Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radar_PiBtl144
    Mám dojem, že hra takového formátu by si rozhodně zasloužila delší a detailnější recenzi, víc rozpracovaný popis scanu mimiky atd. Mám pocit, že je to trochu odfláklé, recenze na půl A4 vyplněná vatou v podobě několika obrázků... Škoda.
    • jnsCZ
      Napůl souhlasím, hra takového formátu si jistě zaslouží delší recenzi. Ale zase na druhou stranu by pak bylo obtížné vyhnout se spoilerům. Kdepak, tenhle příběh by si měl každý prožít sám a nekoukat na gameplay videa/spoilery od ostatních hráčů/návody
      • Je tu určitě prostor na tématické články k L.A. Noire, které si případně mohou pohrát s prozrazovaním některých zvratů, ale primární bylo vydat včas recenzi. Schválně jsem chodil kolem horké kaše a nic z děje neprozrazoval. A co se týče technologického pokroku, byla by škoda ho odbýt nějakým boxíkem. Věřím, že někdo v redakci Vás chytne za slovo. *4*
  • Zbývá mi asi takových 5 nebo 6 případů do konce, ale je to parádní hra. Sice nesplnila mé očekávání, protože jsem se těšil, že případ půjde nevyřešit a já budu moci dál pokračovat, snad příště. Dále zamrzí to zmiňované nižší FPS a horší jízdní model. Taky je škoda, že ve hře není možnost vybírat si z podezřelých. Nebo doslova uvedu případ, kde vyšetřujete sérii vražd. Už od druhé vraždy jsem měl podezření na jednoho člověka, který to nakonec udělal, ale Cola tohle ani nenapadlo a ani jsem tu nějak nevyslýchal. (asi bych měl být detektiv) :)
  • Dragon age 2ce se vysmal Zaklinac, Mafii se vysmiva L.A.Noire, a my hraci se smejeme s nimi :)
    • Mafia první ano. Před Mafií 2 se L.A. Noire popadá smíchy za břicho.
  • Zajímavé. Jde jen o pár her, a hned mezi konzolisty a PCčkáři naroste rivalita :D Každej z každýho dělá strašnýho hajzla, přitom je to na obou stranách s pirátstvím přibližně stejné :D
  • lze mit na konzoli klavesnici a myš?jelikoz mam 100% zdravou jen jednu ruku a pravy analog mi dela problem(ale jen vrozhlizeni nebo mireni), tlacitka na stisk jsou v pohode) tak musim hrat opravdu jen klavesnice - mys.tohle je duvod proc jsou konzole opovrhovany(ted newmyslim sebe ze zdravotniho hlediska). ale vetsina lidi tvrdi ze klavesnice a mys je ve vetsine titulu lepsi nez joystick.pokud to opravdu umi kupuju hned ps3 nebo xbox.
    • Samozřejmě to jde, ale kdo by to používal? To jen PC hráči si myslej, že myš a klávesnice se hodí na hry.
      • Když to jde proč to nevyužít kdyby tu ta možnost byla v době kdy jsem byl 'Newbie'' ve světe konzolí tak bych si to koupil...ale teď jsem už zvyklí hrát FPS na ovladači
        • Já byl právě rád, že jsem se zbavil těch šílenejch věcí. Na práci asi fajn, ale na hry děs.
    • na xko ano přes jednu věcičku už si nepamatuji název ale prodávají to na hodně místech :)
  • Kálím na vás ! Jdu domů ... PC fanda
    • wow! konečně někdo s rozumem... a konzole jsou fakt jen pro děcka - to se na mě nezlobte, lae kdo hraje na konzolich tak je 11-leté americké děcko, které nemá vůbec vkus a zkušenosti s hraním HC her... a teď do mě!!! to zas bude mínusů od malých fakanů...
    • koho zajímáš? *8*
  • Beefcake
    Jak je to s herní dobou?
    Hru si hodlám vychutnávat : ) Teda v rámci možností. ...který tady vlastně prej skoro nejsou.
    Ale stejně - když s misema nebudu spěchat, budu nasávat atmosféru, prohlížet město, a plnit ty vedlejší minimise... Dostanu se k těm 25 hodinám? To je asi tak maximum který jsem četl zmiňovat.
    A druhá materialistická: co město?
    Prý je ještě větší než mapa RDR - je to pravda? To je pak x krát Liberty City, ne?
    Vyrovná se ale LC co do detailnosti? Z videí se mi to moc nechce věřit... : /
    • Mahcake
      Větší než RDR? Ani náhodou...je to velký, ale né tolik.*4* Je to do detailu vypracovaný, nebudeš zklamán. A do 25h se dostaneš určitě, pokud uděláš všechny mise,auta,landmarky atd. *3*
      • Beefcake
        OK - dík.
        Mně se to právě s tou velikostí taky nezdálo. Ani nevím kde jsem to četl - snad ta zpráva se zveřejněním mapy, těsně před vydáním...
        Ale větší než LC to je, nebo neni? Jsem teda zvědavej, jestli z toho města bude atmosféra dejchat tak intenzivně jako z Liberty City - snad máš teda pravdu *3*
        • Mahcake
          Jestli je větší než LC? To si nejsem jistej, to bych se na to musel kouknout z ptačí perspektivy nebo vrtulníku jako v LC. *1* No ale uvidíš sám.
  • O důvod víc proč si ušetřit na konzoli:)
  • čo konzole a gauč veď aj PC sa tak dá pustiť stačí ti HDMI kabel z Grafiky kupiť xbox 360 gamepad na PC USB ,alebo bezdrôtoví a môžeš hasiť *1* ja osobne mam xbox aj PC a je mi jedno na čom hram ide hlavne o hry o nič iné
  • Jak mán nainstalovat češtinu? Verze češtiny je použitená je s předposledním patchem. Jde nějak na Steamu zakázat nebo nastavit aby se posledná patch neinstaloval??? Moc díky za radu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit