Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RockStar
    Hru jsem nehrál. Ale co jsem vypozoroval z nějakých streamů:

    1.) Když postavy mluví jsou jako mrtvé, absolutně žádná mimika.
    2.) Dabing mi přijde taky divný, hlas se k hlavnímu hrdinovi vůbec nehodí, je jak o 20 starší. A je takový dost plochý bez emocí.
    • Pokud vím, tak Henryho daboval sám herec, který jej ztvárnil - Tom McKay.

      Aktuální foto na pařbe WH: https://twitter.com/T0_8I/status/963396675984379904
      Profil: https://www.csfd.cz/tvurce/150884-tom-mckay/
      • RockStar
        To jo, ale kolik je Henrymu ve hře? Jelikož herci je skoro 40 let.
        • 18?
          • tak to je dobrej fail a co deti ty dabujou zensky jak v 90tych letech? *1*
            • TheGGG
              v japonsku se to děje pořád
  • to snad nieje pravda, na zaciatku mam zmlatit kunesa a vzdy sa mi tam necakane pripletie straz a zacne sa o mna obtierat az kym neschyta a je po bitke, to su ti vyvojari fakt retardovani ked nevedia zabranit takto debilnym chybam, su to naozaj velky stastlivci ze komercne uspeli, co je moc to je moc, hru predavaju hotovu tak na 70%, sa dost precenili, hadam sa poucia pochybujem ze by im toto mohlo este raz prejst, bojovy system je zly vtip, myslim ze ovladat helikopteru je opriti nemu detska hracka, nielen ze je zbytocne zlozity a neucinny ale jeho ovladanie bud spravil niekto nahodne alebo trpel kretenizmom, to su zaklady hratelnosti a beriem to ako parodiu na dobre napady
    • Přesně, zlatý zaklínač. Ten boj je opravdu komedie. Jdou na me dva a vlastně můžu praštit jenom jednoho a ten druhý je vedle mě. A nemůžu nic dělat. Couvám a on mě kopne. Po 5 hodinách hraní jsem to okamžitě odinstaloval.

    • x_ander
      S Kunesem jsem se mlatil nekolikrat, a tohle se mi teda nikdy nestalo. Ale kazdopadne ten ukol jde vyresit i jinymi zpusoby, nemusis s Kunesem vubec bojovat.
      • Asi tak nějak
        • ako splnit ulohu by si mal hrac vybrat sam, niekomu moze prist ako riesenie prisposobit sa bugom, mne to ako riesenie nepride, pre mna je to v tomto stave nehratelne
          • nemas do toho zatahovat straz, ale naopak, sejmout ho o samote
            • ne, to bude "asi jsi podcenil situaci a nepockal na spravnou chvili"
            • aha..., tak to asi bude bug
  • Mart9
    Dost by mě zajímalo, kolik lidí po příchodu do Ratají dokázalo porazit Ptáčka v lukostřelbě a následně i v šermu jako já. Mohla by to být zajímavá statistika.
    • Chvilku jsem s tim bojoval, ale potom jsem prisel na to, ze on s tim lukem jezdi ze strtany na stranu, takze staci jen nastavit spravnou vysku a trefuje se pomerne snadno. A kdyz si clovek aktivuje bod ve stredu obrazovky, takve strelbe do terce po kratkem treniku jdou trefovat prakcitky same stredy. Alespon ja na prvni pokus v jedne soutezi nastrilel 37 ze 39 moznych bodu se 13 sipy.
    • To první jsem musel jednou loadnout, protože jsem to neměl v ruce (asi ne náhodou se předtím hra sama uloží). Tu druhou část jsem vyhrál napoprvé. Podle mě je to schválně dělané tak, aby to bylo hodně snadné.
      • Mart9
        Proč loadnout? Ona tím hra skončila?
        • Abych ho porazil, to dá rozum, že jo...
    • Bylo to lehký.
    • vzhledem k tomu, ze jsem tou dobou uz mel silu na 20 a spoustu perku, tak bych ho zbil i holyma rukama

      ale luk jsem musel asi trikrat opakovat, lukostrelba je v kc solidni challenge, kor kdyz tu jsem pro zmenu mel asi na 1 :D
      • Tady je videt ta krasna rozmanitost hry. Na luku jsem si ho povodil, pac uz jsem predtim strilel a mel perk...ale na sermu, si me, jako kecalistu bez sily a perku, totalne povodil.
        • Mart9
          To nechápu, kde to levelujete, já ale holt neumim hrát RPGčka *2*
          • Jack1947
            Jde to automaticky, což se mi moc nelíbí ale zase je to více reálné tedy když hodnšě bojuješ mečem hned máš + skill na meč a tak dále...jediný problém je že to jde dost pomalu a např. aniž bych to já sám chtěl jsem zdatnější v ně+čem co mě zas tak nezajímá právě proto že jsem to praktikoval často ( bylinkaření)
    • Tilwaen
      Já sice ano, ale dalo mi to dost zabrat - především teda za lukostřelba, než jsem se naučila, kam zhruba šípy létají.
    • Jack1947
      Ne ne jenom v boji paradoxně lol, dostal 2-3 rány ani se nestihl napřáhnout.
    • Já tedy ano, ale zapnul jsem si přes konzoli zaměřovač, takže míření bylo o poznání snazší :-) I v šermu není težké ho porazit, zato když narazím na skupinku dvou a více lapků tak jsem v koncích...více nepřátelům najednou se neubráním a po vlastních se mi jim ani nepodařilo utéct, leda na koni...
      • Stačí jednoho kopnout nebo perfektně vykrýt a pak je čas na toho druhého.
        • Kopnutí zabírá? Většinou jsem s kopem moc úspěchu zatím nesklidil, ale asi to bude chtít trochu nacvičit...Dva lapky se mi ještě s vypětím všech sil na několikátý pokus zabít povede, ale zabít bandity v campu - to se mi podařilo jen v noci - plížit se (skoro) nahatý kolem a zabíjet je po jednom, případně utéct a ztratit se ve tmě když mě objeví a vyvolají alarm...
          • Kopem ho na mmt rozhodíš, když se to povede. Nebo potrénuj a pak to pujde lépe.
          • Jack1947
            Nebo stačí ( to je spíše dílo špatné ai) aby druhý zabil toho který na tebe útočí šípem. Pokud někdo nemá helmu a brnění tak se dá seřezat i párátkem jenže neumře, co mě štve že i blbej uhlíř dá vojáka s brněním a helmou v pohodě pěstmí *16* ještě pár takovejch souojů a vážně si stáhnu ten mod na jednodušší combat a hlavně více staminY páč té je tam furt málo.
  • Docela mi v recenzi chybí jak utahaná hra to je. Každá snaha s někým komunikovat přináší černou obrazovku s načítáním (dost dlouhým na to že se jedná jen o aktivaci jiné kamery a systému komunikace). Při hraní pak velká část hry probíhá právě na černé obrazovce.
    Bohužel hra je to kvalitní a pěkně grafický zpracovaná, ale ta ,,utahanost,, je deprimující natolik že jsem to přestal po dvou hodinách hrát a original hru nabídl online. :( škoda
    • spoock
      tu černou obrazovku jsem zaznamenal jen občas, jen jednou to byl tuším bug, ale jinak na SSDčku to načítá ty dialogy celkem rychle a jen občas.
      • Diť je vidět že jen opakuje už to co bylo zmíněno jinde. Beztak to není ani jeho zkušenost, čučel na něčí stream a chtěl si kopnout.
        • Mas chybu v nicku, chybi ti tam Bez
    • nesmis to hrat na kalkulacce
  • Tady se to naklikava úplně masakroidne, vypadá ze se sikuje nové stádo fanboy trollu
    • lidi jsou ze hry nadšení, protože se opravdu povedla, takže hlasují spontánně z čiré radosti, downvoting trollů co sem přišli jen prudit je taky zcela přirozená věc.
      • Jack1947
        Takže konstruktivní kritika je trolling ? musel jsem se mrknout znova do kalendáře jestli je 21století a rok 2018 lol.
        • nikoliv, konstruktivní kritika je konstruktivní kritika a trolling je trolling, ovšem to první abys tu pohledal lupou
          • Jack1947
            Co je trolling že někdo běduje nad technickejma nedodělkama a věcma co se těžko budou opravovat ? I když na druhou stranu má smysl se bavit o tom s někým kdo tu ani nemá účet je anonymní a jeho názor nemůže mít velkou váhu nebo ano ?

            Navíc trpí fanatizmem z Vávry samotného. Takže ještě těžkej pacient. Navíc s nickem jaja *7*
            • Jack1947
              Možná tam byl i bug v pc verzi protože jsem měl nějaké zpomalené údery pěstí( vyčerpaný jsem nebyl) to se stalo je jednou.
            • Del0 ty jsi pořád ještě naživu?
            • Derp: Byls v americe? Nebyls? Ve skutecnosti totiz zadna neexistuje a kazdy kdo tam nebyl a tvrdi ze existuje tak lze. Logika rocniho decka. *15*
            • ucho
              johnyhhh: no nemusis hned sirit nepravdy, kdyz o tom nic nevis. ja jsem hru hral (1.1 verzi na PS4).
              co vadi konkretne mne?
              - zmrsene LOD. ty jsou proste resene spatne a nekdy jsou textury opravdu mizerne a nemaji snad vic jak 10x10 pixelu.
              - po uvodnim rozhovoru s matkou tam byly divne prostrihy kamer. na sekundu to hodilo zaber venku, pak zase do domu. proste bug, ktery kazi dojem

              vic jsem to nehral, protoze nebyl cas a cekam na patche. dalsi patch se na PS4 zpristupnil vcera, zatim mam stazeny, jeste neodzkouseno. z komentaru na foru s tim patchem maji vic problikavat textury a nekdo to hodnotil jako downgrade v grafice. vyzkousim pozdeji.

              k tomu obvineni ze zlocinu. nekdo na foru reportoval bug, ze ho narkli, ze tahal mrtvolu, aniz by si toho byl dotycny vedom.

              "K problémům s R2 tlačítkem: dva kamarádi hrajou na PS4 bez problémů. Slyšel jsem, že problémy jsou s lidmi, co si koupili ovladač od jiného výrobce než je Sony." a ja zase cetl od Vavry na twitteru, ze je to featura Sony zpusobena nastavenim nejake citlivosti... a fakt by me zajimalo, kdo u PS4 nepouziva Dualshock. to snad ani nejde...
            • Jack1947
              Ne závažné ale vtipné třeba zaseklej kůn v plotě hlavou vzhůru :D

              To jo ta hra to neumí rozlišit ukrradnu koně ale odcizí mi předmět z inventáře a ještě navíc mě nařknou z toho že jsem někoho zmlátil *1* ale nic to není zas tak velká chyba.
            • ucho:
              Johny se ptal na to, co konkrétně vám na KC vadí. Vy jste napsal akurát, co mají za problémy jiní lidé, nic osobního. Takže de facto jenom re-post a ve skutečnosti jste hru nehrál!!

              - K problémům s R2 tlačítkem: dva kamarádi hrajou na PS4 bez problémů. Slyšel jsem, že problémy jsou s lidmi, co si koupili ovladač od jiného výrobce než je Sony.
              - někteří lidé mají rozbitý quest: tohle budou hodně specifické bugy způsobené tím, že některé questy mají více způsobů řešení. Kámoši na PS4 zatím žádné problémy neměli.
              - problém s obviněním ze zločinu: často je problém prý v tom, že hra špatně určí ukradený předmět. Takže vás sice nařkne z ukradeného předmětu X, přičemž vy máte v inventáři ukradený předmět Y. Ačkoliv je to bug, tak spíš kosmetický.
            • ucho
              johnyhhh:
              - hodne lidem na PS4 nefunguje R2 tlacitko, ani po aktualnim patchi. hra je pro ne nehratelna
              - nektere questy jsou rozbite, neprojevi se to asi kazdemu, ale ano
              - nekteri lide maji problem s bojem, kdy nezpusobujou zadny damage (reseni je ukoncit hru, spustit, a znovu si naequipovat veci. nekomu tohle pomohlo)
              - system zlocinu, rada lidi hlasila problem, ze byla obvinena z neceho, co neudelali

              jsou lide, kteri narazi na malo chyb. jsou lide, kteri narazi na hodne problematicke chyby, ktere jim brani v hrani.
            • ja vsude ctu technicke nedodelky, ale porad mi nejak chybi od vas trollu nejakej konkretni priklad... jako bug ze nekdo projde kravou nebo nekde neco zalevituje, to ruku na srdce, ve ktery hre to nekdo nevidel, kor v open world hre? vyjmenuj mi tri nejvetsi technicke nedostatky, ktere ti na hre vadi. a pojdme se bavit o nejnovejsim updatu hry, kterej vysel hned po day 1 updatu, ne o piratsky verzi stahnuty 14ti letym kidem buhvi odkud.
  • Ahoj, tak jsem shledl zacatek hry na youtube a stacilo mi pet minut abych si udelal obrazek. Podle me je hra dost kecaci a rozvlekla, je dan duraz na pribeh jako v Zaklinaci. Kdo tedy mel rad Zaklinace, asi si prijde na sve. Pak jsem videl souboj. Tady jsem si pripadal jako v hodinach telocviku, kdy me ucitel ucil nejake cviky. Porad koukate, poslouchate pak parkat neco udelate a ono to nejde, resp jde to spatne. Je to takove unavne nemastne neslane, kdezto kdyz jdete hrat treba na babu s jinyma detma, tak hned ziskate uspokojeni ze hry. jaky je vas nazor?
    Jinak tohle nema byt kritika, jen muj nazor, jsem moc rad, ze vysla velka ceska hra.
    • Asharak
      Že si to nehrál a koukal na nudný tutoriál, resp. ze začátku to tak je stejně jak v tom tělocviku než si tělo zvykne, což znamená 10minut poslouchat cvičitele a opakovat po něm, dalších 10 min si na to vzyknout v souboji nanečisto a pak už to sviští pokud nejsi dnešní jednotlačítko-spamovatelný-casual a projdeš si tím bez horlivostní potřeby hned všechno vyzabíjet :) (a na začátku si moc nezabojuješ ale to přece není v názvu hry, hack N slash, na to si najdi třeba Devil May Cry.

      Prolog je víc kecací a obsahuje poměrně dost cutscén (je to úvod takže snad to chápeš, ale přeskočit můžeš vše) a trvá tak 3-5 hodin, hra začíná až po něm a jakože opravdu začíná.
      Tam si můžeš jít hned bojovat, krást můžeš hned ze začátku (lockpick) pokud ti to pude (omezené šperháky), pickpocket až začne hra, kecat nemusíš můžeš furt přeskakovat jak jsem řek.... špatně sledujete a posuzujete, lidi jako ty s tím obrázkem za 5 minut z random materiálu na youtube a pod (hlavní je ukázka více věcí bez hatu a ne kus gameplaye to je k niřemu pokud to nesleduješ 2 hodiny v kuse pozorně), hlavně když člověk co dělá lets play právě poslouchá každé slovo, prochází každou možnost a často je ztracený chvíli, na to se po chvíli nikomu dívat nechce. :) (cohhCarnage na twitchi má super gameplay třeba)
      • Hele diky za reakci. Myslim, ze rozumim tvemu nazoru. Jen abych uvedl na pravou miru, co jsem mel na mysli. Koukam na to na youtube a trochu jakoby se nudim. Pak si pustim namatkou na youtube zacatek ARX FATALIS (2002) - znas? A tam to zacina a ja se nenudim ani sekundu a to je grafika z 2002, ale hra me vtahne. Nebo to same treba u Oblivionu (Arena 4). Nebo me napada treba ten Dark Messiah of Might and Magic, znas? Taky super a zadny nudny uvod. Jen pro doplneni na tom youtube pri sledovani Kingdome Come jsem preskocil trochu dal a tam rozhovor o deseti moznostech, pricemz rozhovor vlastne jakoby o nicem. Zkratka neni to neco jako Zaklinac? RPG adventura?
  • Jinak bych prosil všechny co nadávají na bugy, ať je popíšou, případně dají do závorky smajlika, jako že hrají Skidrow verzi.. *3*
    • Jack1947
      Poprosím dementty, ano sry za ten výraz (vlastně ne) aby už přestali nostalgicky všechno házet na vrub pirátským verzím které ve většině pžípadů jedou lépe než ty oficiální *4*

      Nevím ona je nějaká nová verze a ne ta 1,2 ? asi jsem něco přeslechl nebo přehlédl ( což se dá celkem chápat s mým né moc kvalitním zrakem).
      • Veskoslav
        Jacku, většina pirátských her jede lépe, protože ochrana. KC:D nemá žádnou. Raději drž hubu a šoupej nohama, když už jsi to šlohnul.
    • PS4 Pro po všech updatech :P A bugy jsou tam neustále. Teleportace postav či předmětů, dialogy jsou naprosté peklo (kamera lítá všelijak nebo zabírá úplně něco nesmyslného), grafické glitche nejrůznějšího rázů (prolínání postav, prolínání částí těla v oblečení, blikání všelijakých textur apod), zasekávání na schodech atd. atd. Nezaplatil jsem přece 1800 za to, abych zde vypisoval bugy :P :D
      • ucho
        moje PS4 verze stála 800,-, tak v cajku
    • Veskoslav
      Bug? Teleportace koně, teleportace z koně (cca 30 metrový katapult), chybějící hlavy v dialozích:) A ne, nemám pirátskou verzi, ale třeba ta z KC je nějaká extra:-D
  • Lukass
    Ja su popravde zklamane. To ze technicky je to zmetek nema cenu resit, to vidi kazdej. Za 1100 korun, no neber to.
    Ale nejvetsi zklamani je gameplay, cutscena strida cutscenu, loading strida loading, behem techto stridani se postave meni obleceni a dokonce i den a noc, nepochopitelny. Cekal sem hru, interakcd je tam hrozne malo. Mozna jenom na zacatku, ale i tak mne to celkem odrazuje hru koupit. Cekal sem trosku neco jinyho. Animace obliceju... no co rict, nazor at si kazde udela sam.
    Mazly textury, budiz. Grafiku i ty animace bych prezil, ale to ze je hra tak ukecana a bez interakce to asi nedam.
    Nadruhou stranu hra ma hromadu super detailu, a u vytvareni hernich mechanik nekdo premyslel coz jde videt.
    Pro mne za plnou cenu ani nahodou, ve sleve mozna.
    Kdyby to vydali s polovicni cenovkou nemel bych problem, ale takhle ne.
    • Magister_Peditum
      Až do návratu do Skalice (mně to trvalo skoro 3h) se jedná stále v podstatě o tutoriál. Logo hry a s ním i její začátek se objeví až při cestě do Ratají. Do té doby je to hodně omezené se spoustou cutscén.
      • Lukass
        A potom se hra rozjede?
        Ale i tak trpet 3 hodiny u cutscen, no zacatek rozhodne na hru nenavnadi.
        • Proboha, přestaňte už komentovat nějaký preview před patchem, který steamová verze obsahovala už v den vydání, nebo cracklou verzi od skydroow .... Třeba s tím oblečením, tam nic takového není. Možná tak v cracklý verzi. Mázlý textury? ...aha, to máš odkuď? ...Podívej se na videa nebo obrázky kde to hrají ve velkých, nebo ultra detailech, ale na to musí mít člověk min. gtx 1060 což je dnes snad už minimum že.
          • Lukass
            No to stim oblecenim je primo tady v gamepla videu na games, takze klidek.
            Textury skutecne mazly sou.
            A nevim co hned skaces jak certik z krabicky, to ze ve vesnicich to pada i na very high na 1080 k 30 fps o mnohym vypovids
          • Magister_Peditum
            Jo, jak třeba v tom longplayi od Games se divili tomu, že cutscény nepočítají se změnou oblečení, tak to asi opravdu byla jen ta jedna scéna, jinak později se mi vždy postava objevovala v aktuálním oděvu.
        • Magister_Peditum
          Jo, pak už má hráč volnost.
  • Zajímavější recenze:
    https://www.gamingnexus.com/Article/5609/Kingdom-Come-Deliverance/
  • Zadarmo drahá: https://youtu.be/_svkq5kBPCo?t=7m22s

    Na to se prostě nedá koukat.
    • jedině PS4, Xbox bych nechtěl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit