Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strašně lineární hra se špatným jízdním modelem a celkově špatnými animacemi pohybu, poslední dobrá hra od R* je GTA SA, RDR - ještě lineárnější a nechápu Vás Pcčkaře, že furt brečíte a chcete PC porty... *6*
  • Nechci se zeptat, ale musim. Kompař má asi smůlu co? *7*
  • Jedná z mála her, kvůli které váhám mezi PC a xboxem:-) Snad se autoři umoudří a při uspokojivé prodejnosti udělají alespoň port na PC:-)
    • Archengel
      na PC moc nedoufej, já si ten Xbox pred tydnem radsi koupil *2*
    • posila
      Zatim se prodava o neco min nez RDR a to taky na PC zatim nevyslo ... moc bych s PC verzi nepocital
  • rage
    hra na kterou jsem se těšil jak malý jarda. Ale na 9/10 to má hodně daleko. Auta se chovají nerealisticky, požitek z jízdy nula. Případy mají pořád stejný postup - pořád se někdo chytá a na konci zastřelí. Město je prázdné. A hra která je na 3dvd by mohla mít o stupínek ostřejší textury
    • ostrejsi textury tam jsou, ale na ps3...
      • Na PS3 se to prý i krásně seká.
      • *1* na ps3 jsou jen jiné stíny..
        • tak promin asi sem slepej...

          http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/6/1/1/8/5/360_043.jpg.jpg

          http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/6/1/1/8/5/PS3_043.jpg.jpg
          • Beefcake
            To je snad jen "nedoskočená" textura, ne? Že se ta kvalitnější načte občas se zpožděním - to se stává klidně i na PC...
            Pokud je to fakt už ta finální, nejostřejší verze, tak na ní snad nějakej blb musel zapomenout : )
            Na všech obrázcích jsou vidět fakt prakticky nulový rozdíly, takže tak či tak bych kvůli jedný výjimce netvrdil, že "PS3 má ostřejší textury" - to je trochu přehnaný tvrdit.
            *3*
          • ano hrany tam jsou stejné jsou pouze jinak nasvětlené...
            koukni třeba na obrubník je stejný jen a ps3 je na krajích tmavější =''ostřejší''
            • nebo naopak odflakly portal 2 na xboxu.. co predvedlo valve moc nerozumim..
            • jo s tim celkem souhlasim... rozdil tam je ale nepatrnej... ty stiny jsou nejvic do oci bijici, ale ta trava celkem taky... jinak celkem totozny na par drobnosti, jak rikas v jine scene muze zase o neco lepe vypadat xbox...
            • Jinak osobně jsem viděl i obrázky kdy xbox byl lepší...tohle nemá cenu srovnávat každej má svůj názor a krom exkluzivit jsou hry skoro totožné a až na pár vyjímek která jsou odflákle jako třeba mafia II na ps3
        • posila
          jj, nejdriv jsem veril, ze to tak je (kdyz to vsichni vsude pisou, tak to musi byt pravda, ne? :)), ale potom jsem ve srovnavacim videu videl, ze rozdili PS3 a Xbox verze jsou minimalni. A ne vsechny odlisnosti jsou ve prospech PS3.
    • těšíš se na ní jak říkáš 'jak malý jarda'' ale nevíš o co hlavně jde v té hře...super
  • Vysiel uz nejaky patch, ktory riesi zamrzanie starsich PS3 konzol? Je to vobec riesitelne? Mam PS3 40GB verziu a velmi nerad by som ju trapil dalsim zbytocnym mrznutim a restartmi...
    Diky za odpoved.
    • sleepless
      Dalsi patch se chysta, ale dle vyjadreni vsech zainteresovanych (Rockstar, Sony, MS) za jakekoli zamrzani nemuze LA Noire. Jinak to hraju to launchove konzoli a vse v poradku.
    • To si delas srandu ze po to vsem se sony jeste tohle? tady je clanek jak resi zamrzani starsich konzol MS http://www.diit.cz/clanek/aktualizace-firmwaru-pro-xbox-360-usmrcuje-nektere-starsi-typy/38250/ Majitelé postižených konzolí dostanou výměnou nový 250GB XBox 360 S a k tomu zaplacený rok na XBox Live.... ale treba ti da sony nejakou nezamrzajici hru zdarma *1*
  • exoslav
    A zase ten červeno-modrej obrázek *1*
  • Po delší době hraní přišlo zklamání.Stává se z toho nuda,každý případ je prakticky stejný,posupy úplně,skoro každý doma nechá v bytě zkrvavený nože,trubky,hadry což mě mozek nebere,žádný překvápka se nekonají.Místo aby utekli protože je jasný,že policijie je navštíví tak čekají až najdou na stole zkrvavený skalpel a pak se jdou na policajti ještě podívat,aby začal zdrhat,trapný.Pokud chcete hrát neskutečně nudné a opakující vedlejší úkoly kde klidně na ulici plné lidí otec zabije dceru atd :) tak musíte řídit auto vy a to je megaopruz,samozřejmě co nejdál,aby jste se projel a tak musíte zapnout děsnou sirénu,aby vám aspoň uhli z cesty jinak bumbum,brzdná dráha vašeho tanku je 450m atd.No nic.
    • spoiler: kdybys nebyl debil, tak bys pochopil, že ty důkazy tam vždycky někdo nastraží (pachatelem je někdo jiný, než koho jsi zatkl) aneb ty bys nemohl být nikdy ani u patrolu *12*
      • Kdybys nebyl ************* a ********************** ty, tak bys mi řek, jak vyřešit případ bez toho, abych zatknul někoho jinýho. Je jasný, že to neudělal? Je. A já ho musim zavřít? Bezva hra!
  • Tak ke hře mám jenom jednu výtku. Je to ježdění k nepoviným misím. Fakt se mi chce jezdit k nějakému volovi, kterého přestal bavit život přes půl města, které je navíc obrovské jak prase, když za rohem mám pokračování příběhové mise. Jinak je hra výborná a podle mě by si zasloužila 10, protože to je po dlouhé době akce, u které musí člověk i trochu myslet a ne jenom držet páčku dopředu a pravý trigger
    • Stačí držet 'nastupování'' a partner řídí za tebe... a.k.a. taxi z gta iv
      • to jsem právě zkoušel, ale on jede vždycky k tomu příběhovému
        • ne...stačí přemýšlet když máš daný bod na misi tak musíš otevřít mapu a dát bod na vedlejší misi
          • v tom případě dík moc za radu
  • po pomalsom rozbehu som zatial velmi prijemne prekvapeny. nepamatam si, kedy by ma naposledy nejaka hra tak silne motivovala opatovnemu hraniu, delenie do jednotlivych pripadov tomu len napomaha. taktiez vytky k linearite mi pridu podivne: staci zmrsit jedno interview a pripad sa vyvija trocha inac... samozrejme, dospejete k danemu (uspesnemu) koncu, ale pri rekapitulacii sa hrac mimo hodnotenia uspesnosti dozvie cosi aj o moznych alternativach vyvoja pripadu, co je silny motivator k opakovanemu hraniu.
    • no ja sem u pripadu cislo sedm a trochu me ta hra zklamala ... pac sem zvladl spatne vyslychani a nezjistil sem jeden dulezity fakt, a v dalsim vyslychani ten fakt cole stejne pouzil ...pritom tohle by se dalo vyresit uplne jednoduse , kdyby ten fakt tam dali at jiz zmacknes truth doubt ci lie ... nevim no se*e me to
    • Mahcake
      Úspěšný vždycky není, můžeš poslat za mříže nepravého a to tě pak šéf pěkně seřve. *4*
      • este som to nedohral, ale skvele vediet, odskusam ;)
    • Hru jse muž před delší dobou dohrál a nevím o co je toto '' silne motivovala opatovnemu hraniu'' motivace k znovu hraní je tam nulová :)
      • mam na mysli jednotlive pripady, ktore sa mozu odvijat alternativne podla tvojej uspesnosti pri ich rieseni, nie hru ako celok.
  • Stejnak je GTA: San Andreas lepší :D
    • GTA je až na otevřené město a auta úplně něco jiného :)
      srovnáváš ''nhl'' a ''fifu''
      • Však já to myslel ze srandy *1*
        • ok :D však víš já jsem zvyklej z games na dost divnou diskuzi :D pak člověk neví :D
          • však jo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit