Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uff! Uz sem se bal, ze tu bude hate na kvalitu traileru nebo datum vydani. Mistni odbornici ale nastesti Warhorse zase podporili. Diky! *14*
  • Náhodou. Jsem žena 33 let. Naposled jsem hrála asi simcity 2000? Nevím, už je to fakt dávno. Ale tohle si chci koupit a zkusit zahrát.
  • Backnul jsem to hned, jak spustili kampaň, doufal jsem, že budu backer 0001, ale než jsem vyplnil formulář, už se tam nacpali jiní. Jasně, kolem hry je spousta nejasností a kontroverzí, ale pořád se hodně těším a doufám, že se hra povede.

    A i kdyby se nepovedla, tak to každopádně pro mě bude důležitý kus herní historie. Buďto budeme nadšeně hrát nebo budeme sepisovat 200 důvodů (hlavně netroškařit), proč je to špatná hra. Zábava to bude tak jako tak.

    *3*
    • test
    • To je takový sluníčkový přístup, ale problém je, že Vávra sehnal tým šikovných lidí, ale zkurví jim veškerou práci, protože trpí velikášstvím a usmyslel si, že ve hře musí být naprosté hovadiny, které brzdí hratelnost. Na Paskvildom se tedy bude nahlížet jako na promarněnou příležitost, což je škoda. Potenciál měla mnohem výš. Věřím tomu, že kdyby z warhorse Vávru vykopali, tak zbytek týmu udělá parádní hru.
    • "To je jendo ze to bude shit, stejne to budu hrat a budu se u toho bavit i kdyz nebudu! Sem to backnul tak musim!!!"

      Paneboze, asi mi to pro dnesek stacilo
      • jamar28
        To je evidentní, že už máš dneska dost, když ani nepochopíš jednoduchý text...
  • MARTASLJ19
    Toto ak bude úspešné tak si vydavatelia, ktorí hru odmietli podporiť a zobrať pod svoje krídla si budú búchať hlavu o stenu. Tento titul prežil vďaka obrovskej podpore hráčov.
    • ucho
      tezko rict. kdyby to mel pod palcem nejaky vydavatel, je klidne mozne, ze by nesvolil k dalsim odkladum a hra uz by v nejakem stavu musela jit davno ven. takze tezko rict, jak by to dopadlo, kdyby po tom nekdo skocil. pro hru to tehdy zda se dopadlo nejlepe, jak jen mohlo.

      je pravdepodobne, ze hra nebude pro kazdeho. pokud vsak budou nektere herni prvky fungovat tak, jak Vavra zamyslel, je zde velka sance na to, aby se hra zapsala do herni historie a byla prodejne uspesna.
  • Trailer super, ve střihu zabodávání meče a zatloukání kříže jsem si řekl "ty vole, fakt dobrý". Jediné, co by se dalo vytknout, je animace obličejů, to je fakt špatný. A ještě jsem si všiml ve scéně venku, kdy jedou dva na koni a baví se, že je blbě udělaná akustika prostoru. Dabing zní, jako kdyby se bavili v malé místnosti a ne někde venku na polní cestě.

    Btw datum vydání mě netrápí, hlavně ať je to pořadný. Klidně počkám.
  • Me se libi jak porad nekdo breci ze ho nekdo podvedl jako backera nejake hry. Lidi jsou holt nepoucitelni a pripomina to gratulujeme vyhral jste iphone.
  • Vedel jsem od samého zacatku, ze hra v oznamene podobe nemůže nikdy vyjit, cely koncept si v mnoha dilcich funkcich a vlastnostech vzajemne protireci. Nejhorsi na tom je, ze tohle Vavra mohl a mel vedet hned na zacatku, jenze hru konceptualne naprosto zmrsil a vrsil další a další nerealisticke napady, pricemz diky sve vyrecnosti a exhibicionismu neprilis inteligentni fanoušky nalakal na libive, sebevedome silacke reci, ale každý, kdo nemá místo mozku naboj do airsoftky vedel, ze je to nerealny cil. Namisto toho se Vavra do svých kritiku neustale trefoval a zesmesnoval je, misto toho, aby si jejich mnohdy dobre rady vzal k srdci a cely koncept Paskvildomu upravil hned na zacatku. Hra se bude odkládat ještě několikrát, az nakonec vyjde zcela osekana a odlisna od slibene podoby a rozsahu. Pritom potencial hra mela, ale bohužel neschopny designer vse znicil.
    • jamar28
      A zatímco ty píšeš, jak je to nerealistické a nepovede se jim to a jak jsi to věděl už od začátku, Vávra s týmem na tom makají a pomalu to dokončují... *15*
    • hej to je prdel, prispevek je up 30s a uz ma minus, to nekdo cte sakra rychle :D
  • Boze games, nechcete uz zrusit ten stupidni minusovej system? Vypovida to leda o hovne a i naprosto koser nazory jsou tu uminusovany zdejsimi individii. Pripomina mi to novinky a pokdyz kdyz to tady ctu tak mam chut se osprchovat.....

    No k veci, trailer vypada opravdu prumerne a to zaviram oci pac tehle hre opravdu fandim, no co Vavra si nakalel do bot sam se 100+ vecma co nesnasi na skyrimu. Tak ted bude sklizet do zasel.
    • Ja skyrim taky nesnasim, im posledni dobry TES byl morrowind. Nicmene imo jestil v KC nebudou zachody tak vavra pude na hranici
    • jamar28
      Co furt s tím Vávrovým článkem všichni máte? Skyrim patří k mým oblíbeným hrám, dohrál jsem ho několikrát a strávil tam určitě stovky hodin, ale u toho článku jsem se mohl potrhat smíchy a ve většině bodů měl prostě Vávra pravdu. *4*
    • Paulcz
      Ten článek by šel recyklovat u každý hry od Bethesdy :) Za ty roky se nic nezměnilo, možná k horšímu.
    • U těch 100+ jsem se fakt nasmál. Věřím, že si někdo dá tu práci a udělá něco podobného na KC a i v to doufám a že se třeba zase zasměji. Ale věřím, že nedá ani 50 důvodů, protože hře věřím a určitě si ji náramně užiji.
  • Klídek, 12.2.2018 se to odloží o rok. Co se vleče, neuteče.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit