Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud to povede skutečně původní trio a vykašletze se na plné hry a smrsknete cenu do stovky tak si level začnu okamžitě kupovat neb mě nebaví pořádk oukat do monitoru.
    • jindra.veliky
      si porid tablet
    • Keyz
      A bude to velké jako Next Level. Nemá smysl tahat velký časopis který se nikam moc nevejde. Navíc na co DVD když lze dodat nějaký kód ke stažení. A vůbec hry jsou dneska levné, že snad nemá ani smysl je tam dodávat.

      Bral bych pouze text + nějaké úvahy jako píše M. Rybka, aby se člověk i občas zamyslel.
      • Robotron3
        Co máte pořád s těmi úvahami? To je jak někde ve škole. *15* Chce to silnou oporu v české herní scéně. Aby tam psali články lidé, co o těch věcech vědí něco víc, než herní recenzenti, což je samořejmě i Rybka, ale to nestačí. Rozhovory, profily studií, kde co kdo dělá, i nějakou malou hru na mobily, všechno to, co tvrdili tolik let lidi z levelu, že to nikoho nezajímá a ani to nikdo neumí udělat. Časopis musí mít oporu i v distributorech, studiích, které uvidí, že to už není jen takové hraní si herních recenzentů, ale že je jim takový časopis k něčemu i dobrý a budou ho podporovat.
        • Keyz
          Tak já to bral čistě osobně. Recenzí je kopa ale kvalitního textu málo a Rybka vyčnívá na zdejší scéně. I když jak píšeš, je to pouze recenzent tak prostě dělá píše i něco jiného.

          Například zahraniční odborné časopisy to mají skvěle udělané. Informují o novinkách, zhodnotí nějaký výrobek a je tam hodně rozhovorů, úvah, a dalšího textu které není recenze. Ale říkám, že to beru tak jak bych to rád viděl a nevím zda by to v ČR uspělo.
      • Tak když nosíš kabelku, je jasný že se ti tam toho moc nevejde. Normální lidi nosej baťohy. tašky přes rameno na laptop atd. a tam se časák standardního formátu vejde v pohodě. Jestli to bude malý jako Next Level, tak jdu od toho.
        • Keyz
          Například když to čtu někde kde sedí okolo lidi, tak se menší formát také hodí. Opravdu mám rád borce co si roztáhnou noviny přes všechny sedačky a čumí do toho a stejné tomu nerozumí.

          I když možná má velký formát nějaká pozitiva i kterých nevím. Obrázky tam jsou hezčí atd. Ale mně jde o text, proto jsem zmínil i úvahy. Nejspíš nejsem cílová skupina dnešního levelu.
  • Mám z vás radost, ale Level si kupovat nebudu. Žádné číslo jsem neviděl od té doby co byl zrušen mini Level. Říkejte si co chcete, ale 200 za jeden časopis je moc, ještě když nechci dvd. Kdyby byl Level prodáván třeba na publero.com jako e-časopis za 50-60 Kč tak bych si jej koupil. Na publeru je slovenský časopis GENERACION, který je zadarmo. Klasické časopisy už nekupuji, jen ty v elektronické verzi
    • Jasně, proč si listovat na záchodě papírovým lesklým časopisem, poslouchat ten sexy šustivej zvuk, pomalu obracet stránky.. když si to můžeš číst na tabletu. Dej si facku, vážně.
      • na zachode ctou jen prasata
        • s tím bych souhlasil, utřít si zadek a mezitím listovat novinami nebo časopisem a pak ho vrátí do obýváku na stůl ? hnus
  • HAHA - Michal Rybka? Pomyslný poslední hřebík do rakve je kompletní.
    Pan soudní psichiatr Rybka je totiž příslovečná zlatá rybka redakce, která vždy se štěstím sobě vlastním taktak propluje uzávěrkou s narychlo nadatlovanou esejí.
    A na konec přiloží sugestivní reklamu na dříve zakoupenou plnou hru Levelu, kterou si pochvaluje a hraje nepřetržitě snad už 10 let.

    viz. také zde: http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/magazin-level-nekonci-co-to-znamena-pro-games-cz-62786/?rootId=1166711&itemId=1166711
  • Ctělo by to 250 stránek, v pevné vazbě a 5 plných her. To vše za 99 kč *2*
  • budete najimat i autory z puvodni sestavy LEVELu?? Myslim ze by to nebylo na skodu
    • Já si myslím, že tato "mladá krev" co dělá Hrej, by měla jet solo a vzkříšený Level by měla spravovat stará garda. Osobně to nevnímám jako konkurenci (games vs hrej), ale spíš jako dva oddělené tábory, kde herní zpravodajství dělá každý jiným stylem, ne líp nebo hůř. A z toho může vytěžit především divák, protože třeba tematické vidcasty a retroplaye, které dělají kluci z Hrej, jsou naprosto perfektní, ale stylově se tak nějak nehodí pod hlavičku Levelu. Za mě by bylo férové, kdyby Level dělali lidi z Games a kluci z Hrej časem přijdou s něčím vlastním - vůbec bych se nedivil kdyby třeba za rok za dva spustili herní internetovou televizi, vzhledem k tomu, že v současnosti už něco vysílají každý den. A mít v ČR kvalitní herní časák a k tomu kvalitní herní TV, vůbec bych se nezlobil a podle mě by se to moc dobře doplňovalo. Proto bych ty redakce vůbec nespojoval - takto máme jako čtenáři/diváci/posluchači více materiálu.
    • http://www.eurogamer.cz/articles/rozhovor-s-ondrejem-prusou-o-restartu-levelu
    • GlaDOS
      Minimálně Tomáš Krajča by zůstat mohl. Jeden z mála tam po velkém odchodu zůstal a teď by kvůli tomu měl odejít? Snad ne.
      • Bez urážky. Ale doufám ,že ne. Prodejnost se snižovala také kvůli zoufalé redakci. Jejich recenze byly nudné a trapné. Ať si zůstanou na Hrej.
        • GlaDOS
          Když myslíš. Já si vždy před několika roky, když se menším a nezávislým hrám v časopisu nikdo nevěnoval, rád přečetl něco od Tomuse. Stejně tak Jaromír Möwald psal dobře. Dle tvého nicku samozřejmě nechápu, proč se vlastně namáhám odepisovat.
  • Nečetl jsem LEVEL dobrých deset let, ale přeju vašemu úsilí hodně zdaru a spokojené čtenářstvo. *4*
    • Si ho radši pak kup, místo těch nicneříkajících plků na netu.
      • Na, tady máš koláček: O, hezky si pochutnej a mysli na samé příjemné věci. *4*
  • Inquisitor
    LeveL znovu po deseti letech určitě kupovat nezačnu, ale snad se zadaří a v nějaké podobě bude žít dál.
    • Proc chces, aby zil dal, kdyz ho kupovat nebudes?
      • Inquisitor
        Proč bych nemohl? Přece můžu někomu přát úspěch i když se na tom nijak nepodílím.
      • Nostalgic ?
  • thatguy
    V prvni rade dekuju za zachranu, Level bych si znovu zacal strasne rad pravidelne kupovat, moc doufam, ze bude proc *4*

    A za mne..uvital bych vic odbornych game studies clanku, temat, rozhovoru, uvah a zamysleni nad tematama z herni branze, reporty z konferenci a akci a tak. Klidne i nejaky clanky z oblasti vyvoje, myslim ze by si to naslo sve obecenstvo. Recenzi je na netu habadej, stejne jako obrazku a preview. Hlavne at se to dobre cte, kuci. A prvni cislo si kazdopadne urcite koupim.

    Drzim palce! *3*
  • Přeju vám pánové hodně štěstí.
    I když, moc nevěřím že se něco změní. Lidi si možná koupí první číslo, udělají hurá akci, v prodejích překonáte Score. Pak ale očekávám opět úpadek, protože osobně nevěřím, že tam dokážete dát něco zajímavějšího než co ti lidi najdou na webu a opět nastane to co nastalo dřív - lidi nebudou mít důvod to kupovat.

    Ale jak říkám, přeju vám hodně štěstí, protože pokud má zůstat nějakej papírovej magazín, tak chci aby to byl Level a ne trapný Score s vtípkama pro lidi mladší 13 let.
  • no nerikam ze nemuzou uspet, ale museli by zapomenout na to jak dneska vypadaji upadajici herni casopisy a vytvorit neco uplne noveho a unikatniho

    treba proc si papirovy casopis nekoupim ja ? V prvni rade je to z duvodu zastaralosti informaci...cist recenzi na mesic starou hru ??? koho to jeste zajima v dnesni dobe, kdy vetsina lidi uz tu hru ma 14 dni dohranou
    dale je to cena...casopisy do vlaku jako 100+1, history, nebo napriklad Auto -tip...14ti denniky stoji vsechny cca 40Kč

    navic co muze papirovy casopis nabidnout navic oproti tomu internetovemu ? no moc me nenapada...kdysi to bylo tak, ze ty internetove mely dost pochybnou kvalitu, ale dneska uz to je vsechno stejna uroven. Mozna plakaty, funkcni repliku svetelneho mece ?

    vsechno co lze napsat na papir jde napsat i na net...level proste nemuze byt casopis pro hrace, protoze ti maji veskere informace z netu...to musi byt casopis s herni tematikou pro vsechny ostatni, kteri v prohlizeci nikdy nenajednou na games.cz
    • Pěkně řečeno.

      Pěkně řečeno.
      V rozhovoru na Eurogameru k levelu padlo mimo jiné toto:
      "přečíst si náročněji zpracovaná témata, pro které na internetu není takový prostor"

      To je přece uplný nesmysl. Je to právě naopak - na internetu je prostor pro náročnější témata, to u papíru ten prostor není. Papír je prostě omezenej. To co snese papír, to snese i internet, ale ne vše co se snese internet snese i papír a proto je internet jako médium na míle před papírem a nikdy se to už neotočí.
      • jak to vlastne je ? games.cz patri tiscali ? treba se panove chteji postupne nenapadne osamostatnit a zalozeni vlastniho herniho webu by jim asi neproslo...takhle maji vlastni v podstate konkurencni casak a jeste s podporou tiscali ;]
        • Robotron3
          To je dost svéráznej nápad. Herní weby mají šanci právě když patří do nějakého většího domu. Samostatně by neměli peníze, podporu, reklamu, návaznost na prokliky, nic.

          Sorry, teď jsem si všiml, že odpovídám na trochu něco jiného...
        • ucho
          a nepatří náhodou k tomu časáku i web level.cz...?
          • myslim ze prave psali, ze ten casak se prodava samostatne a web, ze zustava puvodnim majitelum
            • Kromě toho, doména level.cz už patří Naked Dog.
            • Tím webem se ale myslí hrej.cz ne?
      • Jinak další argument pro papír z toho rozhovoru
        "Ne každý potřebuje sledovat novinky denně online, časopis tak poskytuje dobrou možnost jak získat průřez minulého měsíce"

        Na internetu přece taky není problém si najít nějaké shrnutí minulého měsíce. Nebo projít archív libovolného herního webu.

        Neříkám že si novej Level na zkoušku nekoupím - bude samozřejmě záležet na formátu, na ceně,... určitě si to nekoupím pokud by to bylo ve formátu jako teď - teda cena ve stovkách korun a se zbytečným DVDčkem.

        Pokud to bude stát pár desítek korun, bez DVD, možná nad tím zauvažuju. Ale osobně tomu prostě moc šancí nedávám, ačkoliv bych si přál opak.
        • Kein
          Přesně argumenty typu "Ne každý potřebuje..." můžou způsobit to, že nový level skončí tak rychle jak začne. Připomíná mi to člověka co se rozhodne otevřít nekuřáckou hospodu, protože ne každý, přece, potřebuje kouřit a pak se podivuje, že mu tam nikdo nechodí.
          • Chápu, co jsi tím chtěl říct, ale zrovna přirovnání k nekuřáckým hospodám se nepovedlo. Co znám nekuřácké hospody, tak jsou věčně narvané...
        • thatguy
          Par desitek korun? Jako ja osobne nechci aby se z Levelu stal tuctovej lifestylovej casopis za tri petky. Ono budme uprimni, ceska hracska obec neni zase tak rozrostla a i kdyby stal level treba 40kacek jak treba Respekt, vsichni by si ho i tak nekoupili, neuzivil by se a padl by do hnoje. Tohle proste mainstream nikdy nebude, cist casaky o hrach.

          Jsem ochotnej dat klidne stovku mesicne za kvalitni pocteni na kvalitnim papire s kvalitni redakci.
          • Tím jsem myslel dejme tomu 50, 70,...

            Určitě nebudu dávat za časopis 200,-.
        • janchor
          Číst souhrn a procházet archiv jsou trochu jiný zábavy, než listování časopisem.
          • No osobně v tom moc rozdíl nevidím - jestli si prolistuju několik desítek stran časáku a nebo třeba tady na Games pár desítek stran archivu.

            Já si teda občas kupuju do práce časáky jako třeba 21. století, nebo něco o historii,... ale to proto, že na webu (v tomhle stylu a v této míře, na jednom místě) nenajdu.

            Herní tématika je v tomhle napřed (pochopitelně, protože cílová skupina hráčů je snad z 99%na internetu) a ten web mi poskytne stejný pohodlí jako časák + informace navíc pokud chci (zdroje, odkazy, diskuze,...).
          • to sice ano, ale problem obecne je v tom, ze si dokazu predstavit spoustu lidi, ktere zajimaji auta, letadla, veda a technika, historie, ufo, strelne zbrane, vareni, pestovani rostlin atd....kteri pouzivjai internet maximalne v praci a dal je vicemene nezajima a ze si radi koupi casopis. Ale pocitacove hry a lide co se o ne zajimaji = internet.

            A hlavne UPLNE vsechno co napisete do papiroveho casopisu muzete dat jako clanek na web a klidne tam dat odkaz prehled mesice s vyberem 20ti starsich clanku....
          • Robotron3
            Dotaz, to by mě zajímalo, ty třeba čteš Level, nebo Score? Kupuješ? :)
            • janchor
              sk: Taky (hlavně EDGE).

              Je fakt, že jsem zároveň konzerva, kterou zatím nebaví číst z displeje, tudíž je pro mě papír o to atraktivnější. Dobrej časopis vnímám jako artefakt.
            • jine herni papirove casopisy ?
            • janchor
              Ne, protože mě nezajímají. Ale čtu jiný časopisy a z mýho pohledu zajímavej herní bych četl tuze rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit