Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Nezdá se vám taky, že vypadá jako děcko? Spíš jako 14-letá dcera od Sheparda.
  • Já bych si ji představoval asi takhle :D

    http://gotcha.bloguje.cz/paroubkova2.jpg
    • DarkHawk
      Reaper? *1*
  • tak přesně takovou barvu má moje holka...a nejlepší když se ráno probudí a má to jak plameny *14*
    • jj ruda je ted nejak v mode moje holka ji ma taky uz jsem tu psal ze vypada ja Triss *1*
    • a kdyz te prestane bavit, tak si das na polstar jinou fotku?
      • Cajk
        dobrej fór:)
  • smejki
    že nehlasovali o Sheppardovi... vypadal by jako Justin Bieber, vsadím boty.
    • Nebo jako ti frajeri z twilight *1* .
      • smejki
        to byl můj druhý tip *1*
        • Cahir
          Jó chlapci, éra Švarcíků už je dávno za zenitem. Nedávno jsem koukal na jednu bojovku, Never Back Down se to jmenovalo, a dokonce i v tomto specificky chlapském žánru byl testosteron vyměněn za líbivé xichtíky, depilované hrudníky a nagelované háro.
  • vyzera jak nejaka 18nast rocna ste..ka s MTV *13* .Mali ju kus starsiu spravit
  • Popravde femshep mala lepsi dabing v oboch castiach, u chlapa mi nejak chybal niekedy doraz zatial co zenska to mala dabing dobry.
  • Yay! Pro zrzku jsem hlasoval.
  • trolo
    wtf vyzera strasne... hlavne s porovnanim so shepardom je veeeelmi mlada. shepard aspon vyzera na to ze uz ma nieco prezite a podobne toto je ako keby prave nastupila do armady a uz zachranuje galaxiu.... nu coz sak aj tak budem hrat za origo sheparda. celkom som sa do neho vzil :D frajer to je
    • Lukinsons
      tak, tak...já bych si jí představoval spíš nějak takhle :D (kdyby odkaz nešel, tak "Jenette Goldstein aliens" do google a hledat v obrázkách)

      http://www.google.cz/search?tbm=isch&hl=cs&source=hp&biw=1680&bih=949&q=Jenette+Goldstein+aliens&gbv=2&oq=Jenette+Goldstein+aliens&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=600l3177l0l3396l8l8l0l7l7l0l121l121l0.1l1l0 *1*
      • JohnyTheZik
        "Uz si te nekdy spletli s chlapem?" :D
        • "A tebe?"
  • Spades
    A proč hlasovali, když měli femshep z jedničky a dvojky ????
  • Co dělá ženská ve vesmírný válce? Já bych jí řekl: "Hale, ženská, drž hubu a dělej děti!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit