Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Musím říct, že po dlouhý době konečně trailer, který bych se nebál přirovnat k ukázkám na nějaký historický velkofilm.
    • *15* *15* *15* *15* *15*

      Větší pýčovinu jsem dlouho neslyšel. Ještě z toho udělej Barry Lyndona kreténne...
      • Magister_Peditum
        Tak sis vylil svoje srdíčko a teď zase zpátky ke psaní domácích úkolů. *2*
      • To je teda úroveň...
        • mezi prasaty se budu chovat jako prase *12* Jinak jenom zdejší komunita dokáže udělat z průměru historické veledílo...
          • Prasata jsou velice inteligentní a šikovná zviřata, tak aby sis nenasazoval laťku až moc vysoko *5*
          • Tak bohuzel, rozhodli se tu hru udelat multiplatformni, takze je jasny, ze to nikdy nebude tak naslapany. Ono vubec jen ta predstava, ze na PC, ktery ma nekolikanasobny vykon, nez PS4 Pro delas hru, ktera musi fungovat a musi pocitat s prahistorickym hw stare PS4, to je fakt smutne... neni divu, ze se grafika nikam neposouva...
  • Lukass
    Mimika neni nejlepsi ale uplna hruza to taky neni. Andromeda muze byt v klidu.
    Trailer se me moc libi, postavy a zbroje vypadaji uzasne, stejne tak i prostredi. Jediny ceho se bojim je delka kampane, jestli to bude kokem tech 20 hodin, tak to je proste malo.
  • Já se obávám jedný věci - že se to nebude prodávat. Ne proto, že hra bude špatná, ale proto, že už si ji všichni koho zaujala koupili v předprodeji/kickstarteru, takže ty čistý prodeje po vydání budou podprůměrný. Pak záleží jak je mistr tunelář domluvený s týmem dále - třeba je to tajný "umělecký mecenáš" a když uvidí dobrý recenze, do dalšího projektu Warhorse nasype další love bez ohledu na prodeje... Ale pokud by Zdenda "odstřihl pupeční šňůru", obávám se že by to Warhorse do budoucna sami nedali... ani s další KS kampaní
    • No vidíš.. třeba já čekám na vydání a až pak koupim nehledě na recenze tu nejdražší verzi.
      Popravdě nevim proc bych měl hrát příběhovou hru v betě.
  • No hlavně aby to už bylo...tendle trailer totiž opět navnadil...jen doufám, že tu hru dostanu i když jsem jaksi zapoměl účet na kickstarter (nebo kde to bylo) a zafundoval jsem si jakousi edici s tim že hru dostanu...nevíte někdo jak to pak funguje, posílají to na mail? *12*
    • Kickstarter účet bys měl mít spárovaný s emailem, na ten by ti už nějakou dobu měli chodit emaily (updaty) ohledně Kingdome Come. Měl bys také už mít kód do steamu na BETU...pokud řešíš PC verzi teda.
    • odkaz na email...nemyslel jsem tu hru woe
  • Mně ten trailer příjde velmi krásný a opravdu nechápu ty, kteří pořád mají potřebu rozpitvávat mimiku nebo animace, ty jsou totiž velmi dobré. Příjde mi, že dnešní hráči mají pocit, že jim všechno musí vyrážet dech a jakmile je prostě něco "jen" skvělé, tak je to podle nich na h... A ti, kteří se snaží za každou cenu plivat na tuto hru jen kvůli Vávrovi, by si mohli uvědomit, že na tom dělá dalších cca 100 lidí velmi schopných lidí, kteří si takový hate rozhodně nezaslouží
    • Sorry, ale ta mimika prostě není "skvělá". Není možné, aby se postava v hlase rozčilovala, ale v ksichtu se usmívala. A takové přešlapy tam prostě teď jsou. Není to detail. V současném světě her s krásnou grafikou to bije do ksichtu.
      • To je zcela normalni a mozne to zcela normalne je.
      • Myslis treba AAA produkci Andromeda?
      • Já tam teda žádný extra velký přešlap nevidím, maximálně mi trochu splývá hlavní hrdina s tím jeho kamarádem, vedle kterého jede na koni - oba herci jsou si dost podobní. Pro mě je hlavní to, jaká bude náplň hry a jak to bude vypadat během hraní. Beta (resp. tech demo) má mnoho zásadních nedostatků a jsem zvědavý, jak moc se finální produkt bude lišit. Rozpitvávat trailer, který je složený s cutscén vyrenderovaných v enginu, je zbytečné.
        • Paulcz
          Na druhou stranu trailery bývají často upravované a scény přikrášlené, pokud něco nesedí v traileru pak je dost velká pravděpodobnost, že ve hře to bude/je ještě daleko horší a nebo tam daná věc vůbec neexistuje. Viz. známé trailery od Ubisoftu, které mají s realitou pramálo společného.
          • Tak je to kinematografický trailer. Není to gameplay. Některé (možná většina) záběrů jsou z cutscén. Tzn. je to sice "in engine", ale ne nutně "in game". Není to tak ani prezentováno, na rozdíl u toho Ubisoftu, kde ty porovnávací videa/screenshoty jsou z něčeho, co bylo prezentováno jako gameplay.

            Popravdě mi nění úplně jasné, proč s tím lidi mají takový problém, kinematografické trailery nikdy neodpovídali hře ani graficky, ani jinak. Ve skutečnosti se domnívám, že se v součásné době pomalu čím dál tím více přibližují té gameplay (nebo gameplay se přibližuje jim), ale čím víc jsou si blíž, tím víc mají lidi pocit, že když je něco v traileru/cutscéně, tak je to krví psaný slib vývojáře, že to bude i ve hře.

            Na třetí stranu, na tom traileru se dělalo asi týden a to to ještě dělali lidi "ve volném" čase mezi dodělávkama na hře.
            • Paulcz:

              Pro cutsceny, které nemusejí být dynamické (tzn. např. nemusí v nich být vidět Henry v tom, co si hráč doopravdy oblékl), se může použít verze 1, i když jestli je to zrovna AVI, to nevím.
              Pro dynamické cutsceny je to prostě animace (animované můžou být postavy, objekty, ale i kamery), která se odehrává v jinak normálně běžící hře. To je možná to, co jsi myslel tou mozností 2).
            • jamar28
              insider: Hádat se nebudu, očividně jsi v tom mnohem erudovanější než já. *1* Ale od pohledu mi to přišlo dost podobné.
            • Paulcz
              Teď z toho nejsem moc moudrej :)
              1) Tu cutscénu vyrenderujete do AVI a ve hře to budete přehrávat jako video?
              nebo
              2) Engine předpočítá cutscénu a uloží se to jako statická data, která se pak později přehrají v enginu?
            • Některé cutsceny. Pravděpodobně jenom ty, ve kterých není Henry.
            • Insider: To je fajn, že budou cutsceny formou videa, už jsem se bál, že by to můj starší počítač nevypočítal *1*
            • Není, minimálně proto, že v cutscénách jsou motion capturovane animace. Ve hre jsou sice nektere animacni fragmenty taky motion capturovane, ale jsou to kratke fragmenty, ktere jsou mezi sebou blendovane a to nikdy nemuze vypadat stejne dobre.

              Druha vec je, ze nektere cutsceny (stejne jako tento trailer) budou predrenderovane. To znamena, ze je mozne je renderovat offlinove (engine muze jeden frame renderovat jak dlouho chce) a daji se pro ne zapnout nektere featury enginu, ktere ve hre zapnout nelze ani na nejvyssi nastaveni.
            • jamar28
              Já teda nevím, jak to bude ve finální verzi, ale v Betě je grafika cut scén totožná s herní grafikou. *4*
    • Fordzy
      To jen Pechackovci, kterym Vavra slapl na kuri oko , maji potrebu mu to ted vratit i s uroky.
  • Nevim co vsichni porad resite mimiku. Ta je obstojna a pokud zustane jak je, bude to asi to posledni co mi bude vadit. Mnohem dulezitejsi je, jak dobre budou fungovat herni mechanizmy a jesti to na mainstream zeleze hraci rozchodi v hratelnem tempu bez totalniho vyklesteni grafiky. *5*
  • Fordzy
    Uz kdyz Vavra ve Fight Clubu ukazoval screenshoty na svem telefonu, tak jsem tusil, ze to bude hra mych snu. Je obdivuhodne ze za tak kratky cas od dokonceni voiceactingu a zacatek tvorby cutscen, dokazali vytvorit tak fantasticky trailer. Datum vydani jsem odhadoval na Unor, je videt ze marketing maji v malicku a jit koncem roku proti velkym znackam by byla sebevrazda. Velky respekt celemu tymu a predne animatorum. Zdejsim hejtrum bych vzkazal: Snazte se vic, at z vas ma Vavra jeste vetsi uspokojeni. :D
  • Takhle diskuze už dávno není o traileru a už vůbec ne o hře. Je pouze o malých českých lidičkách, co se snaží naplivat do tváře Vávrovi za každou cenu. A tak se tu řada bezvýznamných nicek vyzvrací ve snaze na sebe upozornit stůj co stůj, aby si jich alespoň někdo na chviličku všiml. Pocity marnosti jsou zkrátka velmi skličující, a tak jim dopřejmě alespoň tuto ubohou seberealizaci - která by bez Vávrova díla stejně ani nemohla vzniknout. Jsou to jenom chudáčci k politování, neškodní a neznalí. Prostě ňoumíci...
    • Já myslím, že pocity marnosti a bezvýznamnosti trpíš především ty. Čeho jsi v životě dosáhl a kde pracuješ? *4*
      • hele ňoumík :-D
        "Čeho jsi v životě dosáhl a kde pracuješ?"
        Tahle věta je prostě magické "zaklínadlo", značka nevyzráslosti a cejch nekonečné naivity, že je potřeba neustále někomu něco dokazovat - typu já jsem tady ten nadčlověk a co seš ty? Takovejch je na internetech dvanáct do tuctu. Vás snad někde klonujou...
        • Ten člověk je zjevně naprosto zakomplexovaná nula, co si svůj mindráček léčí v anonymních diskusích, to jak ostatním závidí společenské postavení je jen další symptom
          • Závist je hrozná vlastnost.
            • Vidím, že jsem nebyl pochopen. Myslel jsem to přesně tak, jak jsem to napsal. Závist je hrozná vlastnost. Není dobré závidět. Nemyslel jsem to, že by někdo záviděl mně. Vzhledem k tomu, že jsem o sobě nic nenapsal, by to ostatně šlo dost těžko, že.
        • Ne, ta věta je jen takové jemné připomenutí toho, že než začnu ostatní nazývat bezvýznamnými nickami, měl bych si napřed udělat pořádek před vlastním prahem. Jsem si poměrně dost jistý, že kdybychom zjistili, jaká významná všecka seš ty, tak bychom se dlouho a srdečně smáli. *4*
          • Ono to spíš vypadá tak, že největší nýmand jsi ty a trpíš kvůli tomu nějakými komplexy. Zase bys rád přeměřoval ty bimbásky, co? Uvědomuješ si, že k smíchu jsi tu už teď ty?
            • Nejsem psycholog. Nemůžu ti pomoct. Můžu ti jen ukázat zrcadlo a upozornit na to, že úplně v pohodě evidentně nejseš. Opakuju už asi potřetí - kdybys byl v pohodě, měl bys nějaké Vávrovy kritiky v paži a rozhodně bys o nich nepsal s takovou agresivitou. Problém je dvojí - jednak skutečná příčina té agrese leží mnohem hlouběji, než pár lidí, kterým se nelíbí videohra a její autor, a druhak k těm lidem se chováš hnusně (jako že fakt velmi sprostě), ačkoliv slouží jen jako hromosvod, po kterém se svezou tvoje emoce. Není to k nim fér.
            • Dworkin: Průzkum by dopadl podle toho, jaké lidi by člověk oslovil. Pokud tu chceš dopředu tvrdit o jasném výsledku, tak jsi větší trouba, než jsme si všichni mysleli.
              Právě teď se snažíš napsat to samé, co jsem psal já tobě. Klasický manévr trola. Nic nového jsi napsat nedokázal a nedokážeš.
            • Takže taky víš, jak by ten průzkum dopadl. Ono to není tak těžké odhadnout, že. Ten příspěvek je projevem frustrace. Máš nějaký problém a tohle je v podstatě ventil, kterým upouštíš páru. Nechci se ti hrabat v soukromí, ale zpravidla to, co frustrovaný člověk s největší záští napadá, je právě to, co ho trápí. Proto jsem ti psal, aby ses na svůj život podíval právě touhle perspektivou. Protože, a to se opakuju, ten příspěvek by člověk, který není frustrovaný, jednoduše nenapsal. Místo toho by si šel užít tu parádní sobotu (ale o tom by taky nepsal, protože nepotřebuje sám sebe ani ostatní přesvědčovat, že se má dobře - prostě se MÁ dobře).
            • Jestli se tu někdo potřebuje duševně vyzvracet a je plný žluči, jsi to zjevně ty. Ale znovu, pokud ti to pomáhá, klidně v tom pokračuj. Jinak obraty typu "oba víme" jsou manipulativní kraviny. To bych stejně mohl napsat: "Oba víme, že máš ve své hlavičce vymeteno a jen tu troluješ." Prostě ses sám dobrovolně zařadil mezi ty nuly, co v životě nic nedokázali, a máš potřebu tady ostatní přesvědčovat o opaku. To je vcelku dětinský přístup, ale tvůj věk neodhadnu, třeba na to máš právo a ještě z toho vyrosteš. No a jestli jsi dospělý, tak potěš koště *1*
            • Můžeme ten původní příspěvek dát deseti náhodně vybraných lidem, co potkáme na chodníku, aby nám řekli, jestli to psal někdo, kdo je psychicky vyrovnaný, uvolněný a užívá se parádní sobotu... nebo někdo, kdo je frustrovaný, plný žluči a potřebuje se duševně vyzvracet, aby upustil páru.

              Tak nějak oba víme, jak by ten průzkum dopadl. Že?
            • Dworkin: Asi žiješ trochu mimo realitu. Nic z toho jsem nepsal v rozčilení a užívám si parádní sobotu. Ono je vcelku zjevné, že od začátku nemáš co říct a dotkla se tě jakási kritika místních trotlů a nul. Z nějakého důvodu sis to nějak vztáhl na sebe (potrefená husa). A nic víc k tomu vlastně nemáš, tak se uchyluješ k typickému argumentu tro(t)lů o prasklé žilce. Neboj, nemusíš se o mě bát, něco takového mi nehrozí ;)
            • Nějak se mi už nechce zjišťovat, kdo tohle napsal. :) Ale protože oba nt píšou jako nešťastní lidé, tak jim oběma (nebo jednomu, dvojjedinému) popřeju, aby se přestali tolik rozčilovat nad těmi zástupy bezvýznamných nicek, chudáčků a ňoumíků, protože jinak jim může prasknout žilka. *3*
      • Potrefený ňoumík se ozval. Chceš si přeměřovat bimbásky?
        • Ne. Ale duševně vyrovnaný, sebevědomý člověk v sobě tolik koncentrované frustrace z bezvýznamnosti a nickovství zkrátka nemá. *3* Je vidět, jak to v tobě bublá, a není těžké si domyslet, že tvůj život neprobíhá úplně podle tvých představ.
          • Magore.
          • Já ale nejsem ten první "nt", na kterého jsi reagoval. Já jsem druhý "nt". Tvé teorie jsou tedy zcestné a mluvíš zjevně jen ze své osobní zkušenosti. To je ale v pořádku. Jestli ti to pomáhá, klidně v tom pokračuj.
            • Jsem rád, že jsem se v dotknul něčeho hluboko v tobě, teď se nad tím ještě zamyslet. *3*
            • Klasický troll, krade tu lidem nicky, píše inkognito a myslí si, že to nikdo nepozná a ještě z toho obviňuje ostatní, lidský odpad v přímém přenosu
            • Dworkin: A ty budeš obojí, co? ;) Ty jsi takový ten krásný příklad laskavého diskuzního joudy. Tvá existence je nelichotivá sama o sobě.
            • A to říká člověk, který píše inkognito a nejspíš s ukradeným nickem? Smutné, ale i tak tě setřel, lol
            • Jsou dvě možnosti. Buďto seš jedna a tatáž osoba, a v tom případě jsi lhář. Nebo jsi někdo, kdo se vydává za cizího člověka, aby za něj pokračoval v diskusi, a potom jsi pošahanej magor.

              Já budu laskavý a budu předpokládat tu první variantu, ale, ruku na srdce, obě jsou pro tebe velmi, velmi nelichotivé.
  • Teda ta animace pohybů, celkově anatomie pohybu a vůbec, výraz či autenticita postav, tak to mi tam zatím stále chybí. Ani jedna ukázaná postava nemá ani "patinu" ani charakter, že by si člověk řekl, ááááá tak tahle postava má výraz - charizma. Působí to trochu jako postavičky z Mafia 2, bez života, bez ducha. Doufám, že se tohle opravdu podaří vyladit, jak se tu často píše. Držím palce a těším se, jak to půjde nahoru. Krajina už je bomba, teď ještě dohnat ty postavy, ohně a podobně...
    • Veskere animace v te hre jsou daleko nad AAA produkci ostatnich studii. Uz pri prvnim shlednuti traileru je to jasne videt.
    • Já tam vidím spoustu zajímavých charakterů, ať už jde o sympatickou mladou ženskou, déminicky působícího záporáka s vyholenou hlavou, zajímavě vypadajícího postaršího rytíře, který tam zatlouká kříž a nebo toho šedivého harcovníka, který velí katapultu... Je to tam jeden charakter vedle druhého... A jestli to na tebe působí jako postavičky z Mafie 2, tak je to spíš kompliment, protože Mafia 2 měla geniálně napsané postavy *3*
    • Působí to jako postavičky z Mass Effectu 2 a že by zrovna defaultní Ovčák neměl charisma se říct nedá
  • Vypadá to dobře,mouchy s animací obličejů vychytají.Jen mě prostě sejří že " České historické RPG " je primárně v americké angličtině.Líbilo by se mi kdyby tam dali do základu prostě dobovej jazyk a titulky(aj,cz atd.) A pak možnost volby audia v nastavení(klidně Aj,D,Fr atd)Není to fantasy,mě to tam prostě nesedí
    • definuj dobovej jazyk :D
      • Rozhodně ne angličtina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit