Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte volam sa Andrej Galbavy a milujem vas *14* *14* *14*
    tato hra je supr, Reitak , cmuk cmuk cmuk
  • Erien
    Super recenze i hra. Pro mě jedna z nejlepších her tohoto roku, ani na chvíli neomrzela. Teď někdy výjde, nebo už vyšla nová verze překladu, kde je spousta chyb opraveno, ale stále to ještě není poslední verze. Peněz nelituji.
  • Hra vypada super , games - zas mate tu dementni reklamu na pozadi webu ? Este jednou a uz sem nikdy nepachnu !
    • Tohle rikaj vetsinou presne ty lidi, ktery si to koupej *1*
  • DarkHawk
    Když se zminujou hry s nejdospělejším příběhem. Tak nejlepší hra pro dospělé co vyšla je Kane a Lynch 1,2.

    L.A Noire je kvalitní detektivka jedna s nejlepších her.
    • Z nejlepších ?
  • RakeW
    pan_Revoluce: Mluvíš mi z duše. Hraju to už od září v průměru pár hodin týdně a mám úplně stejné výhrady. Špatná paměť na jména a tu a tam dost složitá angličtina (naštěstí jsou tam ty logy, takže člověk víceméně o nic nepřijde) spojená, hlavně díky dlouhodobému hraní, se sníženou schopností si ty věci propojit, mi taky dělá trochu problémy :).

    Občas pak taky úplně nechápu tu spojitost mezi svědkovou (lživou) výpovědí a nějakým důkazem a, ač se za to stydím, musím se přiznat, že tu a tam sáhnu pro nápovědu někam jinam než do věčně prázdné intuice :).

    Nicméně jsem takhle dospělou/dospěláckou hru snad nikdy nehrál. Těch nakousnutých originálních témat! Co na tom, že v akci to občas trochu pokulhává. Atmosféra, pocit něčeho naprosto nového, maximálně dospělé pojetí i výborného grafického zpracování (ukázkový příklad, kdy je technologie jasně převyšována celkovým vizuálním pojetím) dělají z L.A. Noire naprosto bezkonkurenční hru. A navíc: Kdo by to řekl, že hra za vyšetřovatele pojišťovny může být tak zajímavá :).
    • blbečku proč tam dávaš spoiler stejne na to každ yklikne protože je zvedavy
      • RakeW
        Protože od toho tady ten tag je. Tvá neschopnost odolat zvědavosti mě vůbec nezajímá.
    • Erien
      Já s důkazem problém neměl, když mi svědek tvrdil, že žádné anarchistické hnutí nepropagoval a měl jsem důkaz, že v jeho skříňce se nachází asi 5 tisíc letáku, tak to bylo jasné. Vždycky když jsem lež použil, tak to bylo pro mě logické tak nevím kde je problém. :)
    • pan_Revoluce
      Jo, přesně - spojit důkaz s výpovědí jsem se po pár nevydařených pokusech trochu "bál" :) Ale dodnes si nejsem jistý, jestli to bylo mojí nedovtipností, nedokonalou angličtinou, nebo prostě jinými myšlenkovými pochody, než tvůrci čekali.

      Jo a ještě moje osobní radost byla přítomnost některých herců - jako exfanouška Heroes potěšil hlavně Greg http://laist.com/2007/09/25/laist_interview_greg_grundberg_heroes.php
  • cau ... ve hre sem narazil na jednu chybu SPOILER SPOILER SPOILER
    SPOILER SPOILER : v misi jak vysetrujete ten zlocin ze sveta filmu , nekdo chtel sejmnout herecku a jednu jako malou zacinajici herecku v aute zaboreny do billboardu .. ted uz asi vite ktery pridad.. tak v nemocnici kdyz vyslychate tu holcicku tak kdyz tam na ni zatlacite tak se k vam uzavre a nic vam nerekne - predevsim klicovou vec ze to tajemne misto kde byla zneuzita , ze tam byla fontana ... jenze me nic takoveho nerekla pac sem na ni tlacil a v nasledujici lokaci v byte nejaky herecky Phelps pri pohledu na fotku rekl : aaaa to je ta fontana o ktere mluvila ta holcicka ...tak sem se chtel zeptat jestli je tam vice takovych chyb? celkem me tato vec zamrzelo-...
  • pan_Revoluce
    Co se týká L.A. Noire, tak to pro mě byl asi nejlepší herní zážitek roku (XBOX). V prvních chvílích na mě dýchnul stařičký Police Quest a já byl ztracen.

    Později jsem měl trochu problém orientovat se v příběhu, který je poměrně spletitý, a pokud jako já máte horší paměť na jména a postavy, možná vám to bude trochu splývat. Jednotlivé linky se totiž provazují hodně dlouho a velmi nenápadně. Kdo hraje hry i několik měsíců, protože má čas třeba jen pár hodin týdně, tak se docela zapotí. Navíc, přestože mám dojem, že angličtinou docela vládnu, tady byl použitý jazyk často natolik specifický, že jsem si v pár případech nebyl jistý, jestli chápu výpověď svědka správně.

    To je však spíš moje mínus - kdo hru bere jako moderní a svižnou adventuru, určitě zklamaný nebude. A ten pocit u závěrečných titulků, to jsem už dlouho neměl...
  • "...ne proto, abyste delali bordel, jako treba v GTA..." Tak Lukas uz taky, jo?
    Achjo - nenavidim tenhle svet : D Ale jo - kdyz chce nekdo hrat GTAcko kvuli blbnuti, je to jeho minus...
    Zrovna pri hrani L.A. Noire jsem musel GTA zase o fous vic docenit. A to opravdu ne proto, ze tam jde nabrat slapka, a u lesika oddelat *7*
    Vim ze to tak Lukas nemyslel, a ja se tu jen blbe chytam okrajovy vety, ale... ..vzdycky me stve kdyz neco takovyhleho slysim - obzvlast z ust herniho novinare. Pak nema byt ta serie vnimana jako tupa prasecina...
    Ja si vzdycky tak rad povzdechnu... : D Achich ouvej!

    LA Noire si asi kazdou chvili zopaknu, ale nevzpominam na nej tak rad, jak bych pred vydanim cekal. Nakonec to bylo lehky zklamani. Protoze recenze (opet) prakticky nezminuje zapory hry, tak bych rad zminil par tech nejobjektivnejsich:
    Naprosto obludnej jizdni model, opravdu silne WTF momenty v jinak velmi dobrym scenari, casta nutnost hrat v ramci vyslechu vicemene loterii, trestuhodne nevyuzity mesto, ...
    Nejak jsem se nemohl ubranit tomu, abych si musel celkem casto rikat "tohle ale slo uplne jednoduse udelat daleko lip". A to ja opravdu nemam zrovna ve zvyku - hry se snazim akceptovat, a uzit si je tak, jak mi holt prisly do rukou. Urcite zauradovalo prehnany ocekavani, ale nenaplnenej potencial jsem videl na kazdym rohu.
    I pres skoro az hateovaci nadech meho vypotku je to ale moc dobra hra. 8/10 a ode mne ani o bod min. Jen skoda ze jsem v ramci radoby-CSFDizace ctenarskych recenzi tu svou zredukoval jen na zaverecnej verdikt. Byla samozrejme daleko lepsi nez jakakoli profesionalni ; )
    • Lukáš chtěl jen vtipně naznačit, že L.A. Noir není sandbox hra narozdíl od GTA.
    • kok*t...
      • Mohl bys to prosim upresnit? : )
        • kok*t obecný...
          • Taky jsem si rikal, ze bych to na tvym miste zahral nejak takhle : D

            Tak aspon ze to podas trosicku vtipne.
            Jinak mi asi nezbyde, nez rict ve stylu trola diskuzniho "Diky za nazor"
            • nz
        • To asi nepůjde, přes takovou sebereflexi vlak nejede.. :D
          • Zing! *1*
    • Jazz
      No jó, tady je šuper chlapešek, kterej jezdí podle předpisů a nic nezabíjí, no ťuťu.
      • S kazdym dalsim komentarem me zajima vic a vic, kolik je tobe roku, kamarade : D

        Ale abych to teda upresnil: chlapesek zabiji, kdyz musi, nebo kdyz se mu nestastnik priplete pod kola/pred hlaven. Chlapesek skutecne casto jezdi podle predpisu. Vsechno zalezi na situaci. Proto rad rikam, ze mi svym zpusobem GTA IV nabidlo nejlepsi role-playing zazitek. Hral jsem to tak, jak by to asi takovy h*vado VE SKUTECNY SVETE delalo. Prestupky ano, ale pokud mozno ne pred policii. Po meste se pohybovat treba rychle, ale primarne bez bouracek a lidi na kapote. Ta hra te totiz necha urcovat vlastni pravidla, a s podobnejma funguje fakt presvedcive. Najednou je to hra, ktery jde fakt uverit. A takovych fakt moc neni.

        A asi mi to nebudes verit, ale byla to mnohem vetsi zabava nez mit neustale za kazdou cenu plyn na podlaze, policajty strilet na potkani, jezdit vyhradne po chodniku, apod., jak mnozi radi GTA prezentuji.

        Pointou bylo, ze ta hra nabizi krom toho hloupyho (ale samozrejme zabavnyho) praseni, predevsim pribehovou kampan, ktera trpelivymu, zodpovednymu hraci muze nabidnout opravdu realistickej, presvedcivej zazitek.
        • janchor
          Jestli tě to utěší, tak GTAčko jsem vždycky hrál podobně "slušně", snad jen v prvním s oblibou zkoušel, kolik vraků jde na ulici navrstvit.

          Ta narážka ve videorecenzi pochopitelně patřila strohý skutečnosti, že v GTA tě za bordel nikdo netrestá a většina hráčů se tam s nějakou opatrností / ohleduplností nezdržuje.
          • Vsak jsem to zminoval (nebo se spis snazil)
            Myslim ze z podcastu uz tvuj pristup celkem znam, a je mi teda jasny, ze jsi to tak uplne nemyslel.
            Jen to ve mne zase spustilo ten osvetovej reflex ; )


            A jeste si neodpustim navazat: GTAcko tresta, jak dovede. Ona ta policie od ctvrty hvezdy dokaze prohnat drubky.
            LA Noire? Strilet jednoduse nedovoli, a za silnicni piratsvi netresta vubec.
            U tyhle hry se hrac uz opravdu musi hrat sam. A mne to nevadi - jen konstatuju.
            Srovnavat s GTA to proste nejde. Bohuzel spousta vytek na LA Noire smerovanej vychazi prave z ocekavani dalsiho GTAcka. Ja ty reci "Tohle neni a nemelo byt dalsi GTA" celkem beru, ale zas nemyslim, ze by to ospravedlnovalo cokoli...
            EDIT--- Vlastne tresta v zaverecnym resume na konci pripadu. Tresta cisilkama v tabulce. Coz mi ale porad prijde dost usmevny, i oproti tomu kontroverznimu GTAcku...
  • MidnighT91
    Už to sosám, jsem zvědavej jestly my pojede další mizerná rockstar konverze... už je neoficiální čeština???
    • konverze to je strasna, cestina je momentalne vice podobna madarstine. ale jinak je hra velmi zabavna.
      • MidnighT91
        Celkem jsem se na to těšil, fakt je to tak špatný??? Chtěl jsem to koupit kdyby to bylo lepší než Mafia 2...
        • To zase ne. Cestina se casem opravi a na nizky fps jsou prikazy co to opravuji.
          • MidnighT91
            btw zajímlo by mě za co mám tolik mínusek... Vy snad ještě kupujete hry aniž by jste je prvně vyzkoušeli ? Obzvlášť ty od rockstaru ??? To jste se ještě nepoučili xD
            • MidnighT91
              Hmmm nějakýho brečení jsem si nevšim, je to čistě zvědavost... Baví mě jak si ti lidi myslí že mínusem někomu ukřivdí... OOOO je to pirát dejte mu mínus, blbost těch lidí co to koupí a pak čumí že jim to nejede je nebetičná... PS Ačkoliv bych rád byl tak bohužel nejsem bůh, toho musíš hledat jinde...
            • Jazz
              Bože, ty vždycky tak brečíš jak máš 2 mínuska...
      • Lynch
        Zase nějaký jiný „Lynch“, co já s tím jen budu dělat? Nechceš používat jinou přezdívku?
        • I was Lynch like you.....
          • trolo
            nekradnite mi avatar!!
          • ... then you took an arrow in the knee?
            • No... i took an bullet in my knee....
  • jbenj007
    Studio co dělalo L.A Noir stojí stejně tak za počinem skvělé dvoudílné hry Getaway na PS2 a jejich počin kterým se chtěly předvést na PS3 se hrou The Eight Day která byla stejného stylu ale nikdy ji nedokončili a od výstavy E3 2006 kde bylo uvedené video tehle hry se nic už neukázalo.Tak potichu dělali hru L.A Noir a hra je výborná když chcete být detektiv a určitě stojí ji za to zkusit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit