Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U rozhovoru je videt trochu nasilny strih kamer.
    vybrat si odpoved/ pak samotne mluveni/ a odpoved od npc. A trochu sviznejsi by to mohlo byt.
  • me by zajimalo na cem ty cca 2 roky pracuji, kdyz hra vypada skoro stejne jako tenkrat
  • ta kritika je přehnaná, kdy se vlastně zmenil kurs, nedávno tady byla kritika této hry značně vymínuskovaná a všichni to oslavovali, teď to všichni hejtují, přitom to není tak zlé...
    • Mart9
      Já bych tu diskusi nepřeceňoval. Oni prostě lidi kopou především do Vávry, ta hra je jen prostředek. Prostě úspěch a vlastní názor se v Česku neodpouští.
      • Tenhle argument je směšný. Úspéch? Do jisté míry bez pochyby ano. Vlastní názor? Vždyť šílenců s podobnými názory je plný 4chan.
        • Vy jste směšný :-D
  • Zdá se mi jako by se to hejbalo v 20 fps.
  • Kdo kdy přišel s tím že Vávra je dobrej scénárista? Protože když čtu ty dialogy tak si nedokážu představit jak víc amatérsky by se daly napsat.
    • "Ginger was sleeping in the stable. He might have seen something." - počkat počkat, Grygar má v této hře cameo roli?
    • V cem vsem je Vavra dobrej... na verejnost s tim chodi on sam a par jeho fanatik boys.
  • Grafika je v pohode :) , ale stale ma zaraza mimika tvare... chcelo by to aspon 4 rezimy, smutok, radost, hnev a normal - v hre je asi iba normal chybaju mi tam emocie v tvarach postav vzhladom nad tym masakrom. Ohladom subojov a tych ruk mi to pripimenulo starsiu hru Tresspasser, ale dost zalezi aka bude v hre fyzika a vaha veci. V tomto Tresspasser ostava pre mna zatial neprekonany :)
  • Podívejte se na první scénu videa... Kamera se divá po krajině a komentář říká něco o úžasné scenérii.

    Bohužel si okamžitě uvědomíte, že hra brutálně loduje objetky. Bez ztrátky kvality vidítě věci vzdálené tak 5 metrů od hráče. Vše co je dál hodně rychle ztrácí kvalitu... pole je zelená beztvará plocha, les na kopci je tak zlodovaný, že stromy vypadají jako karikatura... Nevím jestli tohle je "lovely" jak říká komentátor...
  • Ale jedno se jim musí nechat. Jak si pohráli s modelováním krajiny a budov a jak je ta vesnice veliká. V Zaklínači by to byli chajdy o rozmeru 3x3 metry a celá vesnice by byla 10x10 metru.
    A uprime, radej budu delat takovýhle quest než ty obludnosti ze Skyrimu typu - neznámý vezen se steká s králem a ten mu zverí záchranu celého království (mesto s 10 NPC): zabít draka a na pomoc mu pošle celou armádu (5 vojáku).
    • Zaklínačem je myšlen Zaklínač 3? Vždyť tam jsou i obří negenerická města se skvělou architekturou (co dům to unikát) plný lidí (i dětí a psů), kde kdo mnohých domů lze vlézt i nepovinně a projít třeba 5 pater od sklepa po půdu.
      • nepamatuji si ani jeden barák....
      • obrí asi težko, cela mapa ze Zaklínače 3 by se vešla do stodoly v tomhle videu
  • Vypadá to hrozně...komplet všechno. :) Teď už to může jedině překvapit.
  • bukrr
    Podle tohoto videa to vypadá spíš jako adventura než jako RPG. Taky by se v tom videu nemuseli tak snažit prodat to "máme více možností k vyřešení úkolů", trochu jakoby se mi Horst Fuchs snažil prodat nerezový kráječ na chleba. A čím víc možností ukazují, tím míň mi tam jejich soubojový systém zapadá.
    • Soubojový systém je kapitola sama pro sebe... Na souboje asi nalákali hodně backerů. Bohužel souboje se špatně ovládají, hráč nevidí co s mečem dělá a z jaké strany se chystá útočit.

      Vetšinu času v souboji zabere to, že se díváte jak váš oponent natáčí zápěstí a ruce s mečem do anatomicky nemožných poloh a několikrát to opakuje.
      • Tak tragicky bych to nevidel, souboje jsou jen jedná část hry. Tohle je RPG a ne For Honor. A videl jsem už i vetší obludnosti, treba v Risenu a Gothicu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit