Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Princ.Jablon
    Sorry ale nevim co si psal k PC master race při bloodborne, nedřepim tu jako permanentně jako ty, (i když tě to samozřejmě vůbec nebaví a máš svůj život) abych měl čas si část každej článek a diskusi pod nim ,)...každopádně to bude zase nějaká píčovina teb hodná...
  • Hnisavec
    už to je tu, čo som písal k PC master race pri Bloodborne *3* *15* *15*
  • na jeho vyvoj bohuzel budget nebyl potreba, vznikl v dusledku pochybeni
  • Princ.Jablon
    Ty si taky takovej budget, v lidském podání
  • jeanczarny
    Leda jako lokální coop ve dvou...každej by dostal násadu od smetáku a před kinectem by se tloukli. Odpadl by problém se simulací dopadu, nepřesnými hitboxy a mělo by to reálné ubývání staminy. Problém by byl v tom, že by to bylo dost P2W protože časem by se jeden zmohl na plátovku a pořádné železo zatímco druhý by si mohl dovolit jen topenářskou trubku s izolací..
  • *1* *1* *1*
  • No pokud mas na mysli pojmem "horske domky" to same co ja, tak to byla ma nejoblibenejsi lokace. Na tu dobu jsem slintal z grafiky, je pravda, ze kdyz si to pustim dnes, tak ve srovnani s nynejsimi hrami se to necape, ale hralo se to nadherne...
  • Jack1947
    Jo, těžko leda že by se mlátilo do nějakého vepře na zabijačku ale ten by se moc asi nebránil no. *15* *12*
  • jeanczarny
    Když si chce člověk zkusit, jaké to je mávat mečem, tak lepší než výše jmenované hry je se sebrat a zajet si na larp..U střelných zbraní je jednodušší simulovat recoil, balistiku střelby apod, ale chování chladných zbraní jde jen těžko.
  • Jack1947
    Nedokázal jsem se přenést přes úroven v kobkách plné pavouků... už jen ten poxcit mne doháněl k šílenství jinak souhlas. Tady troll nejsi. *3*
  • Jack1947
    Mizério, tam je taková realita až mně z toho bolí hlava... jenže já jsem d-bil takže už nevím co bych na svou obranu vymyslel. *3*

    Mimochodem tě zas rád vidím, doufájm že se máš dobře a nemrznou ti obvody z té zimy. Stav se častějc. Pokud ti tedy dd*bilita místního deb*la za tu námahu stojí když ne já se zlobit nebudu.
  • Fakt se běž léčit. Ty ten flame chceš rozpoutat i v diskusi k neutrálnímu tématu.
  • Rejsek
    Hodne nedocenena gamesa. Velka sranda bylo mrazeni lavky u horskych domku, na ktere nabihajici orci hazeli drzky do propasti:-)
  • Co to zase plácáš..
  • V clanku zminena hra Dark Messiah of Might and Magic byla perfektni a ve sve dobe me strasne bavila hlavne diky soubojum, ktere byly perfektni a take diky krasnemu prostredi, kde se odehravala. Moc se tesim na Kingdom Come hlavne kvuli bitkam, ktere chteji udelat co nejvice realisticke to jde (a zaroven hratelne). Po necem podobnem jsem davno volal a zatim vsude jen vylezaly nejake variace na klasicke mlaticky, tak jsem moc zvedavy jak to klukum dopadne.
  • Ano, dovedl vás do země zaslíbené, plné omalovánek a p2w titulů muhehehe
  • Tak určitě *3* třeba 50k,
  • LOL, ty jsi DS videl jen z rychliku, ze? Jinak bys nemohl prehlednout, ze DS zasahove zony ma :-).
  • Hrál jsem DS 1 i 2 (ačkoli jen na PC). Není to špatná hra, ale bojový systém je tam prostě strašně přeceněný. Proti tomu je Mount and Blade mnohem dále.
  • O čem to ten demntík Samuele slintá. Když jdeš v DS proti více nepřátelům naráz, tak jsi dozajista 100% mrtvý *1* Takže to zkus znova a lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší