Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otrasne
  • "jisté informace o vývoji Polda 6 jsme v průběhu roku měli"

    Ale poustite je ven az ted, kdyz JRC zaveli. Fakt novinari jak noha...
    • Thorar
      Jestli je někdo požádal aby si to nechali pro sebe tak to přece nenapíšou. Příště by jim pak už nikdo nic neřekl.
      • No a co vole, ze jim to priste nikdo nerekne, ty by si se to dozvedel stejne zas az by se to hodilo pr oddeleni. Novinar si ma informace zjistovat sam a ne jen prepisovat marketingova zdeleni.
        • PLuto.petr
          Je vidět, že vůbec nemáš ponětí, jak novinařina (nejen ta herní) funguje...
    • PLuto.petr
      Ne každá informace (obzvláště ta z interních zdrojů) je k okamžitému zveřejnění. To platí v každé oblasti, ne jen v herní branži.
  • Nevim co boli vic, jestli navrat tehle hruzy na urovni Zlate mrize nebo jak se ta blbost jmenovala nebo to nadseni tady v diskuzi. Pochopim ze Polda mohl nekomu pripadat vtipny na prvnim stupni ZS, ale ted?! *12* Ceho ja se jeste nedoziju...
    • Být tebou tak bych se tím nezabýval *4*
  • tak tohle je pro mě opravdu překvapením a musím říct že milým :-D ....poldu sem pařil jako malej a ještě když sem byl na základce a serie skončila pátým dílem tak jsem psal i pokračování :-D :-D
  • Už se těším! :)
  • SalemCZ
    co mu udělali se zády?
    Jak to je vlastně se Zima Softem, jsem někde četl dřív že je v likvidaci
  • Phillios191
    Tak přeci jen, no vida, já stále tajně doufal v další díl. Každopádně je super, že jsou původní dabéři ještě na živu, takže ti co Poldu znají budou mít nostalgický návrat dvounásobný. Miloval jsem dvojku a čtyřka taky nebyla špatná. Trojka nic moc postavy, lokace a pětka byla takový sci fi už s podivnou grafikou stylu Borderlands. Hodně se těším, co za ty leta v Zima Software vykutili za věci a nápady a jak zajímavý příběh a postavy vymysleli. Ale musím se přiznat, že hrát Poldu bez návodu a dohrát je celkem hardocore(někdy stačilo pohrát si s logikou ale někdy ani ta nestačila). Ještě tedka si vybavuju úchyla v tílku ve spálený ulici, btw moje nejoblíbenější pasáž... no a kachnan byl taky prima :D co by mě ale zajímalo, je hudba, která byla vždycky perfektně stylová a přesně seděla k tomu jednotlivými druhu ujetosti. Doufám, že bude dělat hudby stejný autor :) když už jsme u toho oznámeného návratu, co takhle pozvat někoho ze Zimy do podcastu, pokud by to bylo reálné, tak by to bylo super, hnedka bychom věděli, kdo tady v česku zůstal u pc tvorby her a nutno dodat že u Poldy jsem proseděl dětství a kdyby tam byl metr doby strávené ve hře, tak bych asi měl rekord hned po Mafii a VTC.
    • Co Polda ale Mutarium, dodnes si na tu hru poamatuju, jedna z prvnich her co jsem mel na CD a nebyl se schopen dostat pres prvni misi bez cheatu LESNIVCELA... *1*
    • "Ale musím se přiznat, že hrát Poldu bez návodu a dohrát je celkem hardocore"
      A to právě z jednoho jediného důvodu. Situaci nešlo téměř v žádném případě řešit na základě logického úsudku. Někdo by řekl, že to je právě ta součást Poldy, která z té série dělá to čím je, ale dle mého názoru je to právě častý, ne však zanedbatelný problém adventur. Nevadí mi rébus, při kterém si musím všimnout nápisu v 10% hry, abych z něj pak musel udělat přesmyčku a vyřešit tak rébus v 50% hry, ale řešit situaci, kdy musíte otevřít konzervu, tak si zkombinujte dikobraza s projímadlem, to je prostě... hloupé.
      • PLuto.petr
        Já bych to zase jako takový zápor neviděl. Série Polda patří mezi ty "šílené" adventury, u kterých je jasné, že řešení úkolů nebude logické, ale přísně ujeté. Každý aspoň trošku znalý této série musí moc dobře vědět, že logiku tady očekávat nemůže.
        • Jasně, taky netvrdím že je to nešvar pouze Poldy (konec konců i řada Lucasovek tím "trpěla"). Mám však rád, když i taková šílená kombinace vychází z nějakých "základních principů" nebo paradigmatu té hry. Aby jsi, byť by to bylo v našem světě sebeujetější, dokázal odhadnout, jakými principy se tamní svět řídí a co by bylo v takovém případně dobré použít a co nikoliv. Jenže kolikrát mám pocit ten, že nápady autoři sypou z rukávu bez ladu a skladu a nejde o nic jiného, než o samoúčelný vtip.
  • Mám obrovskou radost... Už jsem to ani necekal. Doufám, že se jim to vyplatí a budou zase aktivní jako drive. Kupují hned po vydání. Už jsem myslel ,že fb stránka: "Chceme Poldu 6 " je úplně zbytecná :)..... Velice příjemné překvapení.
  • Já bych si dal pokračování Dreamlandu, zná to tady vůbec někdo? To byla kromě Posla Smrti jediná, trochu vážnější česká adventura, pokud jsem na něco nezapomněl..
    • MikeiXX
      Dreamland byl výbornej. Ještě teď mám doma ten pěknej 3 CD case. :)
      Ještě jsi ale mezi těmi vážnějšími zapomněl Nibiru/Posla bohů(úplně zbožňuju hlas Pavla Soukupa), Memento Mori 1/2, Alter Ego a Alternativa. Jooo a Next Life.
      • nebyl to Posel smrti? Protože tam měl Soukup One man show.
        • Pavel Soukup daboval hlavní postavu v Poslovi bohů z roku 1998. V Poslu Smrti daboval vedlejší postavu, tu hlavní namluvil Michal Dlouhý. V remaku Posla bohů jménem NiBiRu z roku 2004 namluvil hlavní postavu Jan Šťastný, Soukup se tam mihl ve vedlejší roli detektiva a v Reprobates (Next Life v USA) daboval hlavní postavu Václav Rašilov. Škoda, že už dneska ani české hry nevycházejí s českým dabingem. Koupě Poldy 6 je pro mě z tohoto pohledu povinností.
          • hustý, dík.
          • MikeiXX
            Díky za vyčerpávající odpověď.
            Jinak s tím dabingem celkem souhlasím. Speciálně adventury byly v českém znění vždycky fajn. Je moderní tvrdit, že dabing u CZ her většinou stál za starou bačkoru, ale to je strašně nespravedlivé tvrzení. Naposledy jsem si zopakoval právě všechny 3 díly Posla smrti. A ač je slyšet, že 2. a 3. díl už nedělají Future Games, ale Němci a kvalit tak prvního dílu dabing nedosahuje, tak TopCD se s možná trošku strojenějším dabingem, popasovala velmi dobře.
    • Ano, dodnes si ji pamatuji. Osobně jsem hrál pouze demo z Levelu. Čímž mi vlastně připomínáš, že bych se na to mohl dodatečně ještě jednou podívat. Mám ale pocit, že tehdejší kritika ji nepřijala nijak zvlášť dobře.
  • Tohle sem čekal míň něž španělskou inkvizici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit