Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, když mi pošlete půl milionu, nechám lokalizovat Deatspanka do češtiny a bude ho dabovat Ota Jirák (nebo Valerie Zavadská)
  • Evil Genius 2 s tim že by se stavělo doupě zla a mise by byly udělaný jako v x-comu.
  • Mopped
    Vždycky když se tady objeví obrázek nějaké staré legendy, rozbuší se mi srdce a zvedne tlak. Po přečtení, nadšení vždy odpadne, ale nezlobím se, dělejte to dál, alespoň budu vždy ve střehu.
    Jinak Albion 2, Dungeon Master 3, Stonekeep 2 to jistí.
    • Jo jo, tyto pecky už spí spánkem spravedlivých, ale mrkni se na Legend of Grimrock. Vkládám do toho velké naděje.
      • Mopped
        Já taky snad to klapne.
        • I ty kujóne!! Dobrá narážka - 1:0 pro tebe
  • Dalsi Planescape nevznikne. Mam pocit, ze jsem cetl clanek, kde sand Avellone nebo nekdo zodpovedny za prvni dil rikal, ze wizards of the coast uz odmitaji komukoli prodat prava na Planescape. Krom toho si myslim, ze dnesni 3d provedeni by hre hodne uskodilo.. A 2d to dnes asi nikdo neudela.
  • a Heavy Rain pro PC!!!
    • a PS pro xbox, stoly pro židle a otvíráky na čuráky
    • Malleth
      To dřív pojede čert na bruslích do práce...
    • A PC pro Darksoul:)
    • A darksoul po PC:)
    • A darksoul pro PC:)
    • A darksoul po PC:)
  • Když na Games, napíší prosbu o podporu webu, tak je skoro roztrháte, když to však udělá vývojář, div mu nevysypete celou peněženku.
  • predelavku Amiga pecky Moonstone! pls :)
  • s-a-b-r-e
    Timovi jsem držel palce, ale abychom nedopadli jako vršek i podklad pyramidy zároveň. Vývoj zaplatí fanoušci, hru si budou kupovat fanoušci. Za sebe si přeju, aby se tenhle styl financování stalo stéblém tonoucích se.. STALKER 2 by prý potřeboval pár drobných *3*
    • pokud vím, když přispěješ (aspoň 15 babek), automaticky máš výslednou hru jistou, takže jen příspěvek, kterej je zároveň koupí...
    • Kdyby tam dali všechny věci co naslibovali do stalkera 1 tak bych jim na to klidně přispěl :)
  • prispejte mi, ked sa nazbiera milion dolarov urobim Vám hru!! číslo účtu: 2594125911/5221

    500 000 tisíc dám externému týmu, podpíšem sa pod hru a za zvysok odletím na Seychelly, lebo ludia sú vymletí a darujú peniaze komerčnému projektu, ktorý neexistuje namiesto charite...

    Ked nie je schopný zohnat peniaze na hru, nech ju nerobí, nech ide makat Žobrák, ako každý....alebo nech predáva Nota Bene v -15
    • Mluvíš nesmysli, lidi sice jsou často vymletí, ale tady se jedná jenom o financování zavedenejch firem s obrovskou zkušeností a reputací. To už mi spíš příde daleko hloupější, že lidi často dávaj peníze za hry, u kterejech nehráli demo,ani pořádně neví jak to vypadá, neznaj výrobce a stejně to koupí, potože to mělo pělnej marketing.. anebo vyhazujou peníze za dlaší a další COD, kterej je jenom ždímačka na prachy, protože náklady vzhledem k nijakýmu posunu vpřed musí bejt minimální. O prodeji DLC u jinejch her nebo F2P ani nemluvě. To sou zlodějny.

      Jak už tady někdo psal, kdekdo si to dovolit nemůže a ten člověk z ato ručí svou reputací, o kterou by přišel a tim i možnost dalšího zisku..
    • s-a-b-r-e
      ale právě ty peníze sehnal, takže to asi umí *3* a posílat peníze charitě? Kdo je větší chudák než já?

      P.S.: Za 500 tís to bude sice úžasná, ale krátká dovolená a hlavně až lidi zjistí, cos s těma penězma provedl, tak už ti nikdo nic nedá...
  • Hry na který bych timhle způsobem klidně přispěl,hlavně aby vznikly:
    Spellcross 2
    Gothic 3 (opravdovej Gothic 3 :) anebo remake gothic 1 s našláplou grafikou a třeba některejma věcma navíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit