Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá zpráva hra mého dětství se vrací, adventur není nikdy dost. Už sem pomalu přestával doufat že někdy šestý díl vyjde a ejhle :D Hned v den vydání proto mastím tohle si nemůžu nechat ujít :D
  • Já se akorát trochu obávám, že hráči českých adventur už odrostli, dlouho se tu žádná vyloženě česká adventura neudělala, tak se trochu bojim že tu neni trh. Kdyby to udělali alá Machinarium, tedy pro zahraničí + CZ/SK trh, byla by to jiná. A když koukám na jména těch dabérů, levná produkce to asi nebyla, grafika taky vypadá na úrovni.. tak se jen bojim že se to nezaplatí.. ale bylo by super, víc než super, kdyby se comeback podařil a třeba by se zase rozjela vlna českých adventur..
    • PLuto.petr
      Tohle ale nemůžou udělat jako Machinarium. Tohle bude Polda 6. Kdyby to nemělo stylizovanou cartoonovskou grafiku, ujetý humor a ujeté (ne)logické úkoly, tak by to prostě nebyl Polda.
  • Určitě kupuju, ta grafika je vážně nádherná. Úplně jak starý Monkey Island od LucasArts
    • Zdánlivě ano, ale když se podíváš na detail, tak to má do Lucasovských adventur zatraceně daleko. Spíš mě napadá slovo kýč.
      • MikeiXX
        Nemůžu si pomoci, ale ten kýč mi u Poldy vždycky přišel naschvál. A fungovalo to, minimálně u prvních dvou dílů.
  • Některé věci by měly zůstat nadobro pohřbeny, pod řádným nánosem hlíny.
    • Zrovna od tebe bych čekal jiné tvrzení Ježíši :D
      • Já čekal, že si tak trochu naběhnu, ale opravdu mě zaráží ty pozitivní ohlasy. Kdybych srovnával sérii Polda s filmovou sérii Babovřesky, tak bych se místy snad i obával, že budu Babovřeskám křivdit.
        • Ježíši Kriste! Taková urážka humoru! Babovřeskám se snad ani nedá dostatečně ukřivdit.. Babovřesky jsou samy o sobě zhmotněná křivda!
          • V takovém případě je Polda křivda na druhou.
        • :D Někteří máme holt ďábelské chutě :D
  • JO! Sakra konečně!!!!
  • Poradna pc exkluzivita *1* , lepsi nez nejake akcni adventury z pohledu treti osoby
  • Herdek, od kdy je Růžový Panter detektiv? To byl snad inspektrou Clouseau?
    • sleepless
      To se musíš obrátit na tvůrce, zjevně berou Clouseaua jako sidekicka a Pantera jako detektiva...
      • Sice nerozumím tomu, jak může být drahokam detektivem, ale zřejmě jde o Polda humor, takže se v tom nebudu vrtat.
        • Zřejmě myslí postavičku, kterou u filmů znáš z úvodních sekvencí ;) https://www.youtube.com/watch?v=HhHwnrlZRus *8*
  • Polda 2 https://www.youtube.com/watch?v=hhQbaCVYqaE

    Jakej vyžírka, vy prognostiku,... *15*
  • Mam kolekciu na dvd 1-5, ale toto si rad kupim za plnu cenu. Pred rokom som hral znova vsetky diely a celkom ma to bavilo.
  • wizaard
    Návrat k 2D je rozhodně plus, ty díly ve 3D nevypadaly ani na pohled dobře (o příběhu ani nemluvě). Ani jeden díl podle mě zatím netrumfl jedničku s kotletkami na hrášku, ale třeba se šestka aspoň přiblíží, to by stačilo. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit