Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela ma prekvapuji nektere reakce. Dalo se cekat ze od Vavry to bude hlavne pribehova hra, spise adventura nez bojova rez. Mne osobne to nevadi, pokud bude dobre funkcni, diky vice moznostem bude i duvod navic zahrat si ji vicekrat. *3*
  • KrPa
    Gothíc 1+2 meli vyborny bojíovy system a nemuzu si jej vynachvalit, na 1v1 dokonaly, nebyl vubec problem porazit nejsilnejsi lidske npc a navic jeste i spravidlivy, kdy v duelu proste hrac nemohl cheatovat tim, ze vypil lektvar a hned byl zase zdravy. Navic ty hry me naucili, ze boj s vetsi skupinou je nerealny (na rozdil od americke filmove produkce) a clovek vzdy musel vylakat max 2 npc a jedno oddelat na dalku a s tim dalsim se vyporadat rucne. Boj v zaklinaci 2 a 3 a celkove v i akcnich rpg se mi nelibi, boj ma byt o taktice a ne o rychlem klikani a zabijeni tun nepratel jednim chvatem. Ja tenhle bojovy system v KCD vitam.
    • V momeňtě, kdy začali být dnešní hry 20x větší, je blbost hráče zbytečně frustrovat. Už to, že někde něco hraje 40 hodin je dost. Co mi dřív nevadilo, věř, že by mi to dnes vadilo.
      • KrPa
        20x vetsi na disk, obsahove to je stale stejne

        a taky nemuzes hry odsuzovat, protoze uz na ne nemas cas
    • Inquisitor
      A ten slastný pocit satisfakce, když člověk po těžký dřině všechno vymlátil na jednu, dvě rány. Jinak to bylo, kdo uteče vyhraje :)
    • bullshit, naopak když do ruky dostaneš combat, který dokáže ti dát pocit, že opravdu tím mečem umíš máchat, pak jen pocit super, kdyz kosíš více nepřátel, souhlasím, že v Zaklínači 2 či 3 je nuda, ale to není tím, že je proti tobě přesila ale nudným combatem, zkus Jedi Academy, to je panečku pocit nadřazenosti.
      • KrPa
        muj pocit je opacny, proto vubec nehraji ARPG, pro me byl ze vsech zaklinacu nejlepsi boj v 1. dile
        • Konečně někdo dokáže ocenit souboják v Zaklínači 1. Tři styly, Levlování animací a větší různorodost animací + tvoření komb, víc druhů úskoků. Jo, to považuji za mnohem lepší, než Rychlý, Silný útok, kotoulování a pár animací + jedna k odemčení.
          • Neuveritelne kecy. Ja si Z1 dohral cvicne znova pred rokem a nostalgicke bryle dost spadly a to jsem si tam pridal dost modu, aby ty souboje za neco staly.
          • ale ty pořádný řetězový komba jsi dostal až v podsatě poslední kapitole, já ten combat mám rád, ale musíme si přiznat, že to většinou byt totální clickfest o třech animacích, jo až k tomu přibyly ty rětězové komba, tak to vypadalo dobře, ale to bylo až ke konci hry.
    • TheGGG
      prostě jsi měl rovnou napsat, že ten souboják byl nuda... hlavně že jsi měl cool pocit reálnosti že neporazíš najednou víc protivníků... protože o tom přeci hry jsou. Aby to byla nuda a uspokojili se molitanoví HEMA hoši. BTW: pokud ti přijdou americké firmy nereálné, tak doporučuji čínskou, korejskou nebo ruskou produkci... pak něco uvidíš.
      • KrPa
        me souboje v G bavi, kazdy rok si ty hry hraji znovu
    • Mart9
      Když oni tady nejvíc nadávají právě ti, kteří mají stejný rok výroby jako ten Gothic.
  • Ta hra bude o neustálém vyšetřování něčeho, vlastně jen mluvení a dialogy. Pokud jsou souboje nepovinné, zbyde nám chození a jízda koněm. Taková hra by měla mít obličeje a animace na výtečnou a ne že nejsou potřeba. Poselství tohoto videa je jasné: "Když máš špatné animátory, nenech je dělat i dabing."
    • Adventura?
    • toho se bojím, že se z toho stane detektivka. Nic proti historické detektivce - naprosto miluji Jméno Růže, ale Vávra není Umberto Eco, dle mého se tím, že úplně ignoruje fantasy připravil o spoustu zajimavých questů/zvratů, nejsem si jistý, že na to má. S tím mám problém já, vypravit se do toho světa, protože vím, že za vším tím zlem budou lidi.
      • Asi tě zklamu, ale Vávra někde říkal, že to bude částečně středověká detektivka. *15*
        • to je nakonec v pořádku, pokud si troufá, tak je to dobře, takových her je minimum, hlavně ať tam není "detektivní" hledaní smradu či fleků jako v Zaklínači 3, z toho mám osypky do teď...
          • Fleky budeš hledat v tomhle questu, ale bez Zaklínačských smyslů. A zdá se mi, že to má být ve stylu L.A. Noire.
    • a hele, další chytrák s křišťalovou koulí *4*
  • Tolik zamindrákovaných lidiček neštastných na jednom místě... Tahle "diskuze" si skoro říká o nějakou další vypečenou americkou studii. To se skutečně jen tak nevidí :-D
    • Na to nepotřebuješ studii... Vávra psal odjakživa hejt hlavně v češtine. Když to zkusil v eng., tak se také na něj slítli hráči. Výhodu ma v tom, že ty jeho vidlácký řeči nejsou znát ve světě. Na to je moc malej a nevýznamnej.
      • hele, mindráček *3*
    • njn, Češi, takové Japonce neuvidíš davově hatovat pod ukázkou z nové Zeldy, protože má strašné facial animačky *4*
      • Animace v Zeldě dobře odpovídají žánru a stylizaci. Animace v KCD neodpovídají dobře žánru a stylizaci.
      • By ses divil, jak Japonci hejtují Linkovo vlasy. Prý vypadá víc Árijsky než Japonsky. Tady pár komentů.
        あたらしい記事きじを書かこうという気持きもちになるまで長ながい時間じかんがかかった。書かきたいことはたくさんあったけれど、息子むすこを産うんだ後あとは書かく時間じかんがあまりなかった。

        にほんでは、近頃ちかごろ多おおくの人ひとが保育園ほいくえん問題もんだいについて話はなしている。特とくに東京とうきょうでは十分じゅうぶんな施設しせつがないので、子こどもを保育園ほいくえんに入いれることがとても大変たいへんだ。今いま私わたしは東京とうきょうに住すんでいるので、息子むすこを保育園ほいくえんに入いれるのは不可能ふかのうだろうと思おもっていた。しかし驚おどろいたことに、息子むすこは受うけ入いれてもらえた。
        • Jak to souvisí s mateřskými školkami v Tokiu?
        • TheGGG
          předně je to článek o japonských školách a druhak tam mají ve třetím řádku chybu... *3*
          • No vidíš to, u článku o Zeldě se baví o školkách a tady si budete stěžovat, že se někteří nedrží tématu... Trochu tolerance a pochopení pro hejtry.
          • Jj, domecek z kominem se nepouziva po levem klikyhaku, jedine kdyz je pred nim vrtulnik.
        • Páni,docel dlohý komentář *5*
      • Tak ona Zelda moc Japonce nezajímá, to je hra dělaná primárně pro západ...
        • Zelda je hra pro všechny
          • ano, ale že Mario a Zelda jsou extrémně populární v Americe a více než v Japonsku, je prostě fakt...
  • Tyjo řikal jsem si: Deset minut dlouhy video to se budu nudit, ale uteklo to. Je to chytlavý. Na hru se těšim už od začátku. Jen je škoda, že hra určitě bude chtít steam, což ke mě do počítače nesmí. Hraju originálky jenom z dvdčka:)
    • Lukass
      Tak to si toho moc nezahrajes :)
      • PreidaQ
        Tak ještě má jednu morálně pochybnou cestu, kde se dá přítomnosti Steamu v počítači úplně vyhnout.
        • Tak to osobně ělám já, protože Steam mi prostě na komp nepůjde ani za prd, takže na PC všechno zpirátím. Naštěstí pro vývojáře ale kupuju konzolové verze těch samých her, protože zároveň chci, aby za svoje dílo měli nějaký ty prachy a mohli dál ty hry dělat.
    • Mart9
      Když si to koupíš na Playstation, tak Steam nebudeš potřebovat.
  • Páni, to je snad největší kritika na KDC a Daniela Vávru, co jsem tu kdy viděl. Je opravdu zajímavé, že zatímco v komentářích na youtube mají všichni radost z krásné hry a dynamických úkolů, tady se z toho dělá největší propadák. Nedostatky ve hře jsou evidentní (animace obličejů), ale toto je už moc. Někteří lidé by měli dospět a počkat se svým názorem, až do do 13. února.
    • Ristoro
      Třeba by ohlasy v ČR byly jiné, kdyby se pan Vávra nechoval jako *urák :). V zahraničí ho ani z daleka tak neznají jako u nás. Tudíž když kolem sebe kopeš a kritizuješ všechno co není tvoje, očekávej stejnou reakci, aneb jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
    • na youtube mají radost ze všeho, to vůbec nesmíš brát jako nějakou vypovídající hodnotu...
      • ...zatímco v diskuzích games je to samej odborník. Taky se tomu říká, že sežrali Šalamounovo ho*no :-)
    • I v komentech na YT najdeš kritiku animací. Další kritiku animací najdeš na oficiálních fórech Warhorse.
      • Pochopitelně, a toto nezpochybňuji, je to oprávněná kritika, ale zcela zatracovat hru jen kvůli nekvalitním animacím mi přijde směšné, zvlášť, když na nich nestojí hra. Tohle není L.A. Noire, tam by to opravdu byl prů***. Co se týče ostatní kritiky tady, místní diskutéři viděli soubojový systém na dva roky starých prototypech a okamžitě z toho vyvozují závěry. Z příběhu viděli všehovšudy asi 15 minut a dělají z toho závěry, že je nekvalitně napsaný. Upřímně, nepřipadá vám to všem nesmyslné?
        • Já si všímám jenom kritiky animací. Soubojový systém je prezentován v aktuálních oficiálních propagačních videích, takže je na místě očekávat, že se jedná o ukázku aktuálního stavu hry a vzhledem k plánovanému datu vydání se také dá očekávat, že se už moc nezmění. Kór, když samotní tvůrci přiznávají, že je CryEngine v animacích omezuje a že s tím nepůjde už moc udělat.

          Zbytek hry nehodnotím a doufám, že to vykompenzuje.
          • To jsi jeden z mála. Mně se ty souboje, tak jak jsou ukázané v posledních videích, líbí. Otázka je jak se to pak hraje. Uvidí se 13. února.
            • Právě, že mi připadá, že jeden z mála nejsem. Spousta lidí kritizuje animace a pocit ze soubojů. Já tedy na rozdíl od některých nekritizuji komplexitu a obtížnost soubojů, ta je pro mě naopak hlavním lákadlem hry.
  • no jo no, pred dvemi lety bylo in byt fanboj kingdom come, ted je zase in být hater. ale tak když vás to baví tak si hrejte.
    • Kritika animací je v tomto případě zcela oprávněná. Není to žádný "hate".
  • tady je zajímavé video pro kontext aby si lidi uvědomili co to znamená udělat správné animace v rpg hře https://www.youtube.com/watch?v=0qvvmVpS3AA
    • Ovsem to mistni hatery vubec nezajima. Situaci v diskuzi vystihuje: https://www.youtube.com/watch?v=sen8Tn8CBA4
  • Lukass
    Vzdyt to vypada skvele, nevim co vsichni maji.
    Ubisoft deti tady v diskuzi to je mor. Proberte se, tohle neni zadna casual mainstream hra, ale poctiva gamesa pro specificky publiku.
    • já si ještě pamatuji 40 Naxx na Vanilce, to bylo aspon hardcore, takže když mluvíš o hardcore a dáš tam Elex či tohle, tak se musím smát...
      • Lukass
        Kde mluvim o hardcore? Ja pisu o poctivosti. Naucte se lidi cist.
    • Máš nízké nároky.
    • Ale prosimtě, zas nedělej ze sebe hroznýho ultra mega hardcore pařana, kterej je prostě hrozně velkej borec, že si chce zahrát jednu "pitomou" hru.

      A abys nenaříkal, jakej jsem hroznej nepřející o*as, tak tu hru mám backnutou již od možnosti zakoupení na warhorsích stránkách. Prostě některé věci, na tý hře vypadají né úplně hrozně, ale skvěle taky ne.
  • No... tak za tohle bude Vávra do konce života roznášet předplatitelům Respekt. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší