Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Všude napříč diskuzemi s BioWare hrami.

    SWTOR po dlouhodobém hraní má svoje chyby (a není jich málo), a teď si dokonce od něj dávám pauzu. Ale za tu dobu, co jsem svého Jedi Guardiana dostal na 50 a Vanguarda na 36, jsem se ani chvíli nenudil. Ale což, tobě se zpovídat nemusím.

    Politiku EA společně s Originem a DLC jako asi každý člověk s mozkem rád nemám, ale některé hry si prostě chci zahrát. Origin mám v PC už kvůli Battlefield 3, takže jaksi už se stalo...
  • Ringwraith
    Tak někomu jde o prachy a někomu o samotnou hru a její hráče...
  • Ringwraith
    Klasika - Origin, drahá DLC v první den atd. Jen čekám až se spustí onen můj předpovězený "Bioware Elite".

    No jo no, to dnes ale dělá každej, takže to hráči asi ani nepociťují. Zvláště né ti s logem ME3 v avataru. *3*
  • BiowEAr: "Uééé, toto 0,5 hodinové DLC vznikalo už samostatne po dokončení hry! Tak budeme zaň pýtať peniaze."
    CD Projekt: "Máme v 3,14či na lehátku, tieto 3 hodinové DLC vznikli pol roka po hre a budú zadarmo."

    EA, wake up!
  • DarkHawk
    Tak pověz jaký bordel?
  • DLC=Dělej Lopato Cáluj *1*
  • Ringwraith
    Kde trollím?

    Pouze se ptám, jestli jsi kvůli ME ochoten podstoupit bordel jakému tě Bioware, či spíše EA, vystavuje?

    No, i když bylo asi zbytečný se ptát. Jsi aktivní hráč SWTOR, to znamená, že toho zkousneš hodně...

    Tak doufám, že to bude stát za to a ME3 si užiješ.
  • MishKonn
    Trolluj si jak chceš, tomu se říká "I f#cking love Mass Effect". Hraju znova dvojku předtím, než vyjde trojka, a jen si tuhle lásku připomínám.
  • Ringwraith
    Jó, tomu se říká brand-loyalty, co?
  • Muzu si koupit jen dlc bez puvodni hry ? JA CHCEM DLC !! DLC DLC DLC VICE DLC A JESTE VICE DLC DLC NA HDD MAM JEN DLC DLC
  • DarkHawk
    Arrival /ME2/, Mark of the Assassin /DAII/, Missing link /Deus Ex/ trojice nejlepších DLC za minulý rok. From Ashes bude taky perfektní dlc.
  • Umaroth
    Jako vydřidušství je to neskutečné, ale pokud to bude dejove dulezite taky mi nezbyde nic jineho nez koupit. ALE jak znam EA/microsoft, tak se bojim, ze podobne jako u ME2 z XBLA nebudu moc stahnout jedine DLC, coz me hodne stve, u ME1 je vse k dispo u ME 2 si muzu aktivovat cerberus, ale stahnout uz to nemuzu, a jako treba bych chtel hrát Arrival...jenžééé velký kulový. Toto nepochopím, se asi v microsoftu bojí, že by si to snad nedejboze nekdo koupil a oni na tom vydelali....takže arrival budu hrát leda tak na youtube.
  • Tak pokud tohle DLC vydají zdarma, tak se není o čem bavit...
  • MishKonn
    Ať už je to jakkoli...je mi to poměrně fuk, mám objednánu CE.
  • trolo
    http://www.youtube.com/watch?v=xzpndHtdl9A
  • The_Nameless_One
    Na ME3 se hodně těším, ale proboha živého ať už to vyjde, protože jestli nás budou takhle masírovat dalšíma novýma a jedinečnýma zprávama každý den až do vydání, tak se mi to nejspíš pekelně zhnusí *4*
  • EpicHavoc
    Shale je docela dulezity k DA:O, je to nejlepsi tank ve hre. Navic Shale byl zdarma pro vsechny first buy kupujici, nebyl pouze u bazarovek. Stejne jako Zaeed Massani v ME2. O obojim opet vyborne informuje TotalBiscuit na svém YT channelu TotalHalibut. Mimochodem on sam hru bojkotuje.
  • A komu se to nelibi, at si protestne hru nekoupi, ani ji nehraje. Jako ja :)
  • až si příště půjdu koupit auto, tak dostanu jenom karoserii a motor. Už si budu muset za další extra peníze dokoupit kola, výfuk, skla, zrcátka....

    to by mě zajímalo, zdali má i satan na zatku vytetované logo EA (jak jsem je měl rád, tak je nenávidim)
  • Odkaz jsem nečetl, ale z prolétnutí Bioware fóra, myslím že vím o čem mluvíš. Podle všeho byl hlavní aspekt From the Ashes součástí hlavní hry s velkým důrazem na hlavní příběhovou linku. Bioware z něj však udělalo DLC a jeho kritickou úlohu ponese někdo jiný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit