Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stale sa všetky gansta hry z 50. rokov porovnavaju s Mafiou 1. Ja som tu hru hral, nebola zla, ale že by bola vzor pre ostatnych, to skutočne nie!! Hral som ju pred rokom, aby som si rozširil herne obzory, ale nič mimoriadne som v nej nenašiel. Mafia 2 bola spolu s DLC čkami ovela lepšia, možno je to tym, že ked ste ju hrali, mali ste na hry ako take zrelši pohlad, a teraz ma môžte minuskovať.
    • michaliuz18
      skus ty pochopit ze mafia je strielacka, na styl gta kde zabijas setkych lebo si boss robis misie pre sefkov a podobne , la noire je pravy opak , je to detektivka kde riesis pripady, neviem preco kazdy druhy porovnava lanoire s mafiou, to ked vidite v inej hre klobuk a stare auta tak hned to musi byt duplikat mafie ci ? *15*
      • Tiež nechapem, prečo to recenzent porovnava s Mafiou...či ako si to myslel ??
        • michaliuz18
          no tak ako som pisal, ze tie dve hry sa nedaju nicim porovnat, len starymi autami ostatne je uplne rozdielne
    • Tohle je hodně odlišná hra od Mafie.
      • Jaska, len recenzent ju na konci spomina, že to ma bližšie k Mafii 1 ako k Mafii 2, chvala bohu !!
  • nechápu jak to recenzent rozjel bez sekání!!! já to hraju na vysoké detaily a seká se mi to stejně jako na minimální!!! ať rock* skončí v pekle za tak zmršené konverze! *16*
    • jesusek
      Documents\Rockstar Games\L.A. Noire\settings.ini

      vložit tohle: -npd -nonv do posledního řádku Command Line:

      Spoustě lidí tohle pomohlo. Např. pro mě byla hra nehratelná, dokud jsem to tam nenapsal. Stejně to ale přes ten 30 FPS lock nepojede nikdy úplně plynule.
  • Tie tvare vyzeraju dost zvlastne v niektorych scenach. *4*
  • 3koda že to není v cz lokalizaci.
    • Mopped
      Je, ale jen na jednom nejmenovaném webu.
      • Jakém?

        Tomto?
        http://la.noire.cz/forum/index.php
    • 3-Š
  • Mopped
    Tak teď fakt nevím, jestli napsat Ježíškovi o tohle, nebo o Deus ex.
    • napis si o DE - tohle bavi jen par pripadu, pak nadseni opadne
      • Jazz
        Jojo, za to DE baví sotva půl hodiny.
        • Jebe ti? Od vydania Deus ex som sa tak nebavil...
          • kostejnesmrtelny
            Je to retard, prostě ho ignoruj.
          • A co jako... tak ho to třeba nebaví. Každej není stejnej.

            Jebe tak možná tobě, protože nedokážeš unést možnost, že každej není tak hotovej z tvé oblíbené hry jako ty.
  • Black_Hand
    hmm, necekal bych, ze strukturou vypraveni to bude jak pro me dvojice srdcovych adventur star trek: 25th anniversary a judgment rites. uz jsem myslel, ze todle se nedela :).
  • A recenze na anno 2070 nebude?
  • jindra.veliky
    ta nahata zenska tam s tou chlupatou mindou *1* *1* *2* *2* *2* *15* *15* *15*
    • Prosím tě... nechej si své postřehy pro sebe. Uvědom si, že ne všechno, co ti probleskne hlavou, stojí za zveřejnění na fóru. Nás nezajímá tvá první erekce, ani kdy jsi poprvé viděl maminku nahatou...
    • Hairy_Ass
      No vidíš, a tvoje mamča, co ti tak ráda kupuje hry, ji možná má taky takovou... Holení se dostalo do mody během 80. let (a to ještě jen na Západě), tohle jsou 50. léta...
    • Můžu říct za všechny že seš pí*us primitivní a určitě mě to ikdo nebude mít za zlé. A ten tvůj avatar k tobě nějak dobře sedí. :D
      • ubožejší reakci jsem tu už pár dnů nečetl.. gratuluju! Jindra je prostě jindra.
      • jindra.veliky
        trapaku a ulevil sis kdyz si to napsal takhle dospelacky? *5* *4*
        • Heh :D ty seš taprný až to bolí. A kdo tady něco říká o nějakém dospěláctví ?
    • Až z tebe jednou bude velká holka, tak ji taky budeš mít chlupatou, neboj *3*
      • keigi
        A když ne, může si na ni načmárat čárky fixkou *1*
    • Drak_1
      No niekto ma Orgie *1* *1* *1*
      • Az jenoho dne budes v situaci, kdyb prijdes o panictvi a budes potrebovat pouzit vyraz pro ''woman garden'' a reknes MINDA, tak si bud jistej ze o to panictvi neprijdes
        PS: ta holka bude muset být beztak postižená
      • michaliuz18
        on ma kolko rokov ten typek? 5 a pol ? :D
  • Nezájem, většina lidí chtěla RDR, ať jdou do řiti.
    • Tak to by se ta "většina" měla nad sebou zamyslet.
      • Čo si kokot? RDR je jedna z najlepších hier aké som mal možnosť hrať.
      • Divej se, já ti to pomůžu rozlišit. Nezájem, ať jdou do řiti jsou moje osobní názory na tuhle věc. To, že většina lidí chtěla RDR je holý fakt, stačí se podívat ke starším diskuzím k tomuhle tématu. Nechápu teda, nad čím by se měla "většina" nad sebou zamýšlet. Tím, že je posílám tam, kde slunéčko nesvítí mluvím za sebe, ne za většinu. *4*
  • Ocelot23
    Podle mě strašně zmrvená konverze jako u GTA 4 ... jak je možné, že tak pěkná hra jako Mafia 2 mi jde na max bez problémů a LA Noire mi jde hůř jak to GTA 4... mám to na min. a 15 FPS ( a to jsem musel do příkazového řádku zadat pár blbostí abych to neměl na původních 5 fps)...a přitom ta hra krom těch obličejů graficky Mafii 2 nepředčí....Je to hnus co dělá Rockstar
    • Jazz
      Neměl jsem problém, do konzole jsem nic nestrkal.
      S GTA IV jsem zezačátku měl nějaký problémy a tam jsem do texťáku musel strčit podobný příkazy jako ty do L.A. Noire, aby to jelo na 9600GT "plynule", ale pak v pohodě.
      • Do GTA IV jde taky přikázat plynulost? Můžeš mi pls poradit jak? *3*
        • Jazz
          Pokud si to dobře pamatuju, tak je jsou to stejný příkazy jako tady.
          Akorát vytvoříš v adresáři texťák 'commandline' a napíšeš to tam.
    • To mi ani nerikej, sem si chtel udelat jeziska s touto hrou. Ale jestli to jede na vylizpekac, tak to je na dve veci. *7*
    • Grafika je horší jak Mafia II, prostředí je jednodušší, ale jede to 2x hůř. obličeje se sice dobře hejbou, ale když si s tou mimikou dali takovou práci, tak proč jsou proboha ty obličeje (textury) tak strašně rozmazaný a nekvalitní...
    • Je to jako u GTA IV... to jsem koupil v roce 2009 za hříšných 749 Kč. Pořád mi mizely textury a hra byla nehratelná, protože to bylo co pět minut. Bavil jsem se o tom s R* a ty mi radili ty jejich klasický pindy, co se daj sehnat i na internetu a furt nic. Pomohly mi až catalysty 11.6, fps kolem 50 na plný detaily a pohoda. Uvidíme jak to dopadne, dejme tomu čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit