Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z mála hier, ktorú si určite kúpim. Ako odreagovačka na pár večerov boli hry ako Polda či Horké léto dokonalé. Jednoduché (nemyslím obtiažnosť) a pritom zábavné pri hľadaní riešenia pre celú rodinu.
  • dobra zprava. Od te doby co neni Becherovka gejm, je o srandovni cesky adventury nouze, sem rad ze se vratili ke klasicke kreslene grafice! Co se mi nezda je proc Pankrac vypada jako mladik.
    • kubi-wan
      Je to jen stylizace, myslim, že se to nějak zvlášť neřeší.
    • Jack1947
      Prequel...
  • Nechapem preco robia ninja release... nemaju asi na marketing.
    • co je to "ninja release"? to slyšim poprvé.. to je nějaký termín pro vydání hry narychlo bez předchozího oznámení a bez marketingu?
      • ASi jo...o ninjovi taky uslysis az v momente kdy te kuchá :D
  • Chtěl bych se jenom zeptat, jestli někdo netuší kam by měl tenhle novej Polda "příběhově spadat" poněvadž co si pamatuju, tak v 5 už byl Pankrác tak trochu vyžilej a tady vypadá zas jako mladej jura, popřípadě jestli je někde k tomu ofiko info. Poněvadž vzhledem k tomu, jak se to zase točí okolo USA tak bych to tipnul na období mezi 3 a 4 dílem...
  • I got wood *6* *6* *6* *6*
  • Opravdu? No jestli je to pravda, tak se nemůžu dočkat!
  • Ako maly fagan som hral trojku, ta ma neskutocne bavila. Niektore hlasky sa zaryli hlboko do pamati, Sceny s Jagrom ci minihry ako Americke oci ci vyzliekacie prsi.... parada, tesim sa na tento novy diel :)
  • oktavius66
    Je tam malá chybka: Jiř9 Krampol
    Jinak děkuji za info. Poldu mám rád *3* . Snad to bude stejně dobré jako 5-tý díl. Ten mě totiž bavil ze všeho nejvíce díky svém zpracování a hlavně super dabingu postav.
    • kubi-wan
      Pátej díl je suverénně nejhorší, vizuálně nehezky stylizovanej díl, o kterym i sami jeho tvůrci zpětně řikaj, že "tam bylo všecko špatně".
      Šestka se blíží nejvíc asi dvojce, která je zas moje srdcovka (jedna z prvních her, co jsem si koupil za těžce nastřádaný kapesný).
  • Chcelo by to celu seriu dostat na Steam, to by bola paráda *5*
    • Jazz
      Nevím, jestli to myslíš vážně nebo ne, každopádně já už jsem po přečtení nadpisu psal na ZIMA Software a dostalo se mi této odpovědi...

      "Dobry den,
      prozatim o teto variante neuvazujeme. Mozna pozdeji."
  • Tilwaen
    Kdysi jsem hrála jedničku a svého času mi to přišlo vtipné, ale upřímně řečeno, neumím si představit, že bych si to zahrála i dnes. Je to pro mě takový herní ekvivalent Kameňáku - kdysi na ZŠ se z toho člověk posadil na prdel, dnes už mu zkrátka ten infantilní humor tak zábavný nepřijde.
    • Pamatuješ si, jak jsi zmiňovala, že neznáš nikoho, kdo čte Blesk, kouká na Babovřesky a vaří podle Hrušky? No, mám takový pocit, že právě zde jsi takové jedince měla tu čest potkat.
      • Tilwaen
        Jsem jen zaražena jejich množstvím *1*
    • Prostě trapný český humor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit