Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyborne, tahle kocka bude tu mou bloncku pekne doplnovat. Doufam, ze tam budeme moct rozjet nejaky romanek *14*
  • Heh, nechte si ty řeči o "vžívání" do role. Je to blbost. Příběh je stejnej ať se hraje za muže či ženu, a nijak ho to nemění , ani to do něj nezasahuje. Když ve hře třeba hraju za orka nebo třeba nemrtvého taky si ten příběh užiju a neznamená to že se cítím být orkem nebo nemrtvým..
    Prostě to není o tom za koho hrajete ale jak je příběh kvalitní, pokud příběh stojí za h*vno prostě stojí za h*vno a naopak pokud je napsaný dobře, příběh si člověk užije ať hraje za člověka, muže či ženu nebo třeba toho orka..:)
    • Anal.S
      Vžít se do role, neznamená že se jim cítíš být. Pocit že seš postavou máš hlavně v FPS a jiných hrách z pohledu první osoby.
      Vžít znamená, že prožíváš příběh z postavou, ale z pozice pozorovatele. Můžeš ovlivňovat jeho rozhodnutí, ale nejseš postavou. Proto je důležité ne aby ti byla podobná, ale aby ti byla sympatická :).

      Možná proto mám i radši RPG, kde je postava předem daná a hráč je možná víc svázaný, na úkor toho, že vývojaři připraví hutnější a ucelenější obsah. (Zaklínač, Mass Effect).
      Přece jen RPG je žánr který má snad nejblíž knize nebo filmu.

      *7* *7* *7*
      • Líp bych to nenapsal :) a proto hraju všude za ženské pohlaví, protože radši se celou hru starám o ženu (protože jsem chlap a ženské pohlaví mam prostě radši, ukamenujte me zato) a hrát za chlapa mi přijde prostě divný. Možná proto mě nebavil ani zaklínač.
      • Zdenda666
        Já se třeba do žadné postavy nevžívám.Zajímá mě příbeh a sebe beru jako pozorovatele, který ten příběh sleduje stejně jako tomu je u filmu.
        Co se týče her hraných z vlastního pohledu tak na tom zda to bude žena či muž nezaleží, ale pokud se jedná o RPG hrané ze třetí osoby tak si radši zahraju za ženskou postavu, protože jsou ve vetšině případů sympatičtější a jednoduše vypadají lépe.
        • Tak to ti nezavidim. Podle me se ochuzujes o nejlepsi prvek RPG her. A to jestli hrajes za zenu nebo muze s tim nema mnoho spolecneho. I kdyz je pravda ze u hry jako ME to s tim vzitim se do postavy snad ani nejde. Pribeh je nalinkovany,postava ma sve dialogy ktere rekne at chces nebo ne a dej ovlivnujes minimalne. Opravdu je to spise film
      • Dobrá, to dává smysl, ovšem pak jak jsem psal nezáleží na pohlaví postavy za kterou hraješ ale její "charakterové" vlastnosti a ty udáváš ty jako hráč. :)

        Chápej, to že je postava ve hře žena a ty muž přece nic neovlivní, pořád řídíš její chování a cestu příběhem (ten je též stejný)..

        Chci tím říci že je naprosto jedno za koho hraješ, důležité jsou totiž jiné faktory. Nebo snad ne?
  • Ni, já radši tu brunetu, ale tahle je taky dobrá.
  • Výborně, to byla i má favoritka..
  • Teda vy mate starosti. Mne jde o hru, to co je na krabicce je mi opravdu sumak. Sice jsem ME1 i ME2 za zenskou projel jen jednou, ale nevadi mi to. Navic na prvnich dvou byl John Shepard, tak proc by ted nemohla byt Jane Shepard?
  • Anal.S
    Proč se mi zdá, že ten Omni-nástor drží spíš jak protosskou čepel ze Starcraftu? Že by nějaká invence v Mass Effect universu? Omni-meče? *15*

    Vím že Mass Effect měl být odpověd na nepovolení LucasArts udělat další KoToR, ale bez lightsaberů by se snad mohli obejít *3*
    • Protoze podle screenu a videii bude na omnitoolu cepel....
  • Redheadka neoříznutá ;) http://a.yfrog.com/img734/300/bdvs.png
  • Jelikož sem hrál pokaždý za ženskou tak z toho mam radost :) všude samej šeprd šeprd ale moje hrdinka nikde :(
  • Pokud bude na sběratelské ženská, tak si koupím rozhodně normální verzi... Takhle to zkazit, 2 díly Shepard a teď tam cpu Shepardovou.
    • naopak to nezkazili. Je to mnohem lepší. Nejsem Gay abych pořád čuměl na chlapa. Hold teplouši měli 2 mass effecty a teď něco pro chlapy :)
      • Ocelot23
        Jsi právě gay a úúchyl k tomu když dáváš takovýhle argumenty...S holkou můžeš spát s Jacobem a Garrem co? :D
        • Spades
          HAY TEH GAME!!!
          Aneb Tali FTW!
          Stejnak v ME3 bude Liara
      • Co vím, tak většina lidí, kteří ve hrách hrají za ženské postavy, mají akutní nedostatek blízkosti skutečných žen. Takže si řeči o gayích nech od cesty.
        A ano, vím, Ty jsi výjimka, Ty máš partnerku...blablabla.
        • jo s přítelkyní žiju už skoro tři roky... a abych byl IN tak ti řeknu že je ti 15 že jen závidíš :D
        • člověk co má nedostatek blízkosti skutečných žen hraje za ženu?? Snad bude hrát za muže a balit ve hře ženský aby si to vynahradil *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Snad tohle skandální odhalení neplatí i u TV pořadů a tak.
          Pak by to znamenalo, že do této kategorie spadali i lidi co nesledují pravidleně Muže Roku
        • To není pravda :), naopak, dle průzkumů hrají lidé věšinou (pokud) je ta možnost, za opačné pohlaví a vůbec se to netýká sexuální orientace (takže tvrzení o gayích či lesbách je mimo) ani nedostatku reálných žen (takže i tvé tvrezení nebyla pravda).
          • Tvrzení proti tvrzení, nic víc...

            Mimochodem jsem napsal pouze svůj názor na to, že bych rozhodně byl raději gayem než chudákem, co si plete hry s opravdovým životem... A také to, že prodeje Mass effectu budou i díky této marketingové masáži s hlasováním o vzhled postavy opět massové, vo což přece gou, ne? *5*
            • Tvrzení proti tvrzení? Ne, jak jsem psal, najděte si to na internetu.

              Však já tě nijak neosočuji, píšu že pravdu nemá ani ten týpek co tu píše o gayích ani ten kdo tu píše o nedostatku žen u lidí co hrají za ženské postavy nebo ten co tu píše o sžívání se s postavou..

              Ale jinak máš více méně pravdu.. *1*
          • To může tvrdit i Horst Fuchs, že podle výzkumů je jejich stříhátko na nehty zdraví prospěšné a dokáže uvařit kávu na počkání... *7*
            • Jak jsem psal, najdi si to na internetu, není to žádné "jedna bába povídala" ale nejrozšířenější "pohled" na celou tuto věc. A věř mě že se to už hodněkrát řešilo..

              Naopak ty a jiní tu prezentujete své "jedna bába povídala" protože narozdíl od mého názoru který prezentuji ten váš žádná renomovaná vědecká společnost ani žádný psychiatr nezastává.
            • Já si naopak myslím, že to, co tvrdíš, logické není... Je to jen subjektivní názor, stejně tak jako je subjektivní i můj opačný názor.

              Nepříjde mi ale fér, abys tady prezentoval "jedna bába povídala" za všeobecnou pravdu a odmítl poskytnout jakékoliv relevantní zdroje...
            • MHOE :) Věř přece čemu chceš, nebo prohledej internet, já ti to na googlu hledat nebudu, není to věc co by mě zajímala až tak moc abych si s tím teď dával práci.. Prostě věř čemu chceš ale myslím že to co tvrdím je poměrně logické.
              Faktem prostě je že že si ta prohlášení různých stran pamatuji (když se to někde objevilo) a nic jako sexuální orientace nebo nedostatek žen (tedy nedostatek žen v případě muže) na to vliv prostě nemělo..
            • Důkaz? To mám věřit čtyřem tečkám?
            • Jenže to jsou "výzkumy" jeho společnosti, kdežto v tamtěch případech šlo o "výzkumy" soukromých osob.. Nikdo se mezi sebou nezná a jejich průzkumy jsou tedy neovlivněné těmi ostatními..
      • To není o tom, jestli je někdo gay nebo ne. Pokud se někdo bude chtít do tý role "vžít", tak si logicky vezme postavu stejnýho pohlaví :).
      • Raději být gay než úchyl, co slintá nad ženskou ze hry...
        • Tak s tím teda nesouhlasim :D
      • To je jako říct, že teď jsi pro změnu transvestita.
  • A prodeje budou opět massové... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit