou...
      • Kozy
        A jaké úspěchy máte za sebou vy?
        • To ti budu vypravet, az u tebe budu zebrat prachy...
      • lol takové zoufalé zvracení... get a life ňoumo
      • tywe "pet let cinta na pentli a nic nedela"
        ty ses dobrej mamlas a lharskej pomluvar... nemas vubec zadny informace. ja ti rikam, ze se kluci/holky muzou pos*at aby to vyslo.
      • Mart9
        Typický příklad člověka, který si Kingdom Come stáhne mezi prvními.
    • Mart9
      Nikdo tě o ně neprosí.
      • Odulin
        *1* Ale tak trochu prosí. Kickstarter beru jako takovou malou prosbu o finance nebo v tomhle případě o prosbu o zájem. *3*
  • tohle moc té hře nepomáhá.
  • airwave
    Shut Up And Take My Money! :)
    http://knowyourmeme.com/photos/264241-shut-up-and-take-my-money
  • No jo, Daneček zkritizoval co šlo a ve finále zjistil, že vyprodukovat hru zase není taková bžunda jako jen sedět za stolem a cucat z prstu scénář. Ta nejtěžší část práce holt leží jinde, sehnat peníze a vydavatele. Jejich Kingdom paskvil nikdo nechce, tak došlo na crowdfunding, to bude kvalitka ...
  • Come on Come
  • Můžete mi někdo říct kolik máte hodin? Já jenom jestli mi nejdou špatně hodinky..
  • měl bych otázku jestli víte: Bude to mít Multiplayer? jako je ve MaB Warband,Chivalry a WotR. Na kartě hry je napsáno "NE" což mě dost zaráží protože si myslim že zrovna u takovýhle hry by to byl hlavní tahák a bylo by to luxuní...prostě boje s normal hráčema jako u výšše napsaných her+samozřejmě skvělej single pro ty co ho radši.
    Také jsem zaznamenal že by někteří chtěli aby to mělo podporu Co-opu na vzkazu z youtube ,je to také z realizovatelný?
    Pro mě nejočekávanější hry je tato a Bannerlord a jsem velice zvědavej která znich vyjde první a bude zajimavý jak se poté budou porovnávat a jaký v nich budou rozdíly *4*
    Pro mě jako stálého hráče Warbandu je priorita Multiplayer,což bude mít Bannerlord a doufám že sakra povedenej,však pokud KC:D bude mít pouze singleplayer třeba nám to vynahradí v singlu a bude to zábavný a "dlouho hratelný" jako by sme mp nepostrádali.
  • Takže Kickstarter jo? Hmm, opět měl Vávra jen plnou hubu keců a kdepak to teď je. *1* *1*
    • Nebud neprejici a skodoliby. Vavra si pred sebe postavil obrovsky a tezky ukol, na ktery by tady vetsina lidi ani vazne nepomyslela, natoz se pustila do jeho realizace. Nevzdava se i kdyz se mu do cesty stavi obtizne preazky a uz jen za tí si zasluhuje ocenit a podporit. Spousta zavistivych neschopnych cechacku chudacku by mu misto toho radsi nahazela klacky pod nohy.
      • Tak hrozné to není. Což o to, já mu fandím a ten jeho titul bych si rád koupil a zahrál, ale za to, jak se chová a co vypouští z huby, ho prostě nemám rád. Ostatně za to, jak se k němu celkově staví hráčská obec, si může jen on sám. A rozhodně mu na Kickstarteru nedám ani korunu.
        • A nemelo by ti spis jit o kvalitni netuctovou hru? Nebo podporu herniho prumyslu v cesku, protoze je to ojedinely projekt a je na to navazana spousta kvalitnich ceskych vyvojaru. Uspech takoveho projektu by byl vyznamny pro cele cesko. Opravdu nechapu tu ceskou mentalitu vyhaneni svych nejlepsich lidi, aby jejich um slouzil cizim zajmum a zemim. Deje se to ve vsech oborech a je to hrozne kratkozrake jednani pro budoucnost teto zeme.
          • Ono se o tom sice pěkně mluví, ale mě taky v práci platí za výsledky, nikoli za to, zda nějakou práci mám a že se do ní někdy hodlám pustit, přičemž termín dokončení bude nejasný. A já nebudu nikoho jen tak zbůhdarma dotovat, ať je talentovaný jak chce. Navíc si myslím, že je tu spousta jiných důležitějších povolání, která by si zasloužila naši úctu a podporu.
            A dále prostě nechci kupovat zajíce v pytli, po vydání si titul rád koupím, když za to bude stát, ale platit za něco, o čem nikdo neví, jak dopadne, to prostě pro mě neexistuje. Proto celý Kickstarter zcela ignoruji, i když se tam určitě čas od času najdou věci, které by mě zajímaly.
        • Stejně bude chtít dolary
      • Nase zku*vena ceska mentalita bohuzel snahu a uspech neodpousti. Taky proto jsme tam kde jsme.
  • Mel bych jen takovy dotaz. Vždycky, když na netu něco platím kreditkou, tak odblokuji pro internetové platby, zaplatim a zas zablokuju (jsem paranoidní...). Vadí to, když to udělám taky tady? Aby pak nebyl na konci kampaně problém, ze se jim ty prachy neposlou.
    • Pokud takhle platíš přes Paypal, není to žádný problém. Pokud vím, tak v okamžiku potvrzení platby na PP jsou peníze blokovány pro platbu a opětovné zablokování karty (zakázání internetových transkací) s tím už nic nenadělá, já to dělám stejně a nikdy nebyl problém. Dokonce mi to takhle jednou doporučovat i operátor banky, když jsem řešil nějaké problémy s kartou.
      Nevím ale, jak je to u jiných služeb, ale nepředpokládám nějaké rozdíly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit