Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan
    do 50kč ne moc tlustej bez DVD ve velikosti mini levelu a šance že si ho koupím se mnoho násobně zvětší
  • Ze to nedava ekonomicky smysl mi dava viru, ze to panove delaji z presvedceni... Tim spis jim dam sanci, ale uvidime.
  • nekromant33
    "The circle is now complete."
  • Level bez DVD ve stylu next level s klasickou partou je ta nejlepší volba kterou kdy kdo může udělat
  • Keyz
    Nepíše, se zda bude ve FC Draken. Vzhledem k tématu by se to hodilo.
  • mdkGT
    Nejzasadnejsi pro me je.

    a) kdo bude LEVEL psat a kdo tomu bude sefovat a za

    b) jestli se nejak zmeni koncept, posledni leta jsem LEVEL nekupoval, tak nevim jak to presne bylo, nejvic se mi ale zamlouval ten starsi tak z let 1997-2004, tedy recenze na PC a okrajove i par her na konzole.

    c) cena a s cenou i souvisejici prilohy DVD a plnych her (jejich absenci bych uvital, v dnesni dobe je to zbytecnost)
  • Popravdě, v dnešní době tenhle krok moc nechápu (minimálně z ekonomického hlediska). Stejně tak mi přijde nereálné, aby se to neodrazilo na games.cz, nicméně držím palce.
  • Uvital by som Level bez DVD prilohy, kludne v starej dobrej mini verzii, ktoru ste zial pred rokmi prestali vydavat. V dnesnej dobe skutocne nie je dovod pridavat disk s trailermi, aktualizaciami, demami a plnymi hrami uz vobec nie.
    Drzim palce a po rokoch opat jeden Level kupim, vela stastia!
  • Presneee, v case Steam akcii je to DVD na dve veci.
    Radsej lepsiu cenu a bez DVD !
  • sleepless
    S klukama z, nyní už tedy bohužel bývalé, redakce máme vztahy v pohodě. Vidíme se, komunikujeme spolu, poker spolu hrajeme a mě osobně dost mrzí že si to teď, ne vlastním zaviněním, vyžírají. Ale to je život, jak praví otřepaná leč pravdivá klišé hláška.
  • WalkingWad
    Mě naopak s*alo že tam motali konzole, v té době jsem Level přestal číst..
  • S vědomím že jde o poslední kousek, jsem si level koupil. Při pohledu na poslední stránku zvanou nextlevel, která byla uplně černá, jsem zamáčkl nostalgickou slzu.
    A ono nic. :D
    Držím vám palce kluci a slibuju že se polepším a že si minimálně 2 čísla do roka koupím.

    PS: Díky za ŽIVÍ MRTVÍ. Nevěřil bych, že mě bude bavit číst něco jako komiks
  • t3nk
    Lepší zprávu jsem si nemohl přečíst. Jdu to zapít. *5* WELL DONE
  • Amylee.Anderson
    To by bylo super.
  • .... Video Killed the Radio Star .....
  • PS: Jen časák bez přílohy pod stovku by byl fajn.
  • Poslední "papírák" co sem kupoval byl NextLevel a dost mě mrzelo, když skončil. Takže pokud se bude novej Level aspoň z 30% (ideálně z 50%) obsahu věnovat konzolím, tak ve mě máte jasnýho předplatitele. PS: O plné hry nemám zájem, chci jen kvalitní časopis o hrách a dění okolo.
  • Dřív sem byl letitý předplatitel Levelu, ale poslední asi 3-4 roky už ne. Určitě si ale ze zvědavosti koupim první číslo novýho Levelu a pak se uvidí. Tablet nemam, dlouhý články na webu nějak nečtu, ale na hajzl by se nějaký čtivo hodilo. :)
  • Jó, to bych bral...
  • Doufám, že vezmou rozum do hrsti a budou vydávat časopis bez DVD za rozumnou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit