Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je to za spratka?
  • Bez češtiny promne zamne ať si má vlasy třeba fialový nezájem *11* (jo te je vtipný kód to chce pomně tady dole napsat CZ9)
  • Amylee.Anderson
    Zase vyhrála móda to, co je zrovna moderní. Před několika lety bychom se jí smáli, že vypadá jak moula, dneska byste jí chtěl každej doma. Nejvtipnější je, že většina těch "hot" zrzek jsou obarvený a zrz to neni :D Černý vlasy rulez.
    • Hairy_Ass
      Ona je i většina těch "rulez" černovlásek obarvených, a přírodní blond aby člověk pohledal... takže to nejvtipnější není, no. *7*
      • Amylee.Anderson
        Ale furt je to černý. Ale na tu oranžovou a červenou, co se holky barvi...to neni moc zrz.
        • zdali pak to není tím, že se holky odbarvují na oranžovou a červenou, Nikoli na zrzavou.
    • Černovlásky jsou stejně nejlepší, souhlas :)
    • Ano, černovlásky +1
    • me se zrzky libili vzdycky a i nezajimava cernovlaska se muze behem odpoledne zmenit v atraktivni zrzku nak nezoufej *3*
      • Cahir
        To mně šlo vždycky spíš o xicht a další partie, kdežto vlasy mi jsou opravdu putna. Přírodní "gingers" navíc často bejvaj pihatý a bledý.
        • pihovatý a bledý... to je špatně?
    • Zrzavé vlasy jsou ted moderní?
  • a velkost prs a hlbku piii..sa neda nastavit? *8*
    • copak nastavil by sis obri prsa a 5cm hloubku vid *1*
      • mozno aj 6cm *1*
  • Hairy_Ass
    Sice zůstanu u svého bijce Shepyho, kterýho si piplám už od jedničky, ale rusovlasá varianta jeho něžnějšího já vypadá dobře, tedy až na tu tvář - co to sakra má být, vždyť vypadá jak nějaká marioneta. Jako by utekla vychovatelce z domu jejích bohatých rodičů a dala se na fet, proto ty zarudlé oči. *8* *1* *1*
  • Křivonosá, puberťačka s výrazem hašišáka........no....... *13*
  • Doufam ze hratelnostne bude Mass Effect 3 podareny a je mi celkem ukradene, jestli bude defaultni Femshep blond nebo red.
    Diky editoru si hrac muze upravit co chce a navic si snad muze importovat i postavu z predchoziho dilu,takze o nic nejde.
  • Muzska verze ujde, ale zenska vypada jak 17leta k*rvicka. Zajimalo by me, jestli bude mit specialni verzi brneni, kde bude mit jenom podprsenku a kalhotky. Vyvojari by meli zacit nahlizet na zenske postavy trochu realne, tohle neni japonsko.
  • tiez sa bude volat Sheppard?
    • Hairy_Ass
      A proč by neměla?
      • pretoze sa mi to tam absolutne nehodi :D .. chapem, ze oni to moc nerozlisuju, ci zenske alebo muzske meno ako my, ale takto je to humus.
  • Šeprdka vypadá víc než dobře, i když asi zůstanu u své drahé svěřenky z předchozích dílů. Proč nevyužít editor postav když už tam jednou je, ne? Přednastavený Shepard se mi nikdy moc nelíbil, což je můj názor, nekamenujte mě...

    *3*
    • Lars
      Jj, mně se ten přednastavený Shepard taky moc nelíbí.... Taky říkám, že je to jen můj názor *3*
    • Dlaha
      souhlas, ten původní shepard se moc nevyvedl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit