Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O_o
    Co kruciš dělá ta ženská mimo kuchyni?
    • Bóže bóže...když člověk necpe za všechno smajlíka je očividně brán až moc vážně.
      • Přesně. Pro lidi tady je asi moc těžký pochopit, že celá ta věc s ženskejma, co patřej do kuchyně, která na internetu letí, je jenom vtip a nic jinýho.
        • Neříkám, že dobrej vtip. Ale myslet si, že to ten člověk myslí vážně, je poněkud hloupé.
          • Ja ti nevim,ale rekl bych,ze tech co to vazne opravdu mysli nebude zas tak malo.
    • Ubožáku,máš myšlení na úrovni dvouletého..... *1*
      • Tak to je dál než ty.
        • neni,ja si alespon vazim opacneho pohlavi aneziju ve stredoveku abych mel stredoveke nazory *11*
          • smejki
            perception, invest in it on the next level *3*
    • http://500motivators.com/plog-content/thumbs/motivate/me/large/600-stupid-bitch-thats-not-how-you-make-a-sandwich.jpg
    • miker17
      hehe řekni to do očí své mámě nebo přítelkyni *1* *1* *5*
  • Byla o tom debata v FC. No a ja k tomu musím říct že za tuhle bych si klidně i zahral.
    • conflig
      přesně tak *5*
      • Me se daleko vice libila puvodni Shepardka. Vypadala podstatne dospeleji a uveritelneji.
        Ale co, melo by jit prevest ji z druheho dilu,takze no harm done a vybere si kazdy *4*
  • Ja vám nevim, ale neměla by bejt "ošklivější"
  • smejki
    a tak hlavně že má čas se fintit
    • Cahir
      Přesně! Správně měli udělat nějakou mužatku s masivní čelistí a sestřihem na ježka. To by byla teprv správná mariňačka.
      • smejki
        Hudson: Hey Vasquez, have you ever been mistaken for a man?
        Vasquez: No. Have you?
        • Cahir
          *1* Best Alien movie ever!
  • K tomu ksichtu co ji dali se ani zadna jina barva vlasu nehodi. No.. mozna modra nebo zelena.:-)
  • jnsCZ
    You will never be better than commander Shepard :)

    http://www.youtube.com/watch?v=DHseWNr7iKk
    • miker17
      lol tohle sem kdysi už viděl
  • Ja si nemuzu pomoct, ale podle me vypada moc mlade. Nejspis je to trochu i zamer, protoze oslehana 31ka s vlasama do predpisovyho drdolu (o 4 roky starsi variace na Asley Williams - vek Sheppherda je v ME danej) asi nebude pro cilovku 18-21 zrovna naprostej ideal krasy. *8*

    Holt uz do cilovky nepatrim a kdyz uz hraju za zenskou, tak chci aby vypadala, ze patri do hry a ne jako popova hvezda MTV, ktera si nestihla ususit vlasy. *1*. ME1 i 2 jsem dohral za chlapa i zenskou a mam to v planu i u ME3.
    • souhlas, variace Ashley či Mirandy by byla nejlepší.. tohle není ani ženská, ale holka.. to už ten původní vzhled se mi zdal mnohem lepší..
    • Irisis
      JJ hlavně si nedokážu představit jak k ní zapadá hlas tý borkyně.
  • Ja si nemuzu pomoct, ale podle me vypada moc mlade. Nejspis je to trochu i zamer, protoze oslehana 31ka s vlasama do predpisovyho drdolu (o 4 roky starsi variace na Asley Williams - vek Sheppherda je v ME danej) asi nebude pro cilovku 18-21 zrovna naprostej ideal krasy. *8*

    Holt uz do cilovky nepatrim a kdyz uz hraju za zenskou, tak chci aby vypadala, ze patri do hry a ne jako popova hvezda MTV ktera si nestihla ususit vlasy. *1*. ME1 i 2 jsem dohral za chlapa i zenskou a mam to v planu i u ME3.
    • Spades
      Nezapomen, ze v ME universu se lide dozivaji 150ti let, takze tam urcite budou mit lepsi pripravky proti vraskam :D
      • No vsak. 30 letej profesionalni vojak po 10 letech aktivni sluzby v tak desnej podmikach by mel v nasi dobe vypadat na neco mezi 40 a smrti. Jinak na tvy poznamce samozrejme neco je.
  • Hmm, moc se mi nelibi. :| Ten oblicej mi prijde takovy spis chlapecky, i kdyz musim uznat, ze z tech 4 nebo kolika nabizenych je ta rusovlaska asi nejlepsi.
    • Jo, bylo tam na výběr několik účesů i obličejů já hlasoval pro jiný ale zase, není to tak hrozné, byly tam horší..:)
    • Ackoli na tom obrazku, kde je zabrana shora, vypada jak krvelacna segra od BloodRayne.
  • Lars
    No, hlasoval jsem pro blondýnku, ale tahle rusovláska vypadá vážně dobře... Už aby to vyšlo, těšim se jak malej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit