Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Nový Planescape bych klidně bral (navíc Obsidiani jsou pořád jedni z mála, kteří nekonvenční příběh ještě umí - BioWare sice jsou mistry ve vyprávění příběhu, ale už ne v jeho originalitě, bohužel už ne), klidně v moderní 3D grafice (i když izometrický pohled by byl taky super). K pokračování BG jsem skeptický, BW se pokusili přijít s Dragon Age, jako jeho morálním nástupcem, a jak to dopadlo (neberte to špatně, sérii DA mám rád, jen ji neberu jako nějakého následníka BG, jak byla prezentována)? Ale jinak si nemyslím, že by měli nutně vznikat pokračovaní, stačilo by, kdyby vznikaly hry ze stejného universa.
  • Proč tak bulvární nadpis? Planescape pokračování je vzhledem k povaze projektu, který by licenci nezaplatil, blbost. Přemýšlí se o odlschool RPG jako Planescape. Velký důraz na rozhovory, obrovské množství voleb a jejich následků, složitý vývoj postavy. Tedy něco, na co třeba EA prachy rozhodně nedá.
  • schmauz
    Chtěl bych BG3 v infinity enginu :)
  • Amylee.Anderson
    http://www.youtube.com/watch?v=K8lA0cni-8Q Koukni se na tohle, mně to přijde strašně hezký :) Ale... oni by to udělali v nějaký nový grafice, mně se to strašně líbí v týhle.
  • Hele a vyšéfili už nějak padání při vysokým rozlišení? mám několikrát originálky bg 1,2 +datadisky ale když dám bg 2 na rozlišení větší než default tak to padá jaxwiň, vyřešili to nějakým patchem? Nechci si to kupovat znovu jenom kvůli tomu
  • Nebo co? Seš normální? *7*
  • Važ slova..s tím 3D pokud možno,svůj post odstraň.
  • hitokage
    Pokračování Dreamfallu bych rád viděl.
  • Mě widescreen mod celkem stačí. Na gog sem koupil BG1 a 2 narouboval na to BG Trilogy a widescreen a takovej Skyrim může jít do prd*le. Na ostatní hry s Infinity enginem se chystám.
  • Ja bych prispel na BG&E 2, bohuzel je to pod tim dementnim Ubisoftem...
  • Black_Hand
    ani remake to nepotrebuje, spis nejaky zahlazeni (na hratelnost nesahnout) do moderni doby. mody zvetsujici rozliseni a gui jsou fajn, ale nejsou perfektni.

    pokracovani bych ani nechtel, mozna pribehy jednotlivych postav. treba vhailor by nebyl spatny, nebo dak'kon ci grace. ten pribeh skoncil vytecnym zpusobem (kazdy z koncu mel neco do sebe). nebo treba jen dalsi pribeh z planescapu, ci treba ravenloftu nebo greyhawku (ale z nej existuje uz temple of elemental evil).
  • Mam presně opačný názor: izometricky, zasazený do stejného světa se zachováním původních herních principů. Na 3D s*re pes :)
  • Amylee.Anderson
    Planescape by byl hezkej jako remake do 3D, jinak nějaký pokračování ne-e...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit