Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vzhledem k tomu že Vávra kritizuje všechny a všechno, nikdo krom něj neumí dělat hry s otevřeným světem, nikdo krom něj neumí dělat sidequesty megazajímavě a nikdo neumí tak boží NPC jako to dokáže on tak čekám naprosto šíleně geniální hru bez chyb. Pokud tam bude nějaký bug nebo nedejbože nějaká gumová NPC postava která nebude mít denní režim variabilní na alespoň deset náhodně vygenerovaných událostí, či jinými slovy hra nedostane punc veledíla tak se pro stane Vávra největším dacanem herního průmyslu. Ostatně za tu svojí arogantní hubu bez špetky pokory bych si možná zasloužil spadnout na hubu. Můj názor, tak se to z toho hlavně nepo...
    • "bych si možná zasloužil spadnout na hubu"
      No, to by sis zasloužil *1* *1* .
    • To si o nem mysli vic lidi, vcetne dlouholetych vyvojaru ;-) Jen se to nahlas nerika...
    • jamar28
      Můžu se zeptat, kde o sobě tohle Vávra tvrdil? Vypadáš dost sebejistě, takže předpokládám, že to určitě máš něčím podložené. Díky.
    • Skyrim fanboy butthurt much?
      • Vavra je butthurt, protoze potreboval ve Skyrimu zachod.
        • Byl i v Mafii, tak asi pokračuje v tradici.
  • haha, dobrý je v tom traileru ten Vávra (2:11), jak tam stojí mezi válečníky, pupkáč ve zbroji, už je sudlice do ruky mu chybí. *1*
  • Vávra již řeší na fb Slováky. To je cvok. To že hru odkládají roky pak řadu věcí vyhodí...to mu nevadí. Kde jsou děti,cragting?
    • Ako rieši Vávra na FB Slovákov? Bol som sa tam pozrieť (stránka Kingdome come deliverance) a nič takého som tam nevidel.
      • Fordzy
        Musis mrknout na jeho osobni facebook. ;)
  • Kingdom Come Deliverance - Баллада о борьбе https://www.youtube.com/watch?v=5IWHPTLZ6Jc
  • jindra.veliky
    tak u grafiky doslo asi k peknymu downgradeu, protoze prvni screeny jsou mnohem hezci + nechapu jak to muze mit tak hnusnou mimiku v obliceji - Crysis 2 na starsi verzi Cryenginu ji melo perfektni

    ale moje penize uz maj tak se uvidi
    • Asharak
      Hlavní problém by mohly být ty plastovější modely (a snad i trochu nabobtnalejší) a často stejné odstíny kůže. No říkali že mimika až po voiceoverech tak to nejspíš doladí. Taky bych nechtěl aby tam zůstaly ty lehce zasekané přechody v mimice jako v dřívějších videích.

      Ale ten obchodník na začátku ve žlutém ten měl top mimiku zatím. I když hodně dělá ten knír *1*
  • Jenom mě štve že nebude Český dabing škoda.
  • Porad mi to pripada, ze nemaji odladenou mimiku pri mluveni a proto trailer pusobi, tak zvlastne. Spousta mluveni a minimum detailnich zaberu, ktere by clovek u "filmecku" cekal
  • Lukass
    Na hru se moc tesim, ale nejde me do hlavy co tam dela ostrihanej Vesemir :-)
  • Ze by dalsi hra z Evropy, co nakope zbytek sveta? ;)
    • Asharak
      V délce vydání *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit