Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POČKAT! Všechny hlavní postavy ve hře mají reálný základ (vzhledu) v dabérovi.
    Dan Vávra ve hře je: https://ibb.co/dQ69DF, takže bude dabovat svoji postavu?! *1*
    • Zřejmě ano :) Prý nepůjde zabít. VIP postava.
      • ..nebo to bude Brian Blessed.
  • Moc se mi trailer líbí! Trochu se pozastavuju nad lehkou stížností nevýrazných hlavních postav a prkenou animací. Co chcete ?! Aby byli od hlavy až k patě potetovaní s metrovýma rohama na hlavě a hráli ochotnické divadlo? :) Trailer je složen asi z hlavních příběhových filmečků, čili výkladní skříň hry a za mě spokojenost, lehkou skepsí jsem trpěl po alfě a betě, ale byla to jen a pouze alfa a beta. Teď už jenom si přát poutavý příběh a zábavu v soubojích. A vůbec celkovou sladěnost hry. Každopádně jsem rád, že snad nebudeme muset sbírat různé součástky, vykrádat truhličky, objevovat s pompou a slávou protější pole atd.. Nový Tomb Raider by mohl mluvit a vlastně většina her v (polo)-otevřeném světě posledních let. Na to jsem byl vždy starej.. Doufám, že budu s*at maggi v kostkách jako před léty u Zaklínače 2. Hodně štěstí Warhorse
  • co na to říci video je tupý očekávám zklamání roku
    • bukrr
      Jdeš na to dobře ty jeden. S tímhle přístupem tě může hra jen překvapit!
  • Vizualne to vypada povedene, ale gameplay me stale nepresvedcil a ten nastineny pribeh pusobi jako nejvetsi klise, jake snad mohli vymyslet.V zanru to bude prumerna hra.
    • Klišé? Mě to přijde hodně dobrý, z traileru to vypadá, že příběh bude pecka. Co čekáš od hry, která se snaží o to být reálná a na základě reálných událostí. Mě ten příběh na středověk přijde super.
    • bukrr
      Taky nechápu, proč nevyspoilerovali všechno hned v traileru. A jestli to bude bez cestování časem a bez kyborgů, tak ať nepočítají s mýma prachama.
  • na to, ze puvodne mela prvni cast vyjit v prosinci 2015, je 2 a ctvrt roku dobry zpozdeni. Cekal jsem rok 2020.
    • Asharak
      A vyjdou tedy pořád 3 části:?:
      • Nakonec má vyjít hra jako jeden celek *4*
  • Teď už jenom počkat na E3 a datum vydání Mount and Blade a doufat, že časový rozdíl mezi MaB a KC bude dostatečně velký.
    • Paulcz
      A nevadí, že MB je úplně jiná hra? :)

      Možná tak RDR2, ale to na PC z kraje roku nevyjde.
      • Jiná hra to je, ale obojí je středověk, vlastní postava, dobývání apod. Prezentují se celkem podobně podle mě, ale Kingdom Come je mnohem víc zaměřený na příběh, takže si nenechám ujít ani jednu z těchto dvou skvěle vypadajících her.
  • Backol som to pred vyše rokom (ak nie viac) a držím palce.
    • Já schválně koukal kdy já ... 22.1.2014 *3*
  • Vypadá to geniálně. A konec konců, dokonalost nelze uspěchat. :)
    • Krescz
      kde přesně je ta genialita?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit