Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je prosím tě "nepokrytecké závidění"?
  • zdravim, hloupy dotaz, existuje v teto hre moznost hrani dvou hracu na jednom pc ve svych nezavislych uctech?
  • Kdybych měl peníze v *12* a kdyby se mi nepodělala mechanika u xboxu tak už to smažím o106, na adventury jsem nikdy moc nebyl, ale řekl bych, že právě teď je čas začít. (btw. vždycky si hru nainstalujte na harddisk, jinak vám mechanika odejde do dvou let- goddamned!)
    • posila
      Do dvou let je to v pohode ... to je u nas jeste v zaruce :)
    • *1* .... Koukám že starý známý neduh trápí i poslední generaci ...
      • já si myslím že má starší konzoli *7*
  • jo a vy vysmažení pcčkáři tady přestaňte plakat nad rozlitým mlékem a běžte si tu konzoli koupit
    • ;) Neboj taky z druhé ruky koupím , až bude tvoje konzole ve výběhu .... což nebude už dlouho trvat .
      (Ale hlavně mne k tomu nyní nebude nikdo nutit tím, že mne jako zákazníka bude ignorovat)
    • Nevybíravě napsáno, ale potvrzuji, že do nedávna pouze PCčkář jsem si Xbox + Kinect koupil, zejména byla tahák tato hra + RDR a vůbec nelituji. Je to paráda, i samotná konzole :)
  • Doufám že mi hra na xboxu revize Jasper nebude zlobit. Moc se na hru těšim je to konečně hra od rockstar ktera nesmrdí linearitou tedy ještě včetně max payna *5*
    • Beefcake
      Ehmm.. Podle všeho je lineární víc než GTA.
      A zrovna Max Payne, že by byl nelineární? Nechtěl jsi náhodou použít místo tý "linearity" úplně jiný slovo?
      Třeba "nesmrdí karikaturama"? Za to jsem třeba rád já.
      Jakkoli mám GTA rád, s nadšením vítám hru, která se bere úplně vážně. Že mi bude L.A. Noire chutnat vím už snad roky podle názvu : ) Tenhle týden si už snad taky zahraju.

      Jen k tý zmínce o "zábavným" jízdnim modelu: nehrál jsem, ale z videí je naprosto zřetelný, že je to nechutná arkáda, což se bojím že mi docela pokazí zážitek. A jestli je ta fyzika aut vážně taková jak se mi zdá, tak to určitě nenese z enginu GTA IV, kde je jízdní model naprosto famózní (člověk hold musí řídit jako v reálu - nadávat na "přehnaný" smekání bylo svýho času hrozně populární). Škoda že to takhle osekali.
      Pořád se ale až nezdravě těším *3*
    • Mám xko ještě o revizi starší a hra šlape jak švýcarský hodinky
      • Tak to jsem rád a to že mam arcade nevadí ale s 120HDD??
        • Já mám Arcade bez HDD a jedu to z DVD bez problemu
    • No nevím. Přijde mi dost lineární :)
  • Tadle gameska mi letos udělala konečně radost, po velkem zklamaní z TDU 2, mírném zklamání z Crysis 2 je todle konečně něco co mě chytlo a nepustí :).Některy ty připady sou fakt super sice mi jednu chvili přišlo, že se kdysi vraždili jenom ženský a ještě klíčem na kola :) ale už řešim i jiny případy :).Hra je to super, ale bugů ma taky dost :) Nejvíc funny sou honičky kdy vidíte jak auto nepřítele scriptovaně mastí po silnici pomalu jako po ledě, fyzika nefyzika :) u tohodle sem se předevčírem dost nasmál protože to vypadalo fakt komicky :) jinak hra super
  • ja taky nemam rad nejak konzole,prijde mne to,nezlobte se na mne takove moc jednoduche,jakas takas krabica napojena na TV,nemusis mit anitivr,zadnej system:win,a vubec se oto nemusis tak nejak moc starat,jak o PC,a to je prave ten duvod proc prave PC mam,dale bych si asi nezvykl na gamepad misto,klavesnice a mysi,proste prijde mne ze konzolari jsou stejne min jak PCckari,koznolari jsou hovfno parani.... *16*
    • a přesně z tohoto důvodu si lidi kupují francouzské a italské auta... taky je nebaví ta malá udržba u konkurence, ale mají rádi pořádnou výzvu... Sorry chlape, ale to co si napsal, je z 80% ho v no a to teď vůbec neřeším selekci mezi konzolema a PC. Tohle je už vrchol blbomluvnosti.
  • xMort
    Konečně to pošta donesla, tak už abych byl doma :)
  • Ještě jednou si tady od někoho přečtu, že písíčkáři kradou, a zavolám na něj pár zfetovanejch negrů z letlampou! *1* *1* *1*
    • ehm.... velmi vtipné.
      A ano spousty PCčkářů i konzolistů krade :)
  • Videorecenze nebude? :(
    • Ne nebude
    • sleepless
      Bude, ale ne hned. Verzi na recenzi jsme dostali od Cenegy az ve ctvrtek, do tedka byla blokovana Vaskem kvuli textove recenzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit