Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz
    Nevím, jestli to tady ještě chytneš, ale moc dík za tip. Vypadá to náramně, hnedka jdu do toho!
  • jo planescape by byl dobrej...Si pamatuju,že to byla nejvíc hra, bylo by pěkný se dostat na všechny ty planety o kterých tam říkali a kouknout se na nich z vlastních očí,Taky sem se dost nasmála..ale konec mě nasral.
  • 13_11
    A hry od nezávislých veteránů ze Spiderweb Software jsi zkoušel?
  • Thorleif_cz
    To co jsi napsal částečně beru, ale není to žádná univerzální pravda. Uveď mi prosím jednoho jediného nástupce (co se týče herního systému) klasických izometrických rpgček od Black Isle. Žádná "novodobá" hra nemá tak komplexní systém umožňující, či dokonce nutící hráče taktizovat. Rozmísťení postav, ochrany, lektvary, schopnosti... Vím jen o dvou hrách které se k hratelnosti a rozvinutosti těchto klasických kousků přiblížily a to Drakensang a NWN2. Obě hry ale na Baldurs Gate, Planescape Torment a Fallout koukají smutně z povzdálí i když nadohled.
    Takovej Dragon Age je za sedmero horama a se svou nedomyšlenosti silně pokulhává.

    Baldurs Gate si alespoň jednou do roka dohraju a to už od svejch patnácti a pokaždý mám z něj na konci dobrej pocit, co víc - pokaždý mě mrzí, že to nebylo ještě o kousek delší.
    Nemnoho dnešních her mi tento pocit nabídlo a téměř žádná podruhý...
  • ucho
    hm, Baldury jsem nikdy nehrál... jedničku jsem si na GOGu koupil, tak jsem zvědav...
  • Na predelavky se vysert*.Jak sem se tesil na Jagged Alliance a takovy zklamani.Opet vsechno zjednoduseny a osekany.Par novotin ktery neuskodily se tam samozrejme najde, ale jinak je to takovy nemastny neslany.Dneska uz by nevysel Baldur, kde se clovek musi nalahvickovat, nahazet ty spravny ochrany a odolnosti, zapastit a jit to zkusit na 10 pokus.
  • Dragon age 1 byla fajn hra, bez debat, bavila me, ale pokud budu srovnavat moderni hry, tak pro me je kral novodobych RPG Witcher (1 i 2)
  • amen *5*
  • Jsem každopádně rád, že je tu tolik lidí, co nedají dopustit na starou dobrou Baldur's Gate a taky Planescape Torment. DnD forever. *5* *4*
  • tak, poslal som aj ja svoj nazorObsidianu *7*
  • Tobě nepomůže ani svěcená...
  • V podstate hral. 20 hodin je vic nez dost, (doknce to bylo asi vic) nevim, s cim mas problem. Nebudu dohravat kazdou hru, co me prestane bavit, jenom abych mohl pak argumentovat, ze me prestala bavit.
  • Konečně *1* My si zase myslíme svoje o někom, kdo posuzuje hry, které v podstatě ani nehrál *7*
  • Ale co ja se tady budu bavit s praseci hlavou, proste si hrajte ty svy Baldurs Gate treba porad dokola, ja vam to neberu, i kdyz si o tom myslim svoje. Kazdej at si hraje co se mu libi, me vyhovuji odernejsi hry.
  • Ve vsech fantasy RPG proti nekomu bojujes, to je prekvapeni vid?
  • Ano, příběh typu "zlouni útočí, sežeň pár spojenců, pofoukej jim bolístky a až se ti bude chtít, můžeš zlouny porazit". Velmi rafinované.
  • Ano, ma pribeh, a questy s pribehem souvisi. Diky, ze opet potvrzujes haterstvi lidi v zdejsi diskusi oproti dnesnim hram.
  • Dragon Age má snad nějakej příběh? Vždyť je to jen série nesouvisejících sidequestů...
  • Hrajes ty dnesni hry, nebo jen tak zvanis? Co si pamatuju, tak i v Dragon Age, nebo treba Skyrim, nemas nikde zadny sipky, kam mas jit, jen ukazatele na mape a to pouze pokud si aktivujes quest, coz vubec nemusis udelat. To, kolik informaci ti daji do zacatku souvisi jednoduse s tim, jak je vystaveny pribeh, o vem je, jak se odviji atd. Me se pribeh Dragon Age 1 libil mnohem vic nez Baldurs Gate, i kdyz me hned od zacatku uvedl do deje a vedel jsem na cem jsem, oproti pritroublejsimu a pohadkovejsimu Baldurs Gate. Kdyz vas ty dnesni hry nebavi, tak co chodite na games? Chodte si na nejaky retroserver, nebo blog.
  • A pak ti ještě jako bonus napíše, že jsi hater, který onanuje nad starou hrou *1* Zatímco on v té hře odehrál neuvěřitelných 20 hodin (což pro většinu lidí není ani 1/10 hrací doby) a může na jistotu prohlásit, že je to klišé *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit