Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Hlavní hrdina na první dojem vypadá nevýrazně a nesympaticky, ale to by se snad v průběhu hraní mohlo posunout, bohužel co mě celkem odrazuje, je ten divadelní projev, za který by se nemusel stydět ani K. I. Prácheňský ve sporu o lípu.

    A přestože je technika snímání tváří skutečných lidí úžasná, tak na mě v kombinaci s tradičně počítačově prkenným tělem působí trochu strašidelně. Bohužel, jak se autoři snaží maximálně přiblížit realitě, tak to člověk chtě nechtě musí srovnávat třeba s filmem a to srovnání v tomhle případě nedopadá moc lichotivě. Buď je to otázka zvyku, až bude podobně vytvořených her víc, nebo spíš tenhle směr čeká na lepší technologii.
  • hra se mi libila, mam rad Fahrenheit a Mafii. takze luxus, recenze je objektivni. cus!
  • terz
    Hra je to kvalitní o tom se přít nebudu, ale grafická stránka věci je příšerná. Co mě ovšem nejvíc dostává je, že u každého rozhovoru/výslechu dávám pozor a soustředím se a pak přijde ten moment kdy mám určit pravda/lež a všechny postavy začnou kroutit hlavou, koukat se na zem, klepat se jak ratlíci a celkově vzato, chovat se jako největší podezřelý. A to i ty postavy, které o tom zločinu ani nevědí. Takže já té slečně věřím, že šla jenom kolem, ale ona se na těch rozhodujících pár sekund začne tvářit jako kdyby obět zabila a spolu s ní i další 4 o kterých ani nevím.
  • idealna kombinacia- herna napln a herne mechanizmy z LA NOIRE v grafike a meste MAFIA 2.
  • Nijak jsem se v nastavení nehrabal a jede mi to na PC, které bylo výkonově nadprůměrné v roce 2008 úplně v pohodě na HIGH, AA 4x, maximální rozlišení. Stejné to bylo tehdy i u GTA4. Buď jsem šťastný člověk a mám na Rockstar hry kliku , anebo ti ostatní jsou pěkní smolaři . . .
  • Ryba9
    Já nevim, ale to vyslýchání mě strašně sere. Když mi řekne na začátku případu nějakou volovinu a čumí před sebe tak co mám dělat? Pak nastává jedině tipsport.
    • Nebo použít intuici :) a nechat si zmizet např. jednu odpověď, pak už je to celkem jasný.
  • Ak vám to hrozne seká, chodte do Dokuments/Rockstar Games/L.A.Noire , otvorte settings. ini a do posledneho riadku do command line napište: -str -npd -nonv , väčšinou to pomôže.
  • "....některým postavám už od pohledu nevěříte ani nos mezi očima, ale to ještě neznamená, že dokážete s prstem v tom vašem určit, kdy vás za něj vodí..."
    Geniální *14*
  • Amylee.Anderson
    Mimika moc pěkná, to se mi u her líbí, ale ta grafika je fakt sheiβe. I Half-Life 2 má lepší grafiku... a ve své době ještě lepší. Snad budu mít ale někdy možnost si to zahrát, příběh mě dost zajímá :)
    • terz
      Half-Life 2 má podle mě stále atraktivní grafiku :-) L.A. Noire ji mít nebude nikdy a mimika je pěkná ale když se textury obličejů hejbou jako by to byl igelitový pytlík přetažený přes obličej tak to pěkné být nemůže. Vždy když postava v L.A. Noire otevře pusu mám pocit jako bych koukal na prvního Vetřelce a jeho nejpamátnejší klubající scénu.
    • Ked pani prerabaju z konzoli, nechce sa im menit textury, rychlo to nadrbať na PC...rovnako dopadol aj Skyrim, modery to vymakali a vyvojari nemožu povedať ani bž -sry pani nechcelo sa nam.... *2*
      • smejki
        copa "nechcelo". udržuj si několik verzí jednoho softwaru
  • michaliuz18
    AJ KED je hra stale o tom istom nesmierne ma to bavi , ma to svoj styl, svoju kvalitu, uz som v protidrogovom a je to cim dalej zaujimavejsie a tazsie ....co mi ale vadí a robim si z phelpsa haluz?
    "operator give me dispatch" , "putting you through now" ..."phelps badge twelwe forty seven"
    stale dokola kazdy druhy pripad :D
    • Kdyby každej druhej :D
      • michaliuz18
        aj kazdy prvy nekedy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit