Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pff, čo súbojový systém, ale Leanna a Xana. *2*
  • Edit. Hrál jsem na youtube samozřejmě, konzolovky mně nesmí na disk
  • Kopa textu o nepodstatných veciach... dôležité je, aby bola hra zábavná, a nie realistická či historicky verná.

    Mne sa vždy najviac pozdával systém dark messiah pre akčnejšiu hru a mount and blade pre viac taktickú hru.

    Také chivalry bola neskutočná blbosť, veď tam stačilo naboostovať dpi myšky a aj najväčšia halapartňa mohla sekať ako kombajn (pre lepšiu predstavu - ako barbar z diabla s whirlwindom) a aj najpidi dýka takýto útok dokázala zablokovať. *7*
  • Ne, hral jsem DS 1 a DS2 a vzhledem k tomu jaky je mezi nimi rozdil a z videi docela dobre urcit, ze vyvoj v soubojovem systemu nebyl zadny nebo spis k horsimu. Me zarazi, ze kdyz ty chyby tam nasekali uz v Demon Souls, ze to Vam konzolistum vubec nevadi, ze je prenesli komplet do DS.
  • Sam pls už to zabal, je mi stydno i za tebe.
  • Nic, oboji stoji za prd. Pritom souboje proti vice protivnikum by mohly byt v DS mnohem zabavnejsi, kdyby existoval neco jako friendly fire, takze by se dalo vyuzit toho, ze je jich vice.
  • Hnisavec
    njn je to asi v 1% hry že to prejde cez stenu, ale ktorá hra nemá bugy však...inak sa regulérne už v Démonovi veľké meče s rinčaním o stenu len oškreli a nešlo trafiť...ale kto chce psa biť palicu si nájde.
  • To by tomu mohlo odpovidat - rok 2004. Problem je, ze Half life 2 je FPS a ne mlaticka, kde jsou souboje zblizka dulezite. Takze u kouzelniku je to celkem v pohode, i kdyz prochazi stenou nekterych kouzel je o drzku. U melee charakteru je to proste oser, kdyz 2 metrova sekera prolitne stenou, jako by tam nebyla. Je navic zvlastni, ze takovy nesmysl si hlavni postavy pohlidali, ale u nepratel vubec.
  • flash789
    N*ser prcku nebo dostanes pohlavek..
  • hezky trolling, hlavně s tím Skyrimem, K DS - zkus si to zahrát než se začneš ztrapňovat na webu..
  • Pethulla
    tak teď jsi popsal klasickou scénu z Chivalry MW jen s tím rozdílem, že tam ten zadní o vás ví, ale i tak vás s tím kladivem klíďo píďo přetáhne. A teď co je horší...
  • Hnisavec
    paráda, až nato že všetky Souls hry používajú vynikajúcu fyziku z Half Life 2, ale pokus dobrý
  • Hnisavec
    áno určite si ho hral PCčkár, keď to je ps3 exkluzivita
  • Ked popracujes na slovencine , tak tymto fake prispevkom mozno niekto aj uveri ;-)
  • No, to mas pravdu - prebral, vcetne vsech chyb.
  • No, tak predevsim souboje proti vice souperum v DS jsou tragicke, protoze tam neexistuje nic jako fyzika. Jeden o druhem proste nevi. Neni nad to, kdyz je jeden protivnik za druhym a ten vzadu Vas placne obrovskym kyjem, jako kdyby ten prednim vubec nebyl. Navic zbrane protivniku prochazeji standartne zdi.
  • Filthy console peasant!

    http://www.terminalinteractive.com/wp-content/uploads/2014/09/gaben-moses.jpg
  • Hnisavec
    nechápem prečo sa spomína vkuse Dark Souls, keď prvý bol Demon´s Souls, kde to bolo riešené ešte lepšie a bola to prvá hra v sérii...Dark Souls to len komplet prebral do pokračovania
  • Máš pravdu. Je to nejlepší simulátor kotoulů na trhu.
  • To jo, cas ukazal, ze Doom 3 a Diablo jsou sraaaacky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší