Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Jo, jednička byla skvělá.
  • Black_Hand
    todle je nadpis pod kterym bych cekal podepsanyho levise, ne martina....
  • Amylee.Anderson
    http://www.youtube.com/watch?v=uaLGS8_gE7g
  • Hairy_Ass
    O recenzi Albionu 2 byl kdysi perfektní aprílový fórek ve Score od Aliho. *1* *1*
  • PreidaQ
    Přestaňte už s těmi nadpisy, které v lidech vzbuzují falešné naděje. *7*
  • Cahir
    Taky nechci nové BG. Starší pravidla DnD jsou podle mého obstaróžní a překonaná, ta nová jsou silně zprasená.

    BTW, Souhlas, jejich příběhy jsou těžká klišé, avšak nikdo se jim nemůže rovnat v jejich podání.
  • Polib mě p r d e l
  • Cahir
    Ano!!! Někteří jsou v Obsidianu mimochodem.
  • Bleju jak prase
  • Cahir
    Já chci novej Vampire: The Maquerade Bloodlines. Navíc teď, když už je Tim Cain v Obsidianu, by to nebylo pokračování tvořené úplně jinými lidmi.
  • misho8723
    Keby sa to pýtali niektorí bývalí zamestnanci štúdia Troika, tak by som im povedal, že pokračovanie Vampire : Bloodlines :)
  • Cahir
    technická: Lead Designerem Falloutu nebyl Chris Avellone.
  • Black_Hand
    na vysoky rozliseni je vsechno proste moc maly. je jasny proc, ale vubec by tomu neskodilo predelani veskery grafiky do vyssiho rozliseni s pokud mozno co nejmensimi odchylkami od originalu.
  • Anachronox 2 pls pls pls
  • Planescape torment je podle mě jedna z nej her ever, teď je však otázka, zda resurekce archivních titulů může přinést úspěch. (resp. zda se podaří u hraní dosáhnout stejného pocitu jako tenkrát...)
  • montatatana
    oh yeah, to bylo Tornquista mohlo trknout :)
  • Ech, to jak lidi lpí na značkách mě docela štve. A co mě štve, že nejenom že chtěj (chceme?) neoriginální světy, ale dokonc pokračování starejch značek aby to pak neskončilo něják takhle: bg3 -> bg4 -> bg5:fantasy warfare -> fw 2 *16*
  • schmauz
    Na nic.
  • MikeKing
    No hlavně pokračování BG je blbost. Příběh Bhaalova dítěte skončil v Throne of Bhaal, tam už není na co navazovat, ale nějaké RPG ze světa Forgotten Realms by to chtělo to je fakt.
  • Albion II prosím pěkně *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit