Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tomto případě jako Pcčkář naprosto a nepokrytecky závidím
    • Mahcake
      Muhahahaha *1*
    • To ja taky zavidim, ale stejne za SC2 bych to tedy nevymenil *1*
    • fallout
      Před dvěma dny psal jeden konzolista že nám závidí Zaklínače 2 a nyní se karta obrací... já závidím vám L.A. Noire *3*
      • to sice ano ale zaklínač má vyjít na konzole kdežto noire ani zmínka
        • Erien
          A to jsi četl kde? Je to úplně stejně nejisté jako Noire. http://hry.denik.cz/svet-her/zaklinac--pro-konzole-neni-na-poradu-dne-tvrdi-cd-.html
    • Black_Hand
      LBP, MGS, Brutal Legend, Heavy Rain...a ted LA Noire. urcite mi jeste neco vypadlo, tak me nekamenujte :P.
      • Mahcake
        RDR ;)
        • Black_Hand
          a mozna ted i Catherine :P.
    • presne tak. toto je jeden z tych par titulov (ako napriklad Red Dead Redemption - uplne nahodou tiez Rockstar), pre ktore som realne zacal uvazovat nad kupou konzoly.
      • Ač zapřísáhlý PCčkář, tak podobné tituly jako LA Noire, Killzone, Heavy Rain atp. mě přiměly uvažovat nad koupí PS3. Uvidíme no :)
  • Preed
    Ja sice rozumiem,ze na PC sa pirati a kopec vyvojarov sa na to vyhovara,aj ked nikto nepozna predajne cisla na PC a podobne a dajmu tomu,ze rozumiem,ze pri dnesom trende niektore hry na PC proste nebudu,ale nerozumiem tomu,preco zrovna hry ktore maju 9tkove hodnotenia ako toto alebo RDR,jednak konzolovy odpad o ktorom som nikdy nepocul ma samozrejme nezaujma a aj keby to preportovali tak si to nikto nekupi ale keby preportovali na PC toto,tak by to urcite predaje malo,pretoze su to dobre hry,takze je to skor debilna politika rockstaru alebo hocikoho kto za tym stoji...
    • Proč by dělali konverzi, když mají všichni konzole ? Tohle může nepochopit jenom zabednědnej pcčkář. Jak řek sushi232: don't worry ASPOŇ TI ZBUDE VÍC PENĚZ NA CHLAST
    • Archengel
      s tímto názorem se dá souhlasit....ale asi nechtěji riskovat...že na konverzi prodělají....taky je to určitá marketingová klička, která nutí PCčkářě kupovat konzole (přesně muj případ *2* )
    • Rockstar se spálil s neoptimalizovaným GTA IV a od té doby na PC skutečné hity nepřináší *10* . Taky bych si chtěl zahrát Red Dead: Redemption a L.A. Noire , ale kvůli tomu si nepoběžím koupit další bednu pod televizi ...
  • Jinak pro ty co tu říkají že jsou pc-čkáři a že bysi chtěli zahrát to a to...tak opravdu doporučuji koupit XBOX nebo PS3(podle exluzivit co vás lákají)nebo počkat na nové konzole...
    NEMYSLÍM TO JAKO VÝSMĚCH ČI NADÁVANÍ ale byl jsem taky pc-čkář ale pak vyšlo skate(1,2,3),Forza(2,3),GTA IV a nedalo mi to a konzoli pořídil(XBOX) a nelituji protože když nějaká hra nevyjde na pc seženu si ji na konzole :)

    a i když vás teď láká jeden či dva tituly bude to růst :) takže to prosím neberte jako nějakou ''flamewar'' ale jako fakt :/
    • Stixxy
      Jo jo, je to tak, já jsem PCčkář, ale třeba takový Killzone bych si strašně rád zahrál, proto, až vyjdou nové konzole, určitě du do PS4 : *1* Kdyby se na PC nepirátilo, byla by to pro vívojáře určitě důležitá platforma, ale vysvětlovat to dětem je nemožné.
    • keny11
      Někteří jsou tak blbý že si konzoli nekoupí už z principu protože je to pro ně něco ponižujícího a potom by si nemohli říkat jaký jsou skvělý PCčkáři co hrají jen kvalitní hry. Nejlepší je jak u některých her se jich sejde hned několik a nadávají všude kolem sebe když má nějaká hra přejít z PC i na konzoli. Ale jakmile se jim něco na konzoli líbí jako třeba tohle tak zase fňukají že to chtějí taky.
      • Ja si myslim, ze je to hlavne proto, ze tady moc lidi neumi anglicky a bez sve cestinky by byli v koncich. A je tu jeden zlodej za druhym.
      • Archengel
        keny: ámen...
    • On to každý ve světě pochopil, proto máš milionové prodeje první dny u žádanějších her. Peníze jsou na konzolích a vydavatelské plány to potvrzují. Otázky po tom, kdy vyjde RDR, jsou zbytečné, protože prostě nevyjde. Není k tomu důvod.
  • Ja chci PC verzi *8*
  • Jak je možné, že pirátská verze LA Noire, byla na torrentech dřív než v obchodech a to pro Xbox360 i PS3? Na konzolích se přece nepirátí :D :D :D :D :D
    • To by ses divil *1*
    • Že sa nepiráti alebo že sa piráti menej nikto netvrdí , rozdiel je ale v tom že sa tam toho niekolkonásobné predá ty génius *1*
      • A prodává se toho tolik na konzole, protože na PC to nevyráběj, nebo prostě udělaj pošahanou konverzi (viz. GTA IV) a pak to nikdo nechce....
      • ;) Rozdíl bude v ovcích ...
      • Tak pod toto se podepisuji *3*
      • A je ti doufám jasné, že je to proto, že drtivé většině amerických konzolistů dělá problém najít klávesu "ESC", nemluvě o tom, že nainstalovat L. A. Noire na PC by vedlo k explozy jejich složitými informacemi přehlcených mozků? *1* *1* *1*
        • Drtivé většině českých pcčkářů dělá problém tvrdý a měkký i takže klidek *1*
        • Pekna blbost, trochu prehaniz s tim Cechactvim. Spis je financni situace netlaci hledat jine cesty, ale to nevim, nejspis je to jejich moral, povahou.
          • O žádným čecháčství jsem si ani slovem nezmínil a pokud je typickému Amíkovi něco vlastní, pak to, maximálně si zjednodušit a tím usnadnit život. Konzole s jedním tlačítkem a jednou dírou je přesně to, co potřebují... O klávesnicích a instalačních procedurách se jim zdají noční můry, tomu věř...
  • Kde vzal imf na xbox?
    • *1*
  • Já stále doufám v to že se RDR a LA Noir nakonec na PC dostane.
    • Erien
      http://la.noire.cz/novinka-33-jaka-je-situace-s-pc-verzi-l-a-noire.html Nezbývá než čekat a doufat.
    • Vyvojari uz nekolikrat rekli, ze na PC hry dela nebudou. RDR ani L.A. Noire proste nebude.
      • misho8723
        No možno nie tieto hry, ale iné pobočky robia alebo idú robiť na PC hrách.. už len Max Payne 3 je od Rockstar a ide byť na PC, a o iných pobočkách, ako napríklad z Leeds alebo Toronta, sa vie, že hľadali vývojárov kvôli neoznámeným PC hrám.
    • to jsme dva.. ale pokud se nemýlím tak RDR dělal pobočka R* která nikdy na pc nic nevydala..
    • nechci malovat čerta na zeď ale jejich studia teď dělají na GTA V řekl bych že i na RDR 2 a asi začnou i na LAN 2
      • Spis na RDR 3.... Redemption uz byl druhy dil serie :)
  • Proč se zase hádáte o tom, kde se pirátí víc a kde ne ? Zbytečně zaplněná diskuze o 2 táborech, kteří proti sobě bojují a za každou cenu chtějí mít pravdu na svojí straně. Co tím chcete dokázat ? Myslíte si snad, že tím docílíte PC verze ? Situace je prostě taková, že L.A. Noire je na konzole a nikdo krom R* s tim nic neudělá. Takže na sebe prosimvás přestante házet špínu jeden na druhýho a tiše doufejte, že se časem PC verze objeví. Držim palce všem PCčkářům *4*
    • A proč by se objevovala, když by ji tam nikdo nekoupil?
      • Tím chceš naznačit co ?
        • že je to jeden z těch ignorantů...
        • *5*
  • Odulin
    Tak včera jsem se po 19 hodinách hraní rozloučil s Colem. Bylo to fakt parádní zkušenost. Příběh výbornej, plnej zvratů a nejednoho překvapení. Vyšetřování se mi taky moc líbilo, ale ve vyslýchání jsem žádná klasa nebyl...průměrně tak 50% úspěšnost:) Jízda, přestřelky, honičky...ok...ale hře nijak výrazně nepřidávali ani neubírali. L.A. Noire má u mě prostě nejblíž k adventuře s akčními vsuvkami a podle toho ji beru (a užívám). Jediný co mě mrzí je, že sem se nemohl stále kochat mimikou postav, protože se přiznám, že pouze na poslech mi místní Aj někdy přišla obtížnější ...je to Aj především z policejního prostředí a "business" prostředí a ke všemu z 50. let...takže jsem místo kochání často četl titulky, abych se ve spletitém příběhu a postavách neztrácel. Postraní mise dobrý, ale po 15. misi jsem už k nim nejezdil, protože to byla často velká zajíždka a raději jsem šel za příběhem. Poslední výtku bych měl na framerate k xkový verzi. Občas nepěkně pozlobil, což sice hratelnost nezruinovalo, ale nebýt toho, byl zážitek ještě o fous lepší. No takže celkově jasná 9tka s výhledem na 10. Opravdu fasinující počin..jen víc takových.
  • ach jo konzoli nemám teda mám ale PS 2 by to asi nerozjelo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit