Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to bude slušnej propadák. Hlavně že ty banditi strhli bránu, aby se dostali pryč. Jinak by asi zakopli o tu půlmetrovou zídku, která ten statek obklopuje *1*
  • tak hra bude, no takovej dost těžkej průměr, ale je to jako s iPhonem, i když je to krám, tak ovce to nepochopí.
    • není divný to přirovnávat k nejvykonějšímu telefonu na trhu?
      • Femto detected...
        • cože?
          https://www.tomsguide.com/us/iphone-8-benchmarks-fastest-phone,review-4676.html
          • To pak telefonuje rychlejs, nebo proc to musi mit takovy vykon?
            • Pokud by to byl jen telefon, tak nemusi, ale dnes uz je to telefonovani pro mnohe spis takova sekundarni zalezitost a primarne si priplaceji za lepsi kameru, sice je ta cena stale prestrelena, ale napr. k tomu toceni videa se ten vykon hodi. Muzes pak tocit video o vysokem rozliseni / frekvenci a zaroven to enkodovat do prijatelne velkeho formatu.
            • no, mně to neříkej, nechápu takhle strašně výkoné telefony, tak yjsem běžný užival a tohle poměřování nechápu, ale prostě je to výkoné, takže respekt...
  • Na vydání hry se opravdu těším. 4 roky nám Warhorse tvrdí, že vytvářejí "úžasnou" hru, ale já mám pocit, že je to hodně vzdáleno do toho co se slibovalo na Kickstarteru.

    Jsem rád, že KONEČNĚ si bude hru moci vyzkoušet každý a zjistit co bylo na 4 letech chvástání pravdy a kolik jen nabubřelých keců...
    • Ristoro
      Nezapomeň na kritiku ze strany Vávry na špičkové AAA tituly :D. Už jen proto jsem zvědavý, jak skvělá tato hra bude!
      • bukrr
        Článek "100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší TES V: Skyrim" se ve spojitosti s KCD určitě nějak vrátí *1*
        • Zhrzení milenci pěkné blondýnky s kapavkou,které páchne z huby se budou mstít? *6* *1*
      • Llour
        Tak třeba posledního Assasina dost vychvaloval.
        • smejki
          Graficky, nutno dodat.
          Vono s armádou grafiků je taky těžký udělat něco hnusnýho.
        • On ted uz moc nemuze kritizovat. Az jak to vyjde, tak potom snad zas jo :-D
  • Přiznám se, že mnoho rozdílů oproti betaverzi vidět není...
  • Teda, čekal jsem od Danielka něco víc. Roky se po konferencích chvástá jak bude všechno jinak... :-/
    • Českej dabing, děti a psa bysme chtěli asi všichni, ale co naděláš
  • jamar28
    Krásné prostředí, nic moc animace, ale questy vypadají skvěle.
  • ucho
    mě by celkem zajímalo, jak mají pořešené to, že hráč není středem vesmíru. třeba ten ukázaný quest. když tam s nima nepojedu nebo ten quest budu ignorovat, vyřeší se nějak beze mě? budou ti lidé tam žít dál? nebo je potřeba, aby se toho hráč účastnil?
    • No některé úkoly by na tebe neměly čekat jak je tomu ve většině her.
      Ale pokud se bude jednat o nějaké důležité, tak ty se bez tvé přítomnosti nevyřeší.
      Někde byl tuším uváděn příklad zraněného vojáka. Pokud mu neseženeš rychle lék, tak zemře.
      Ale pokud se pletu, tak mě opravte.
      • ucho
        no tak jsem to chápal taky, ale to se strašně mlátí třeba s tímhle questem a trochu se pak rozpadá to, o co se snažili. zajímá mě prostě, jestli se hra pohne bez jeho vyřešení.
        • to asi zalezi zda jde o main quest ci side quest. Ale i tak vzhledem k tomu ze to odehrava "někdy v létě" tak asi se budou aktivovat nějak náhodně jak budeš procházet lokací.
  • Nemůžu si pomoci, ale když vidím ty souboje, vzpomenu si vždycky na Die by the sword.
    • Kdyz se rekne Die by the sword, vybavi se mi gamesacke retro a cast, kde prochazeji skrz "streva" K. Drdy… ble :)
    • Hahaha, klasika. A dost odpovídá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit