Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně oldschool izometrické RPG typu BG, ale z nějakého v poslední době ještě neopotřebovaného světa jako např. Ravenloft...
  • Planescape: Torment bol suprovy. Mohlo by to byt kludne RPG na podobny stil - zaujimave postavy, vyborne dialogy+pribeh. Ale bral by som prasteny svet ako v Planescape, alebo post-apokalipticky ako Fallout. Urcite by som nebral klasicke high-fantasy (elfovia, dwarfovia, draci).
  • PreidaQ
    Přestaňte už s těmi nadpisy, které v lidech vzbuzují falešné naděje. *7*
  • Cahir
    Já chci novej Vampire: The Maquerade Bloodlines. Navíc teď, když už je Tim Cain v Obsidianu, by to nebylo pokračování tvořené úplně jinými lidmi.
    • Piggsy
      Že ty chceš.. Tady je řeč o Planescape Torment, co může být lepšího? Já bych taky chtěl třeba nový Carmageddon a necpu to všude.
      • Cahir
        Řeč není jen o Planescape Torment ty chytráku. Chtěl bych ho taky, přesto mám V:MB raději. Čemu na tom nerozumíš?
    • MidnighT91
      Já nechápu proč s tím bloodlines lidi tolik nadělají Redemption mě bavil daleko víc...
      • misho8723
        Ja zase nechápem, ako ty to nemôžeš pochopiť :) Každý ma svoj názor, nie? Pre mňa je napríklad VB najlepšia hra akú som kedy hral, ale viem pochopiť, že niekoho vôbec nemusela baviť. Čo je na tom také ťažké na pochopenie?
    • Paul_cz
      Souhlas.
      Bohužel taková hra by potřebovala krapet víc peněz, obávám se že ani na kickstarteru by se tolik nevybralo.
  • misho8723
    Keby sa to pýtali niektorí bývalí zamestnanci štúdia Troika, tak by som im povedal, že pokračovanie Vampire : Bloodlines :)
    • A rovnou, když už by byli v tom, tak Arcanum 2
    • Amylee.Anderson
      http://www.youtube.com/watch?v=uaLGS8_gE7g
    • Cahir
      Ano!!! Někteří jsou v Obsidianu mimochodem.
  • Cahir
    technická: Lead Designerem Falloutu nebyl Chris Avellone.
    • blixa
      Pravda, moje chyba.. Byl lead designer u DLC k New Vegas, ale u samotnýho NW ne.. Chrisovi, Joshovi Sawyerovi i Cahirovi se omlouvám a díky za upozornění..
    • Byl, na Van Buren (Fallout 3)
      • Cahir
        Řeč je o NV *3*
  • Anachronox 2 pls pls pls
    • Hairy_Ass
      Jo, jednička byla skvělá.
  • Planescape torment je podle mě jedna z nej her ever, teď je však otázka, zda resurekce archivních titulů může přinést úspěch. (resp. zda se podaří u hraní dosáhnout stejného pocitu jako tenkrát...)
  • Ech, to jak lidi lpí na značkách mě docela štve. A co mě štve, že nejenom že chtěj (chceme?) neoriginální světy, ale dokonc pokračování starejch značek aby to pak neskončilo něják takhle: bg3 -> bg4 -> bg5:fantasy warfare -> fw 2 *16*
    • PCfanos
      Přesně tak, tenhle způsob financování bych bral jako cestu pro originální nové hry, ať už prostředím nebo hratelností, ale když to tady čtu, tak se nedivím těm zlejm vydavatelům, že vytváří jedno pokračování za druhým, holt lidi to tak chcou a ozvou se jen v případě, když se nedostane na jejich značku.
      Podpořil bych RPG bez 2 metrových palic a mečů, rekordních skokanů do dálky a výšky, obřích pavouků, kostlivců, fireballů a vracejícího se "velkého zla".
      Spíš taktický boj s propracovaným ovládáním klidně i větších skupin, otevřený svět a systém frakcí ala FNV, které si logicky hájí vlastní zájmy a je na hráči ke komu se přidá. Propracované charaktery, vztahy a rozhovory, pak by mě bylo celkem jedno jestli by se to odehrávalo v pravěku, starověku, středověku, v budoucnu "postapo" nebo kompletně vymyšleným světě.
      • Vemte se ale jak to dneska funguje třeba ve filmový branži- namátkou velký projekty který se plánujou - smrtonosná past 5, novej batman 3,Avatar 2 a 3, spiderman 4, pařba v bankoku 3 a spousta a spousta dalších, je to prostě výhodnější a mín riskantí.

        Mě osobně by se taky líbilo udělat to co říkáš ty, zvlášť v herní branži, kde jsou ty možnosti tvůčí činnosti ještě úplně jinde, otázka je jak zajistit to financování no..
      • s-a-b-r-e
        Jenže u originálních titulů bys potřeboval sehnat víc peněz a bez technického dema a podobně by se na to lidi dívali skrz prsty. A hlavně by jako úplně první potřebovali nějaký allstar team, který by si o tolik peněz mohl říct. Ale přát si patnáctý díl jedné série a modlit se, aby náhodou nepozměnili některé její mechanismy je daleko větší úlet než tvá představa, to je zase pravda *4*
  • Albion II prosím pěkně *14*
    • Hairy_Ass
      O recenzi Albionu 2 byl kdysi perfektní aprílový fórek ve Score od Aliho. *1* *1*
      • Tak to ja si pamatuju jeste na starsi april na DM3 a hlasem sesilany kouzla *15* jen si stale nedokazu predstavit jak doma rvu do mikraku fireball na plnou silu *1*
        • schmauz
          Já poznal hned, že si z nás střílí.
        • jojo klasika od Andreje. haj*l :D Já se kur*a tak těšil a šetřil na mikrák! :)
      • Malleth
        Na to si taky pamatuju :)
        Tvrdá rána. Do dneška mám šrámy
      • jn a já jak debiiil prohledával celý internet o té hře a nikde nic.. mi bylo asi 13.. ale doopravdy to bylo pěkně hnusný od nich :D
      • jo. jeden z mnoha důvodů proč toho člověka nemám rád :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit