Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :O Moje dětství! (i když pravda, pro děti to určené nebylo). To je tak boží zpráva! Doufám, že se nový díl povede. Toto je srdcová záležitost
  • Nad verzi pro android bych i uvazoval :)
    • Bude, dočkáš se... *3*
  • maros.goc
    bože moj ..nebolo by lepšie radšej nechať hniť Pankráca na smetisku herných dejín? :) :D ale nie nie vážne, táto séria je kult a nádherne odrážala českú hernú scénu v dobe kedy vznikla :) ...teším sa :)
  • Kozy
    Hm, tak už podle úvodního obrázku vim že se tomuhle vyhnu.
  • Jack1947
    Nějak rychlé ne? nic se o ničem takovém až doted nevědělo a bum ono to zachvíly je tady.

    Nemůžu moc toho k poldovy napsat protože jsem nehrál ale věřím že to je humorné. Abych jen nenapsal zbytečnost hrál jsem to 3D horké léto - 3a půl tuším. ( ech no to mne zas tak moc nebavilo).

    Kéž by se o některých hrál psalo až při vydání ale na to je každý krátký chápu a beru na vědomí.
    • PLuto.petr
      No, ono se na tom už nějaký čas dělalo, ale tvůrci se rozhodli nedělat tomu dopředu velký hype. O to víc jsem rád, že se to podařilo dotáhnout do zdárného konce.

      Se Žhavým létem 3 a půl bych to vůbec nesrovnával, to byl díl nemající se Horkými léty pranic společného a prakticky to ani nebyla adventura, ale spíš soubor akčních meziher.
      • Jack1947
        Já vim. Nesrovnávám... jen že to mělo trochu podobné postavy a tak.
  • polda ? niiiiice to se povedlo :)
  • Bezva! Ještě teď vzpomínám na Horký léto, Ve stínu havrana a nebo zmiňovaného Poldu (dvojku), takže tuhle klasiku koupím, ať už v recenzích dopadne jakkoliv. A třeba si to zahraje i přítelkyně :-))... Tohle je rozhodně překvapení roku! :-)
    • kubi-wan
      Je to klasickej Polda, jak ho máme rádi. Věř mi *3*
  • Thorar
    Polda 1 i 2 byly parádní hry, ale ty ostatní díly mi už přišly hodně špatný. Tak snad se jim to povede a nebude to propadák *1*
  • Mato1987
    Sranda, som nevedel, že vyšlo toľko dielov, ja si pamätám len ten prvý, viem že pokračovanie bolo veľmi slabučké a trojka bola v 3D a vyzerala otrasne a ostatně diely si vôbec nepamätám :)
    AK bude 6ka rovnako srandovná a zábavná ako originál tak sem s ním :)
    • shefield2
      Trojka byla ještě ve 2D. To až 4 přišla s trojrozměrným zpracováním a pětka v nasazeném trendu pokračovala. *3*
      • Mato1987
        a jasné, ako hovorím pamätám si len prvý diel, ktorý ma náramne bavil, dvojku som nikdy neprešiel ale hral som ju a ostatné diely si skoro vôbec nevybavujem :)
  • čo toto má byť za grafiku
    • podle tvého názoru jsi asi ročník po roce 2000. Tuhle hru vynech, nevyjadřuj se k ní a ani nepátrej po původních dílech. Stejně bys to nepochopil. Pro nás, co jsme hráli poldu na "nadupanejch" 486 je to příjemná vzpomínka.
      • poznám prvé díly polda, ale tento diel vyzerá ako adventura pre male smrady
        • Tvoje bába vyzerala ako adventura pre male smrady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit