Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Proč? Když si je člověk může přečíst na netu o měsíc dřív, třeba?
  • Jo taky jsem si až dodnes myslel, že místní parta vyznává tento názor. Ale kdoví, třeba chtějí změnit formát časopisu natolik, že to Level postaví opět na nohy.
  • Trisska
    Minimum recenzí, cože? Recenze jsou v herním časopise přece to nejdůležitější!!!
  • Dobré zprávy...držím klukům palce
  • me plne hry zase tak nevadi radsi mam doma placky nez virtualni vlastnictvi nekde na steamu. je pravda ze par her na steamu mam ale kdyz spadne nevadi mi to. mini level bych mel zase zpatky rad. konzole bych ozelel a vice clanku zamerenych na temata ktera s hrama souvseji + statistiky cisla atd.. snad chapete o co mi jde:) jinak kupuji level i score a rozhoduju se podle plne hry a obsahu. kazde cislo nekoupim kvuli cene 200kc ktera je na me hodne velka. clovek ma tech poplatku za mesic tolik ze to proste nejde jinak kdyz se tu resil vek me je neco kolem 30 a poctu si dobre jak v levlu tak ve score...u me opravdu zalezi o jake cislo se jedna
  • Jaj
    Snad se mé díky k nim dostane. Ale s držením palce jsem tu snad správně ne? :D
  • sleepless
    Bude, povinně.
  • Robotron3
    Trochu nechápu, že lidi, kteří tvrdili, že papírovým časopisům odzvonilo a už to nemá cenu, najednou koupí Level. Co s nim budou dělat? Z nostalgie snad? Ale jinak ať se daří samo. *3* Je ale srandovní, že lidi, co dělali level a hrej, pak přešli na games a nedělali už level a teď si vezmou level zpátky, takže mají oboje, web i časák a hrejáci... Chudáci *2*
  • Trisska
    Klídek lidičky, Level bude na 100% vycházet minimálně do února příštího roku, protože mám ještě 9 čísel předplacenejch. *3*
  • Osobně jsem to vnímal takto: 20.4. (sobota) jsem napsal preview na FIFA 14, 21.4. (neděle) jsem pracoval na recenzi Pressure, 22.4. (pondělí) jsem sepsal recenzi na Warframe + zkompletoval zbylé články (výběr z několika set vytípaných screenshotů, popisky, dodatky, infotabulky, piche apod.), abych vše stihl do noční uzávěrky odeslat. Povedlo se, byl jsem happy.

    25.4 (čtvrtek) dorazil od šéfredaktora e-mail o konci Levelu...
  • Paul_cz
    Pokud bude nový level bez příloh a za slušnou cenu, a bude v sobě mít obsah který na internetu nenajdu (tzn například minimum recenzí, ale víc témat), tak budu uvažovat o koupi. A to jsem poslední herní (i neherní) časopis koupil někdy před deseti lety.
  • carlosac
    Když už přílohu, tak ve formě steam/origin/uplay klíče. V dnešní době je DVD prostě zbytečná, zastaralá a překonaná věc.
  • Do 50kč? Tak to asi těžko. Já bych uvítal měsíčník, cenu třeba 99kč, bez DVD přílohy, nadupaný obsah.
  • Je vidět, že žebrat o prachy se vyplatí :)
  • Je mi trochu líto staré redakce, ale co už.

    Jinak, PRYČ s DVD přílohou. V dnešní době je naprosto zbytečná. Cena nasadit max. stovku a máte vyhráno.
  • Mortuus
    Za mě rozhodně palec nahoru. Level jsem kupoval asi jen půl roku zrovna v období, kdy startovala Level TV, ale když dnes těma číslama prolistuju, je to jedna nostalgická bomba! :D Taky je milé vidět, že starejm pardálům evidentně není jedno, jak se jejich bývalému působišti daří a přeju vám brzké znovuproražení na trhu! :-)
  • Shania
    Drzim palce:)
  • carlosac
    Staré redakce je škoda, kluci se opravdu snažili. Bylo by hezké, kdyby dostali nějaký prostor, minimálně v prvním díle na nějaké vyjádření :/
  • Hlavně ne proboha mini formát. Hlavně to ne!
  • Kubo, máš v tom hokej. Děkuješ na špatném místě, 230ku (včetně komixu) připravovala původní redakce, tady odsud s tím nemá nikdo nic společného *3*

    P.S: Není zač ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit