Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja bych radsi novy legacy of kain nebo soul reaver 3 to ma aspon neco do sebe, poradnej upiri epos.
  • Malleth
    Na to si taky pamatuju :)
    Tvrdá rána. Do dneška mám šrámy
  • a PS pro xbox, stoly pro židle a otvíráky na čuráky
  • Cahir
    Řeč je o NV *3*
  • Malleth
    To dřív pojede čert na bruslích do práce...
  • Tak on to především není žádný hc stařešina, ale náctiletej reta*d. *7*
  • Toho bych se popravde bal. Nakonec pokud ma nastin nejakeho projektu, fanousci si to kolikrat vylozi uplne jinak. Ale kdyz nestihne termin, nebude to vypadat jako slibovali, nebo nevyjdou s penezi, co potom? Zvlast kdyz vetsina harcore fan jsou precitliveli, nekdy i fanaticti, magori? *2* Zbytecne ohen na strese.
  • a Timovi držím palce:)
  • Lidi, když mi pošlete půl milionu, nechám lokalizovat Deatspanka do češtiny a bude ho dabovat Ota Jirák (nebo Valerie Zavadská)
  • Evil Genius 2 s tim že by se stavělo doupě zla a mise by byly udělaný jako v x-comu.
  • Mopped
    Vždycky když se tady objeví obrázek nějaké staré legendy, rozbuší se mi srdce a zvedne tlak. Po přečtení, nadšení vždy odpadne, ale nezlobím se, dělejte to dál, alespoň budu vždy ve střehu.
    Jinak Albion 2, Dungeon Master 3, Stonekeep 2 to jistí.
  • A PC pro Darksoul:)
  • A darksoul po PC:)
  • Dalsi Planescape nevznikne. Mam pocit, ze jsem cetl clanek, kde sand Avellone nebo nekdo zodpovedny za prvni dil rikal, ze wizards of the coast uz odmitaji komukoli prodat prava na Planescape. Krom toho si myslim, ze dnesni 3d provedeni by hre hodne uskodilo.. A 2d to dnes asi nikdo neudela.
  • Hairy_Ass
    To o čem píšeš je ale otázkou vlastního vkusu. Tebe mohli rozhovory ve hrách od BW nudit, jiní se při nich bavili, to je celé.
  • A darksoul pro PC:)
  • A darksoul po PC:)
  • blixa
    Pravda, moje chyba.. Byl lead designer u DLC k New Vegas, ale u samotnýho NW ne.. Chrisovi, Joshovi Sawyerovi i Cahirovi se omlouvám a díky za upozornění..
  • Vemte se ale jak to dneska funguje třeba ve filmový branži- namátkou velký projekty který se plánujou - smrtonosná past 5, novej batman 3,Avatar 2 a 3, spiderman 4, pařba v bankoku 3 a spousta a spousta dalších, je to prostě výhodnější a mín riskantí.

    Mě osobně by se taky líbilo udělat to co říkáš ty, zvlášť v herní branži, kde jsou ty možnosti tvůčí činnosti ještě úplně jinde, otázka je jak zajistit to financování no..
  • a Heavy Rain pro PC!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit