Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby obnovili minilevel, tak kupuju hned
  • MrSanta
    Moje troška, aneb Level jaký bych si kupoval.
    Žádná DVD příloha, žádné plné hry. Když už plná hra, tak formou klíče (Steamu, GOG) a jenom třeba 3 x za rok (jednu pod smrk, druhou na prázdniny a třetí náhodně třeba). Hlavně vybírat kvalitní tituly, nefrkat tam tuny plných her jenom aby bylo čím se chlubit na obálce.
    Kvalitní papír, formát klidně i jako měl MiniLevel. Za plakát na kvalitním papíře bych se nezlobil, stačilo by 3 nebo 4 za rok.
    Hodně tématických článků. Minulost her, herních studií, rozhovory s tvůrci a vůbec všeobecně pohled do zákulisí herního průmyslu. Co mi celkově hodně chybí je zabývání se finanční stránkou vývoje, prodané kusy, výnosy, náklady atd. I když je mi jasné, že se k tomu těžko dostává.
    Recenze - klidně menší počet, ale větší rozsah. Nezapomínat na vtipné recenze srač*oidních her *1*.
    Hardware koutek.
    Prostor využít hlavně na text, screenshotů je plný internet, nemluvě o videjích.
  • Niekto písal že by ste sa mohli cestou Edge - padla mi slza nostalgie. Neviem či to bol Jan Herodes, alebo niekto z grafikov, ale tak 10 rokov dozadu spomínali Edge ako inšpiráciu pre Level.
  • GlaDOS
    Když už je tu tolik komentářů, tak se taky přidám. Nový Level bych si představoval jako ostatní bez DVDčka. Dvakrát třikrát do roka by Steam klíč na nějakou zajímavou hru byl pěkný bonus. Mohla by to být klidně nějaká zajímavá indie hra. Licencovat ji by mohlo být levnější a je jich tu velký výběr, takže byste se mohli zavděčit i těm, co neletí na retro vzhled.

    K tomu obsahu. Časopisy mám velmi rád hlavně kvůli jejich osobitosti a samotným autorům. Vlastně to tak funguje i u webů. Proto si raději přečtu něco na Games, než na Zingu, kde vlastně ani moc zajímavých článků nevychází a když ano, jsou strašně neosobité. Proto jsem také kvůli infantilnímu humoru nečetl Score. Takže bych preferoval tématické články, pravidelné koutky redaktorů (Drdův koutek?), rozhovory s vývojáři (ty mi docela na webech chybí - není jich moc) a nějaké ty recenze a shrnutí zásadních událostí (co si budeme nalhávat, k časopisu to patří, ale vzhledem k internetu by to nemuselo zabírat moc místa). Ještě by se mi zamlouvalo vyhradit jednu až dvě dvoustrany na výběrové artworky. Vím, že na netu je jich mraky. Ale vybrat ty nejhezčí a dát je přes celou stranu či půl stranu na pěkný papír (kvalita papíru by měla stoupnou) jen tak pro potěchu oka, to by se mi líbilo. Ale co já vím, možná je to jen má úchylka.
    • Ty artworky, to je náhodou brilantní návrh! Jinak já doufám, že na sazbu a design ošéfujou Memoryho z diskmagu Bazooka
      • ringmancz
        artworky jsou v Levelu už pár let, pokud myslíme to samý
        • GlaDOS
          Vím, že tam byly. Ale nejsem si jistý, jestli i v těch posledních číslech. Tak či tak to byla dvoustrana s textem. Klidně bych to rozšířil na čtyři stránky a informační text dát jinde, nebo vůbec, ať neruší.
  • x_ander
    Zaznělo to tu několikrát, ale taky se přidám, ať jsme slyšet. Vykašlete se na DVD přílohy. Plné hry u časáku byly terno před deseti lety, dnes v době digitálních distribucí a s nimi spojených slevových akcí nemají smysl. Stejně tak kvůli rozmachu konzolí. Dema dnes už nejsou a trailery a podobné srandy si člověk stejně najde na netu. A něco jako Level TV bylo sice super, ale samo o sobě mě to nepřesvědčí kupovat časopis za 200+ Kč. Případně pokud budete trvat na přílohách, vydávejte i verzi bez přílohy, za rozumnou cenu kolem stovky a ve mě máte jistého čtenáře. A hlavně Rybku, toho musíte nechat, i kdyby se cokoliv jiného mělo proškrtat!

    Každopádně přeju hodně zdaru a jsem rád, že Level bude pokračovat, ať už v jakékoliv podobě.
  • ďakujem ti, dávno som sa takto skvele nepobavil :D :D :D "Je možné dnes tuto ubohost a plnou hru za zenitem typu Baldur's Gate 1 nebo NHL 1995 prodávat za 300 korun? " ak by si písal do LEVELu ty, tak kupujem :D
  • Ronox
    Takže si to logicky ujasníme. Změna ceny nebude, protože by o tom byli informování předplatitelé v tom dopisu pro ně. S přílohou nebo bez, ale s klíčem. To je jak prašť a uhoď. Pokud to budou kluci vydávat v řádech tisíců, tak náklady na lisování, obaly je minimální. Nejdražší je to licencování těch her.Malý formát to taky nebude, přeci jen chtějí, aby na trhu byly 2 časáky a to Level a Score, které si budou konkurovat.

    A teď, co bych si přál já? Spíš indie hry a takové ty jak jim nyní s oblibou říkám "Grygarovky". Kvalitnější papír oproti tomu, co je teď. Na lepším papíru plakát (nemusí být oboustranný). Pokud tam musí být recenze, tak by bylo dobré je udělat "jinak" například přikládat druhou stranu mince od jiného autora (v případě, že by se jednalo o velký AAA titul). Více témat ze zákulisí. Ať už z výroby magazínu, tak o vývoji her. Hru jako klíč na digitální službu a dvd narvané trailerama ve full hd nebo obrázkama v printovým rozlišení (z poslední doby alternativní obaly Bioshocku. Přeci jen tyhle věci lidi semtam smažou než je vytisknou) včetně navrácení scének z Level TV. Jako marketingový tah bych dělal seriály např. deníky vývojářů atd. Šest čísel, šest částí. Možná bych se i zamyslel nad nějakým "obřím" obrázkem z hřbetu magazínu.

    Přeju Vám hodně štěstí.

    PS: Stačil "jen" konec Levelu a hned tu máme Drakena jako hosta *1*
    • Stejně to dopadne tak, že hry budou takové, které jsou i normálně free, a polovinu časopisu budou zabírat reklamy.

      Ale pokud tomuhle zabráníte, tak bych vás respektoval ;)
    • Amylee.Anderson
      Já si myslim, že to s tou cenou tak jasné není. Nevím jak v tuto chvíli, ale z rozhovoru s Drakenem vyplynulo, že jak to bylo všechno narychlo, tak ještě najisto neví/nevěděli, jak to bude vypadat. Myslim, že až bude všechno jasný, předplatitelé se to doví....
      • Ronox
        Jo tak může se to ještě změnit díky té rychlosti, ale připadá mi to tak nějak logický, že by se o tom zmínili nebo aspoň napsali něco ve smyslu, že přemýšlí nad cenou. Pro mě nebude cena rozhodující. Kupuji si dvakrát měsíčně po dvou stovkách Marvel ultimátní kolekci, mám subscription na giant bomb a k tomu si pořizuji další "nerd" věci takže další dvě stovky by mě nevytrhly. Půjde mi hlavně o obsah, ale když slyším ta jména která jsou v tom zainteresovaná, tak se ani o ten nebojím :) Uvidíme až to vyšlou ven. Dneska kapitán Grygar tweetoval o hotové obálce a co jsem koukal na autora, tak doufám, že bude pořádně štýlová. Trochu bych si přál, aby ta první byla minimalistická. Bílé pozadí a polaminátovaný název LEVEL.
        • Amylee.Anderson
          Tebe dvoustovka nevytrhne, ale jak tak koukam na přání většiny tady, dvoustovka za čtení a hru, o kterou nemaj zájem, je moc.
          • bobsh
            Dvoustovku za fakt parádní a rozsáhlý čtení dám klidně, dvoustovku za průměrný čtení na nic moc papíře a s pár stranama (ano, mluvím o tobě, současná podobo Levelu) a hru, co mě nezajímá dávat nehodlam
        • janchor
          Komandére Ronoxi, obávám se, že je potřeba rozlišovat mezi tweetováním hotovejch faktů a prachobyčejnejch přání..
          • Ronox
            Já vím 140 znaků :/ každopádně jsem to bral jako fakt :))
  • Také přidám svou troškou do mlýna.
    Level mám momentálně předplacený, pravda je taková, že to byl dárek a sám bych si ho nepředplatil. Poslední dobou jsem časopis většinou několikrát prolistoval a marně hledal článek, který by mě zaujal. Neříkám, že v celém časopise nebyl ani jeden, ale většinou by se ty PRO MĚ zajímavé články vešly i na reklamní leták. Bohužel jsem z toho poslední dobou měl také pocit, že jde o hru a časopis je jako příloha. V žádném případě nechci kritizovat práci teď už minulé redakce časopisu , každopádně veškeré preview, recenze, bleskovky, novinky atd jsem četl buď zde, nebo na hrej a nebo úplně jinde. Když potom dorazí časopis, takové věci podruhé nečtu a když je vynechám, zbyde ten zmíněný reklamní leták. Videa, které jsou dostupná na hrej tvoří vynikající obsah, ale tento obsah si v časopise nepřečtu...

    Ačkoliv je pro minulou redakci momentální situace ravděpodobně emočně velmi nepříjemná, myslím si, že je to pro ně nakonec vlastně dobře. Mohou všechnu svou sílu soustředit na hrej a jejich web se posune ještě o kousek dál.
    A co bude s levelem? Toť otázka. S přiloženého dopisu na mě koukala opravdu zvučná jména, tak jsem zvědav, jak s časopisem naloží. Rozhodně si myslím, že pro časopis jako level tu místo stále je. Kdyby byl zánik levelu každému ukradený, asi by se zde nenastřádalo tolik komentářů. Většina z nich se přiklání k verzi bez dvd, menší formát, mně recenzí, preview a novinek. S tímto naprosto souhlasím. Přál bych si časopis s cenou kolem 100 - 150 Kč, bez dvd přílohy. Plné hry nejsou nutností a už vůbec ne každý měsíc. Steam klíče jsou krásná věc, z těch bych měl radost, ale trochu to znevýhodňuje konzolové hráče. Někdo tu už zmiňoval třeba slevové poukazy, to by asi bylo ideální, těžko říct, jestli proveditelné. Obsah bych si představoval bez recenzí, bez novinek, bez preview. Ocenil bych články zabývající se všech věcí kolem. Vývoj hry, úvahy, rozhovory, používané technologie a jejich vývoj, herní světy, jejich charakteristiky, mytologie atd atd. Vzhledem k tomu, že level pravděpodobně bude nějakým způsobem provázaný s games by to nakonec i takhle nějak dopadnout mohlo.
    Tak se necháme překvapit a přeji mnoho štěstí a hlavně úspěch.
    • GlaDOS
      Steam klíče znevýhodňují konzolové hráče, ale PC hra na DVD příloze, která tam byla už kolik let ne?
    • Jestli si myslíš, že tohle někdo bude číst , tak jsi opravdu velký optimista *2*
      • *3* Ono když člověk píše, tak mu ani nedochází, že už to s tím rozsahem poněkud přehnal. Třeba to udělá radost alspoň někomu, kdo zrovna potřebuje zabít čas.
  • Deever
    Nemá smysl obhajovat již mnohokrát vyřčené (malý formát za kilo, s možností digitální distribuce a bez plné hry). Rád bych jen dodal, že to bude pekelný úkol, ale nedokážu si představit nikoho jiného, kdo by měl vůbec šanci uspět, než tenhle tým.

    Držím palce!
    • Nechápu proč nedali info Anastasovi nebo Ludvíkovi. Určitě by nějakou tou korunkou nebo článkem přispěli. Mohlo by se to pak jmenovat Level Excaliburu. Dvojslovné názvy jsou z hlediska marketingu úspěšnější.
      • Robotron3
        Ty seš dobrej blázen. Andrej na facebooku na to reagoval: "On ještě někdo čte papírové časopisy??".
  • Pokud to bude zajímavé čtení, proč ne. Ale nějak tomu nevěřím. Na začátku vypadalo i Games že půjde číst, ale když Bacha či Vávru nahrazuje Smutný...
    • Já bych Alešovi taky dal padáka. Hrám a psaní vůbec nerozumí. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit