Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože vím, že Vávra to zde čte a má rád kritiku, tak rovnou říkám:
    Je to hnusné, blbé animace, hlavní hrdina xicht jako prase. Dabing děla asi amatér z ulice...
    • Paulcz
      Ale to víš, že jo Bobe :) Co přišli ti ty dopisy a udání, kterýma ti tu vyhrožovali? :)
    • Hmm, to se asi oba díváme na jinou hru: *7*
  • jenda84
    každej, kdo tady řešíte, že WH ojeb*lo backery nebo podobný nesmysly se podívejte ne Fuku - ten vybral 1/3 míče a před 3 rokama slíbil jeden podělanej film a pořád nic navíc na to kašle jak na placatej kámen, což se o WH říct nedá..makaj, dělaj updaty, držim jim pěsti!
    • jedno lidem se nelibi to co tobe vid? Chapu, hruza, tak jen pokracuj a kopej kolem sebe jak retardovane batole.
      • Fuko?
  • Tvl. co je to tady za snůšku hejtů. Krásný příběhový trailer. Zase kluci zamakali. Vypadá to TOPově. Palce horem a těšíme se.
    • Vždy se najdou lidi, kteří na hru nedaj dopustit. Stejně tak se najde nějakej Véna, který si bude stěžovat i na třísku v kadibudce. Doufám, že hra bude super, ale nebudu ji odsuzovat, když je tu ještě 8 měsíců a může se ledacos změnit. *4*
      • Asi tak. Já doufám, že se k tomu pádně vyjádří i Jacek1947, který má "vždy" pravdu a trefné komentáře. Jinak souhlasím s tím, že grafika nic moc - ale čistě můj názor, lidi, kterým se to líbí, ať si to náležitě užijou :-) (teda jak to vyjde)
        • Grafika nic moc? ...si ujel ne?
  • Trailer reprezentuje mozna tak uroven cut scen, nikoliv uroven gameplaye. Radsi si podrzim ocekavani nizko. Posunuti jsem ocekaval, nezaskocilo mne to a rekl bych ze ani tento termin nebude konecny, nicmene snad alespon rok se dodrzet podari. Stejne by to se soucasnym mainstream zelezem asi neslo hrat s rozumnym fps v rozumne kvalite. *7*
  • Tak nám Warhorse už po čtvrté posunuli datum vydání (2015, 2016, 2017, 2018). A ještě to udělali tak, že týden předem navnadili lidi na "velké oznámení".... nakonec se z toho vyklubal jen další odklad.

    WH se navíc tváří, jako kdyby to bylo velké odhalení na které všichni zbožně čekají. Opět žádné vysvětlení, omluva nebo nějaké sebereflexe.

    PR a jednání studia s backery je naprosto uhozené a arogantní. Tvůrci neplní desítky vlastních slibů, kašlou na původní podporovatele hry a přitom jsou namyšlení až běda.
    • Fordzy
      Tobe nestaci ze na KC foru te vsichni nesnasi a tak musis lezt jeste sem a dal se ztrapnovat. Ty si ten nejotravnejsi hejtr co jsem v zivote videl...
    • Spades
      Prosím o zdroj, kde Warhorse sliboval release 2015/2016, 17 možná někdy ze začátku.
      Nechápu co tu všichni hulíte, ale hry se dělají 3-5 let, tohle není FIFA, nebo CoD.
      I to blbé CoD se dělá 3 roky, jen to dělají 3 různé společnosti.
      • na kickstarteru psali, ze ocekavane vydani prvniho aktu bude prosinec 2015
      • Fraizer_cz
        hned první odkaz v googlu ty noobe

        http://www.pcgamer.com/kingdom-come-deliverance-announced-realistic-medieval-rpg-coming-in-2015/
        • Spades
          1. akt != finální hra... noobe
          • Fraizer_cz
            akty to nemá
            • Ale přemýšlelo se nad tím.
            • bukrr
              Ale původně se s nima počítalo
      • Jde o to, že WH nejednají s backery narovinu. Opravdu se mi nechce věřit, že WH v roce 2014 mysleli, že to vyjde v Q4 2015 jak slibovali. Podlé mého to byl kalkul jak vybrat více peněz na kampani. Kdyby na Kickstarteru bylo datum 2017 nebo 2018 vybrali by méně peněz.

        WH prostě s fanouškům soustavně neříkají pravdu. Opravdu si mysleli, že to vydají v roce 2015, 2016, 2017 jak tvrdili? Nemyslím, oni přece vidí jak jde vývoj rychle a stejně tato data oznamovali.

        Stejné to bylo s betaverzí, která opět byla něco jiného než bylo slíbeno. Poté následovalo rušení slíbených a zaplacených funkcí atd... Mezi tím opět řeči jak jsou skvělí a přiblblá videa.

        Ne, WH nejednají s fanoušky poctivě a nikdy se neomlouvají za své chyby. Jestli bude ještě někdy Dan Vávra nebo Warhorse žebrat o peníze tak se tomu obloukem vyhnu.

        Navíc si myslím, že další hru studio nevydá. Vývoj stál takové prachy, že se jim to nemůže vrátit. Tohle není žádná mainstreamová hra, které se prodají milióny. - Kdo to chtěl tak už hru zaplatil, nových zákazníků nebude takový počet, aby se hra dostala z mínusu.
        • to je ale problem backeru, kteri jim to tenkrat verili, ten backing neni nic zavaznyho. jak to bude bylo jasny uz kdyz vybirali ty prachy. ja jsem tenkrat ani nezvazoval, ze bych to podporil a jak je videt, udelal jsem dobre. prachy ode mne uvidi az po vydani, jestli to bude dobry.

          kdyby lidi necpali penize do preorderu a nejistych projektu jen na zaklade hypu, byl by ten nas herni trh sice o neco chudsi, ale o to zas kvalitnejsi a bez odpadnich titulu.
      • http://kingdomcome.cz/datum-vydani/

        První Act měl původně vyjít koncem roku 2015, druhý a třetí Act vždy o 9 měsíců později.
        • Spades
          Jelikož se jedná o všechny 3 akty najednou, pak je reálné původní datum vydání někdy v roce 2017, pak ten odklad není zas tak velký.
          • tak to hodne spekulujes, ani oni sami si nikde nedovoli tvrdit, ze to jsou ty tri acty dohromady
          • nejedná se o 3 akty najednou. Další dva akty byly postupem času zrušeny. Takže teď budeme mít jen akt I s uzavřeným koncem...
            • Paulcz
              Asi tak, akorát říkají, že mapa je větší než se v prvním aktu počítatlo.
  • Souboje jsou tragicke a animace jsou jedna obrovsak komedie, vizual vypada dobre, tedy az na postavy.Na spicku v zanru nema Vavra ani omylem.
    • spicka zrovna tohoto zanru bude spis asi CDprojekt kamarade, RDR tezko pocitat a GTA je neco uplne jineho
    • Paulcz
      Soudíš podle bety nebo podle čeho? V tomhle traileru to vypadá ok, otázka jestli to platí jen pro cutscény. Špička žánru je Rockstar, který používá Euphoria engine a pak dlouho.. dlouho nic..

      A co se týče vizuálu celkově, mohou se firmy jako Ubi nebo Bethesda jít zahrabat :)
      • Nechci znít jako fanboy R*, ale souhlasím, že v gameplay animacích díky Euphorii opravdu utekli celé herní konkurenci (už v roce vydání GTA IV).
  • Jsem rád za to odložení, fakt lepší, než aby to vydali jako polotovar *4* Mimika v traileru moc nepřesvědčila btw, ale snažím se věřit ve skvělý gameplay *1*
  • Fraizer_cz
    doufam, že něco udělaj s těma zvukama při zásahu zbraní, zatím to zní moc realisticky :D já chci pocit, že do něčeho fakt kucham

    stejně to Vávra odložil, protože se těší na Mount and blade a nebude mít čas vyvíjet hru :D
    • Kdo ví kdy vyjde mount and blade :(
  • Já jen doufám, že něco udělají s těmi souboji. Měla to být hlavní deviza hry, chvástali se kolem toho všichni... A když jsem koukal na různá videa, jak to lidé hrají, je to k smíchu. Nepřítel v souboji dostane šípem do hlavy, průstřel skrz, trčí mu to tam, podivně se skácí, dvě vteřiny nic a pak se zvedne jakoby nic. Stejně tak obrana AI, nechají do sebe střílet z luku a jediné, co zvládnou, zvednou meč do obranné polohy a pak jen úkroky do stran a nechají se ustřílet.
    • já doufám že to změní. hrál jsem tu alfu co vyšla snad před..už jsou to dva roky ne ? *15* no a jak je tam ta bitva o to hradisko v lese, tak se mi to bugnulo a ten quest nešel udělat, tak jsem šel do bitvy sám, že je jako všechny zabiju. no..a přesně jak říkáš, s lukem jsem ustřílel as 30 chlapů tak, že jsem couval pořád dál do lesa a oni za mnou jak slepice nechali se střílet do hlavy a měli meče nad hlavou, já udělal krok dozadu, oni krok dopředu, ale nikdy nezaútočili. tadá, hotovo 1v30 s lukem bez brnění ve hře co má být snad nejlepším melee simulátorem co kdo udělal. no tehdy jsem věřil že to půjde jen v alfě.
      • uz jen to, ze se jednalo o dva roky starou alfa verzi snad mluvi samo o sobe. Snad is hoshi nemyslite, ze od te doby sedej ve warhorse na zadku a uzivaj si lovace od backeru
  • Trailer povedený. Animace mluvení stále nic moc.
    To tedy bude akt 1 nebo jak to bude?

    navíc za 8 měsíců bude her...to se na to zapomene.
    • akty byly zruseny, misto nich bude jedna cela hra. Jeden z duvodu pro odklady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit