Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj to povazuji za nutnost :)
  • Když na Games, napíší prosbu o podporu webu, tak je skoro roztrháte, když to však udělá vývojář, div mu nevysypete celou peněženku.
  • Kdyby tam dali všechny věci co naslibovali do stalkera 1 tak bych jim na to klidně přispěl :)
  • predelavku Amiga pecky Moonstone! pls :)
  • s-a-b-r-e
    Timovi jsem držel palce, ale abychom nedopadli jako vršek i podklad pyramidy zároveň. Vývoj zaplatí fanoušci, hru si budou kupovat fanoušci. Za sebe si přeju, aby se tenhle styl financování stalo stéblém tonoucích se.. STALKER 2 by prý potřeboval pár drobných *3*
  • Mluvíš nesmysli, lidi sice jsou často vymletí, ale tady se jedná jenom o financování zavedenejch firem s obrovskou zkušeností a reputací. To už mi spíš příde daleko hloupější, že lidi často dávaj peníze za hry, u kterejech nehráli demo,ani pořádně neví jak to vypadá, neznaj výrobce a stejně to koupí, potože to mělo pělnej marketing.. anebo vyhazujou peníze za dlaší a další COD, kterej je jenom ždímačka na prachy, protože náklady vzhledem k nijakýmu posunu vpřed musí bejt minimální. O prodeji DLC u jinejch her nebo F2P ani nemluvě. To sou zlodějny.

    Jak už tady někdo psal, kdekdo si to dovolit nemůže a ten člověk z ato ručí svou reputací, o kterou by přišel a tim i možnost dalšího zisku..
  • Byl, na Van Buren (Fallout 3)
  • s-a-b-r-e
    Jenže u originálních titulů bys potřeboval sehnat víc peněz a bez technického dema a podobně by se na to lidi dívali skrz prsty. A hlavně by jako úplně první potřebovali nějaký allstar team, který by si o tolik peněz mohl říct. Ale přát si patnáctý díl jedné série a modlit se, aby náhodou nepozměnili některé její mechanismy je daleko větší úlet než tvá představa, to je zase pravda *4*
  • s-a-b-r-e
    ale právě ty peníze sehnal, takže to asi umí *3* a posílat peníze charitě? Kdo je větší chudák než já?

    P.S.: Za 500 tís to bude sice úžasná, ale krátká dovolená a hlavně až lidi zjistí, cos s těma penězma provedl, tak už ti nikdo nic nedá...
  • prispejte mi, ked sa nazbiera milion dolarov urobim Vám hru!! číslo účtu: 2594125911/5221

    500 000 tisíc dám externému týmu, podpíšem sa pod hru a za zvysok odletím na Seychelly, lebo ludia sú vymletí a darujú peniaze komerčnému projektu, ktorý neexistuje namiesto charite...

    Ked nie je schopný zohnat peniaze na hru, nech ju nerobí, nech ide makat Žobrák, ako každý....alebo nech predáva Nota Bene v -15
  • Paul_cz
    Souhlas.
    Bohužel taková hra by potřebovala krapet víc peněz, obávám se že ani na kickstarteru by se tolik nevybralo.
  • jn a já jak debiiil prohledával celý internet o té hře a nikde nic.. mi bylo asi 13.. ale doopravdy to bylo pěkně hnusný od nich :D
  • Co myslite vsetci tym podanim pribehu?

    Dragon Age 1 malo velmi dobre dialogy, aj ked nic extra to tiez nebolo, niekedy ma dost nudili. Dialogy s niektorymi postavami boli pisane a nahovorene takym stylom ze som mal pocit akokeby mi nudny profesor predcitaval monotonnym hlasom text ktory je vlastne o nicom.
    Dragon Age 2 na tom bolo este horsie, zaujimave charaktery v druzine z prveho dielu sa skoro vytratili a v hre bola kopa nelogicnosti. Najskor hraca nechcu pustit do Kirkwallu lebo je plny, pritom na jednej ulici postavaju tak 3 NPC postavy... questy nehorazna genericka nuda, zaver o nicom. Neviem teda co si mam predstavit pod tym skvelym podanim pribehu.

    Mass Effect som skusal hrat viackrat prvy i druhy diel, ale znova, dialogy ma zacali nudit, v polovici rozhovoru s NPC som si uvedomil ze vlastne neviem o com som sa s tou NPC bavil. A to sa mi stavalo dost casto, po niekolkych nudnych vetach som akosi prestal vnimat, posobilo to namna velmi monotonne. Co sa tyka cutscen tie boli velmi slusne narozdiel od DA II.

    Ale ziadna z menovanych hier od Bioware sa nemoze podanim pribehu, kvalitou cutscen a sprievodnej hudby, atmosferou, ci napisanymi dialogmi rovnat serii Zaklinac.

    V Zaklinacovi ci uz jednotke alebo dvojke je kazda NPC jedinecna, v ziadnom pripade niesu tak genericke ako v hrach od Bioware. Jednoducho, ked hram hru od Bioware, mam pocit ze sa presekavam tonami nudneho balastu kym konecne pride nejaky zaujimavy rozhovor alebo quest ci boss. V Zaklinacovi si vychutnavam kazdy meter stvorcovy a skoro kazdy dialog a drvivu vacsinu questov.
  • Hry na který bych timhle způsobem klidně přispěl,hlavně aby vznikly:
    Spellcross 2
    Gothic 3 (opravdovej Gothic 3 :) anebo remake gothic 1 s našláplou grafikou a třeba některejma věcma navíc.
  • PCfanos
    Přesně tak, tenhle způsob financování bych bral jako cestu pro originální nové hry, ať už prostředím nebo hratelností, ale když to tady čtu, tak se nedivím těm zlejm vydavatelům, že vytváří jedno pokračování za druhým, holt lidi to tak chcou a ozvou se jen v případě, když se nedostane na jejich značku.
    Podpořil bych RPG bez 2 metrových palic a mečů, rekordních skokanů do dálky a výšky, obřích pavouků, kostlivců, fireballů a vracejícího se "velkého zla".
    Spíš taktický boj s propracovaným ovládáním klidně i větších skupin, otevřený svět a systém frakcí ala FNV, které si logicky hájí vlastní zájmy a je na hráči ke komu se přidá. Propracované charaktery, vztahy a rozhovory, pak by mě bylo celkem jedno jestli by se to odehrávalo v pravěku, starověku, středověku, v budoucnu "postapo" nebo kompletně vymyšleným světě.
  • jo. jeden z mnoha důvodů proč toho člověka nemám rád :)
  • A rovnou, když už by byli v tom, tak Arcanum 2
  • Mě se ten nápad udělat to ve 3d líbí, když by se hc stařešinové odprostili od nostalgie, tak si uvědomí, že to zcela logicky posová hratelnost a prožívání dějě zcela na jinou úroveň.
  • Přesně oldschool izometrické RPG typu BG, ale z nějakého v poslední době ještě neopotřebovaného světa jako např. Ravenloft...
  • Planescape: Torment bol suprovy. Mohlo by to byt kludne RPG na podobny stil - zaujimave postavy, vyborne dialogy+pribeh. Ale bral by som prasteny svet ako v Planescape, alebo post-apokalipticky ako Fallout. Urcite by som nebral klasicke high-fantasy (elfovia, dwarfovia, draci).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit